Šatní skříň Ikea

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kosatka
Echt Kelišová 9215 příspěvků 20.02.11 19:31
šatní skříň ikea

ahoj, chtěli bysme koupit dětem do pokojíčku komody malm z ikey a k tomu jsem koukala na šatní skříně PAX z ikey.nemáte někdo zkušenost? jsou stabilní? Když koukám do levných nábytků tak bych se bála že moc nevydrží.díky

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Zlatuska
Ukecaná baba ;) 1837 příspěvků 20.02.11 19:33

Pax máme! V ložnici (dospělácké). Úžasnej!! Máme takový hodně světlý… ale ta skříň je nezničitelná.

Bylo to trochu dražší, ale absolutně nelituju. V děcáku má malá dětskou skříň také z ikea, z měkkého masivu - ta nebyla tak drahá, a taky není tak kvalitní.
pax jen doporučuju. a donesli mi to absolutně až dovnitř do bytu (bylo to pěkně těžký… jsou až do stropu)

Taminka
Extra třída :D 13486 příspěvků 20.02.11 19:45

Pax mam,jak v loznici tak v jidelne a super.

Lolik
Závislačka 3140 příspěvků 20.02.11 19:46

My taky máme Pax v ložnici a nemužeme si ho vynachvalit :palec:

Uživatel je onlinejizvíková
Extra třída :D 12681 příspěvků 20.02.11 19:46

paxz muzu doporucit

pata308
Extra třída :D 12658 příspěvků 20.02.11 19:46

tiez mame pax, dokonca sme uz aj stahovali , takze druhy krat montovana a drzi super :-))

za mna doporucujem :-)))

SPavla
Nadpozemská drbna 26524 příspěvků 20.02.11 19:49

Máme v ložnici jak skříň Pax, tak i komody Malm :-D Můžu doporučit :palec:

Uživatel je onlineAnastazieB
Echt Kelišová 8410 příspěvků 20.02.11 19:54

Že by byla nezničitelná, to si nemyslím… ale za tu cenu je perfektní. Dobře se montuje, je velká, variabilní, má bohaté příslušenství. Akorát bych si asi dala pozor, aby po ní třeba děti nechtěly šplhat. Měla by se přidělat i do zdi, my to nemáme, u nás to nejde, ale zase máme hodně skříní u sebe.

Uživatel je onlineAnastazieB
Echt Kelišová 8410 příspěvků 20.02.11 19:55

Že by byla nezničitelná, to si nemyslím… ale za tu cenu je perfektní. Dobře se montuje, je velká, variabilní, má bohaté příslušenství. Akorát bych si asi dala pozor, aby po ní třeba děti nechtěly šplhat. Měla by se přidělat i do zdi, my to nemáme, u nás to nejde, ale zase máme hodně skříní u sebe.

kosatka
Echt Kelišová 9215 příspěvků 20.02.11 20:31

dík tak to jste mě potěšili.my teda chcem jen hloubku 38 cm, nechci jim pokojíky zastavět nábytkem.snad budou stabilní.

Taminka
Extra třída :D 13486 příspěvků 20.02.11 21:03

tak hloubku 38cm bych radeji primontovala ke zdi,aby se neprevazila,to mi prijde celkem uzke.

Zlatuska
Ukecaná baba ;) 1837 příspěvků 20.02.11 21:09

přidělat do zdi určitě JO!!!
My máme přišroubované úplně všechno. Pax zvlášť. jsou tam na to speciální hmoždinky.

Zlatuska
Ukecaná baba ;) 1837 příspěvků 20.02.11 21:11

… jinak… zásah cirkulárkou ani Pax nepřežije, ale jinak - ze všeho co jsme doposud měli (jakožto i ze sortimentu Ikea) Pax zatím nedoznal žádných změn.

Což se o jiných skříních, které jsme měli předtím, říct bohužel nedá.
Jako: nic neodpadlo, neodlítaly „panty“, nepoškrábalo se to, neodchlípla se zadní příčka. Prostě nic se s tim nestalo a to je u nás doma zázrak, manžel se všim rumpluje.

j.pampeliska
Závislačka 4051 příspěvků 20.02.11 21:19

My mame take pax. A jsou super. Vsude mame tu hlubsi. Vloznici s posuvnymi dvermi v detskem pokoji normalne na panty. Premyslela jsem taky nad tema 38, alekupovala jsem i tu nizsi skrinku ktera momentalne slouzi jako prebalovak a ta byla jenom hlubsi. Vzhleeem k tomu, ze mame vysoke skrine i tuhle nizkou vedle sebe tak jsou vsechny hluboke. A jsem za to rada. Jeden korpus mam police, druhy tyce. A dala jsem dve, tim ze je detske obleceni kratke tak to skvele vyslo na polovic. Do te uzke se podle mne nevejde tolik veci na raminka…

kosatka
Echt Kelišová 9215 příspěvků 20.02.11 21:43

Pampelisko dík za postřeh, to mě vůbec nenapadlo.teď jsem měřila ramínka a do té 37 by se nic nevešlo.jenže manžel tu 60 nechce, že je to moc velké.potřebovali bysme tak 50, ale to zas nedělaj :nevim:

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 jednoduchých tipů, jak si užít Vánoce bez stresu a honičky

Vánoce by měly být svátky klidu a rodinné pohody. Bohužel v posledních letech... číst dále >

Kouzelné vánoční dárky: Hračky, které si vaše miminko zamiluje

Dáváte přednost originálním autorským dárkům před těmi průmyslovými?... číst dále >

Články z Expres.cz

Kráska a trhan: Justin Bieber dělá půvabné Hailey ostudu na každém kroku!

Tihle dva jsou v poslední době snad diskutovanějším párem než slavní... číst dále >

Dokonalý polibek Vondráčkové sepsuli i v Americe. Fraška a katastrofa, píše se!

Opravdu česká distribuční společnost Luna Stanislava Dvořáka poškodila snímek... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >