Sauna a nepotvrzené těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.18 10:56
Sauna a nepotvrzene těhotenství

Ahoj holky, koncem ledna jedeme na lyže, schválně jsem vybírala ubytování se saunou, protože se rádi saunujeme. Jenže teď mi došlo, ze v den příjezdu budu 25 DC, na testu se nemusí jeste nic objevit, ale třeba už budu těhotná. Četla jsem ze v prvním trimestru se sauna vůbec nedoporučuje, pokud nedojde k potratu, muže to narušit nervovou soustavu miminka:( Vim ze v prvních týdnech je mimco spojené nějakým tím žlutým teliskem, ale toto ho myslím neochrání. Poprvé od doby co se snažíme cítím ze tento měsíc je to “jinak” nevim jak to popsat, pichani v podrisku atd. což jsem nikdy predtim neměla. Proto mě teď napadají takové myšlenky. Šly byste do te sauny? Nebo si ji odpustily?
Jsem magor, ze jo? :zed:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

kavulenka
Ukecaná baba ;) 1292 příspěvků 23.01.18 10:59

Vždyť ani ještě nevíte zda budete těhotná… To je podle mě už přes…

zumzum
Ukecaná baba ;) 2437 příspěvků 23.01.18 11:03

Pokud jsi zvykla se saunovat sla bych. Ja se saunovala po nekolik tehotenstvi a deti jsou zdrave. Pokud bys vylozene pro klid duse chtela tak udelej vic kratsich prohrati at telesna teplota tolik nevzroste.

Alyss1
Závislačka 2749 příspěvků 6 inzerátů 23.01.18 11:03

Takze bys sla do sauny cca tyden po styku? To vajicko jeste nekde pluje. Jestli vajicko v tehle fazi nepretije saunu tak to bys fakt nemohla nic. A uz vubec ne lyzovat! Co kdyz spadnes?!? Takze ja bych sla. Ale tohle je emimino, tady ti jiste napisou at se setris.

dickys
Zasloužilá kecalka 761 příspěvků 23.01.18 11:03

Já bych šla úplně normálně…

bartsch
Závislačka 4621 příspěvků 23.01.18 11:08

Ano, šla bych. Já chodím do sauny pravidelně už několik let. Stresuješ se zbytečně. To už by Finsko muselo vymřít.

zumzum
Ukecaná baba ;) 2437 příspěvků 23.01.18 11:08

@Alyss1
Tak me to vychazi cca 9 dni po pri pravidelnem cyklu 28 dni. To uz by se melo zavrtavat a ne nekde bloudit :mrgreen: ale jinak souhlas. Takoveto opatrnosti asi netreba :lol:

Sashie
Ukecaná baba ;) 1934 příspěvků 23.01.18 11:09

Pokud se pravidelně saunuješ a nepřeženeš to, tak to vůbec nevadí. Myslím, že to by jinak např. ve Finsku moc zdravých narozených dětí nebylo… Jde o to, že pokud někdo na saunu není zvyklý, tak to může ublížit.
Ty na to zvyklá jsi, tělo nebude reagovat způsobem, které nezná. Takže si to užij :pankac:

Saarka_O
Zasloužilá kecalka 513 příspěvků 23.01.18 11:09

V tu dobu to bude malinký shluk buněk…ještě ani nebude bít srdíčko, placenta se taky teprve tvoří…mnoho žen v tu dobu ani ještě o těhotenství neví pijou alkohol atp…, takže bych do sauny šla bez obav, to je fakt nic.

Oplatečka
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 23.01.18 11:09

Snažili jsme se o miminko a já byla predvedcena že ten měsíc to nevyslo, ms meškala ale už jsem měla úplné ms křeče, čekala jsem to každou minutu, říkala jsem si v sauně to pořádně prohřeju ať se konečně mrcha spustí, dala jsem tomu co proto ve finské a světě div se, nepomohlo to…protože za tyden jsem zjistila že jsem v tom. Nevím jestli to bylo štěstí ale nic se nestalo ;)

Agrion
Závislačka 2740 příspěvků 23.01.18 11:14
@bartsch píše:
Ano, šla bych. Já chodím do sauny pravidelně už několik let. Stresuješ se zbytečně. To už by Finsko muselo vymřít.

Super postreh :lol: Jo taky bych sla ;) Kdybys jen vedela, co vsechno ranne tehotenstvi prezije, pokud je vse jak ma byt…muj prvni syn - neplanovane tehotenstvi - by mohl vypravet :lol:

zumzum
Ukecaná baba ;) 2437 příspěvků 23.01.18 11:29

@Agrion
Pravda. Zdrave zalozene dite holt jen tak nevytreses :lol:

Leppäkerttu
Ukecaná baba ;) 1607 příspěvků 23.01.18 11:30

@bartsch tu ve Finsku doktori saunu u normalne probihajiciho tehotenstvi vubec nezakazuji. Dulezite je neprehanet to s teplotou a poslouchat sve telo, nenutit se v saune do zadne supervydrze. A zakladatelko, nesil. Copak si kazdy mesic tech 14 dni od ovulace po ms nesrknes ani trosku alkoholu, vyhybas se naprosto intenzivnejsimu sportovani, nvyhybas se cestovani letadlem atd.?? Uzij si dovolenou!

Janli
Kelišová 5009 příspěvků 23.01.18 11:48

To, že se ptáš, znamená, že se bojíš. Jestli může sauna uškodit, to nevím. Ale vím, že jestli se budeš saunovat a pak zjistíš, že jsi těhotná, budeš se půl těhotenství klepat, jestli jsi neudělala něco špatně. Už jen proto bych nešla.

Anna85
Kecalka 278 příspěvků 23.01.18 11:48

Ja byla taky v saune 2× kdyz jsem jeste netusila, ze uz jsem tehotna a vse v pohodě

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Chcete žít ve svém chateau? Můžete si jako Matěj von Osečany koupit tyto zámky

V České republice je momentálně k prodeji téměř stovka zámků, ročně se jich z... číst dále >

Slunce, seno, bikiny a krajka: Ochotská pálí ostrými, kdo bude její cíl?

Je to přesně pět let, co Michaela Ochotská (33) dala výpověď na Nově a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Reklama