Reklama

Blastocysta a uchycení

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.01.18 09:13
Blastocysta a uchyceni

Ahoj zajima me kdy by mel byt tehotensky pozitivni u blastocysty?? Vim, ze testovat se ma az za 14dni, ale u blastocysty je test pozitivni driv. Je tady nekdo kdo mel zavedenou blastocystu a 7den na testu nic a treba 8 nebo 9 den pozitivni? Vim, ze je to individualni a ze nezbyva nez cekat, ale i tak jsem to sem chtela napsat…

Reklama

Reakce:

Petra Star
Zasloužilá kecalka 923 příspěvků 20.01.18 10:17
@Anonymní píše:
Ahoj zajima me kdy by mel byt tehotensky pozitivni u blastocysty?? Vim, ze testovat se ma az za 14dni, ale u blastocysty je test pozitivni driv. Je tady nekdo kdo mel zavedenou blastocystu a 7den na testu nic a treba 8 nebo 9 den pozitivni? Vim, ze je to individualni a ze nezbyva nez cekat, ale i tak jsem to sem chtela napsat…

Pojď za námi do nějaké disuze typu
https://www.emimino.cz/…nkovani/497/?…
Tam to řešíme pořád :) Někdo má už 8.den čárku, někdo až za dýl.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.01.18 11:47

Podle mych zkusenosti, kdyz se carka neobevila 10.denpo zavedení, nic z toho nic nebylo.

kelynka
Kelišová 6740 příspěvků 20.01.18 13:37
@Anonymní píše:
Podle mych zkusenosti, kdyz se carka neobevila 10.denpo zavedení, nic z toho nic nebylo.

Jj taky si myslim, ze pokud neni 10den tak je to ztracene, ale myslim si, ze uz i ten 7den…

Uživatel je onlinekarkarka
Ukecaná baba ;) 2438 příspěvků 20.01.18 14:35

7.den jeste nic byt nemusi.je to vlastne jako 12 dni po oplodneni a to ma na testu carku malokdo.tech 10 dni po vlozeni je vlastne uz jako 15 dni po oplodneni a to uz je jasne.

kelynka
Kelišová 6740 příspěvků 20.01.18 18:01

@karkarka kez by to tak bylo :roll:

kelynka
Kelišová 6740 příspěvků 20.01.18 18:20

Tady mozna naznak, ale mamatest comfort dela falesne duchy :zed: Ve skutecnosti jde videt vic…

Ukecaná baba ;) 2438 příspěvků 20.01.18 18:40

Neco tam vidim.neni tohle 25 kovy test? zkus 10tkovy.na nem uz bude pekna carka.

kelynka
Kelišová 6740 příspěvků 20.01.18 18:41

@karkarka na papirkovem mamatest 10 nic, proto si myslim a cetla jsem, ze comfort ukazuje falesne :nevim:

Ukecaná baba ;) 2438 příspěvků 20.01.18 19:19

@kelynka je jeste fakt brzo. udelej za dva tri dny a uvidis.

kelynka
Kelišová 6740 příspěvků 20.01.18 19:45

@karkarka jj nezbyva nez cekat :lol:

kelynka
Kelišová 6740 příspěvků 20.01.18 20:20

Jeste se to trosku zvyraznilo

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Kristelová si během soudu s Řepkou změnila jméno! Neuměla ale vysvětlit proč

Osm let natvrdo. Až na tak dlouho si může Tomáš Řepka jít sednout za... číst dále >

Václav Postránecký je už doma a vypadá mnohem lépe. Uzdravuje se?

Kvůli nemoci se musel vzdát natáčení seriálu Krejzovi i Receptáře prima... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >