Delší luteální fáze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.18 11:06
Delší luteální fáze

Holky vadí něčemu dlouhá luteální fáze? tedy krom dlouhého čekaní na další cyklus :lol: :lol: Mám jí dlouhou cca 3-4 týdny :roll: (cysty nemám)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.18 11:08

Anonym, nikdo neví že se snažíme ;)

karkarka
Závislačka 2817 příspěvků 21.01.18 11:23

Tak dlouhou luteální fázi mit nemuzes.

andelka83
Generální žvanilka 20168 příspěvků 21.01.18 11:42

Luteální fáze může být dlouhá max 16 dní. Déle žluté tělísko nemá životnost.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.18 11:45

No mám právě :nevim: :lol: např. poslední ms 15.12.2017 ovulaci mám léta letoucí vždy 11-14 Dc tento zmiňovaný měsíc byla ovulace 28.-29. maximálně(dle teploty ve čtvrtek) ve středu byl pozit. ovu test ve středu večer a čtvrtek bolesti vaječníku(bolí mě do doby než praskne folikul, prostě bolí bolest intenzivní až nastane ostrá nárazová bolest a pak je klid) no od ovulace už to je zas více jak tři týdny a pořád ms nikde…na gyndě jsem byla v prosinci a všechno v cajku, žádná cysta nic :nevim:, jen mívám právě vyšší sliznici, např před ms 17-20 mm… mám to takto asi dva roky(co jsem přestala kojit), ale někdy záhadně dorazí cyklus po 28 správně na čas :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.18 11:46

Holky tak kurňa jak je to možný?? :lol: :lol: jinak jsem zapoměla dodat, že dle teploty byla ovulace ve čtvrtek 28.12. :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.18 11:49

Tt jsem samozřejmě zkoušela…na něm nic, ale dle zkušeností z předešlých měsíců to těhu nebude :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.18 11:50

…to zas vypadá, že budu nějakej přírodní úkaz! :lol: :lol: :roll: :zed:

La-Vra
Ukecaná baba ;) 2204 příspěvků 21.01.18 11:57
@Anonymní píše:
Holky vadí něčemu dlouhá luteální fáze? tedy krom dlouhého čekaní na další cyklus :lol: :lol: Mám jí dlouhou cca 3-4 týdny :roll: (cysty nemám)

Já mívám lf i 22 dní. Nevím jak je to možné, taky mi všichni říkají, že to není možné, ale je. Dle gynekologa to ničemu nevadí. Jak máš dlouhé cykly? Pokud to tak míváš, tak vyčkej do předpokládaného dne ms, dle nejdelšího cyklu a pokud ms nedorazí, zajdi k dr na utz a krev

Karleon
Kelišová 5379 příspěvků 21.01.18 11:59

Nevadí to ničemu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.18 12:05

@La-Vra No normálně jsem mívala těch 28-30 právě:) ale ty poslední dva roky to bývá okolo 36…dneska jsem 38 DC…:)

karkarka
Závislačka 2817 příspěvků 21.01.18 12:18

@andelka83 presne tak.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.18 12:21

@karkarka Holky to je hezké, že si to tady potvrdíte, že může být max 16 :lol:, ale co to tedy je? Superman žluté tělísko?? :D

karkarka
Závislačka 2817 příspěvků 21.01.18 12:24
@Anonymní píše:
@karkarka Holky to je hezké, že si to tady potvrdíte, že může být max 16 :lol:, ale co to tedy je? Superman žluté tělísko?? :D

K tvemu prvnimu dotazu-jestli nechces otehotnet, tak to nemusis resit.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.18 12:26

@La-Vra na gyndě jsem byla 6.12. tedy 26DC a sliznice byla už 18mm říkala, že by to mohlo být těhu dle vysoké sliznice, ale nebylo…ms přišla až toho 15.12 - tedy 35DC. krev, testy všechno negativní..

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Trápení rychlobruslařky Sáblíkové: Vyřešilo by její trable těhotenství?

Celých třináct let nechyběla Martina Sáblíková (31) na stupních vítězů na... číst dále >

K Jiřímu má vstup zakázán. Proč Andrea nesmí navštívit otce své dcerky?

Ještě před několika měsíci patřila k jeho nejbližším osobám, a když na konci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >