Podlahový vysavač s dobrým výkonem a ne moc hlučný

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lucik2011
Ukecaná baba ;) 1338 příspěvků 24.01.19 09:37
Podlahový vysavač

Zdravím, doporučte mi prosím dobrý podlahový vysavač na koberce, který má velký sací výkon, není moc hlučný a dobře vysaje dlouhé vlasy a prach v koberci. Díky všem

Reakce:
pikola
Neúnavná pisatelka 19839 příspěvků 24.01.19 10:21

Miele

damsikavu
Nováček 1 příspěvek 25.01.19 23:48

Dyson

lucynka25
Echt Kelišová 8623 příspěvků 28.01.19 10:40

@lucik2011 ja mam rowentu silent a je super tichy ;) je tedy drazsi,ale jsem moc spokojená.
Babicce jsem kupovali taky roeentu,ale xtream power,taky saje perfektne a zas tak hlucny taky neni..ten uz je okolo 2700,–

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Okázalý život vévodkyň je Britům trnem v oku: Drahé róby za naše peníze!

Královská rodina s příchodem vévodkyň Kate a později Meghan pořádně ožila!... číst dále >

Udělejte pápá! Tito čeští lehkoživkové zmizeli nebo mizí z YouTube a jsme za to rádi

Přičichli ke slávě a lehce vydělaným penězům. A teď pomalu, ale jistě mizí ze... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >