Snažíme se skoro rok a nic

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

misutka696
Nováček 5 příspěvků 18.01.18 14:41
Snažíme se a nic

Ahoj holky, snažíme se s přítelem už skoro rok a nic. Pritel bere folandrol a já inofolic a kys. listovou do toho bumbam kortyhel. Doktorka mi rekla ze dokud se nesnazime přes rok nemá cenu to resit. Mate nějaké rady nebo nápady?? Děkuji Misul :srdce:

Reklama

Reakce:

krispyna
Kecalka 425 příspěvků 18.01.18 14:43

Ahoj, my jsme na tom stejně. Ale já mám problémy a mám už za sebou zamlklé i biochemické. V pondělí už jsme byli na první inseminaci (spíše protahování času před ivf). Víš kdy máš ovulaci? :)

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 32861 příspěvků 10 inzerátů 18.01.18 14:45

Zkus nakouknout do diskuze: https://www.emimino.cz/…2018-304989/. Nejsi v tom sama a tady určitě najdeš hodně podpory a tipů. Držím palce, ať to brzo vyjde. :kytka:

anonymni_prezdivka
Kecalka 347 příspěvků 18.01.18 14:50

Zdravím, také jsme se snažili, nejdřív jsem brala femibion, pak jsem zkoušela kontryhel a třezalku, pak kys. listovou,… a nic. Pak jsem si koupila Mamavit a hned další měsíc na mne čekaly dvě čárky ;) nevím, jestli to bylo kombinací všeho předešlého, ale myslím si, že ten mamavit zabral… Přeji hodně krátké snažení ;)

Oplatečka
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 18.01.18 14:56

Ahoj, také se snažíme skoro rok, tedy v dubnu to bude rok…máme už spolu jedno tři a půl leté dítko a menses i ovulaci mám přesnou téměř na den tak jsem absolutně nechápala kde je problém…tento týden ovšem manželovi při rutinní kontrole zjistili boreliozu což může být příčina tak tento měsíc máme pauzu jelikož bere dvoje ATB a já jedny na anginu…a pak se uvidí jak se mršky rychle vzpamatuji :nevim: k předešlému příspěvku chci říct že preparaty jako femibion(beru taky)nebo mamavit či cokoliv podobného nepomáhají k oplodnění, ale zajišťují aby v těle byli latky které plod potřebuje ke správnému vyvoji ;)

misutka696
Nováček 5 příspěvků 18.01.18 15:08

@krispyna
Podle testu ovu proběhla v pondělí, měla jsem tlak v podbrisku který jsem nikdy predtim před ovu neměla. teplota se stále drží na 37’..tak uvidíme se se bude dít dal a budou tam konečně // :dance: Tak doufám ze se vam to povede :dance:

Příspěvek upraven 18.01.18 v 17:04

misutka696
Nováček 5 příspěvků 18.01.18 15:15

Ještě jsme s přítelem chtěli vyzkoušet gelik conceive plus metě stim někdo zkušenost? ;)

pikola
Neúnavná pisatelka 18751 příspěvků 18.01.18 15:35

A ovulaci víš kdy máš?

misutka696
Nováček 5 příspěvků 18.01.18 15:51

@pikola
Ano již jsem zde psala

Kskaja
Zasloužilá kecalka 772 příspěvků 18.01.18 17:11
@misutka696 píše:
Ještě jsme s přítelem chtěli vyzkoušet gelik conceive plus metě stim někdo zkušenost? ;)

My ho zkoušeli dva měsíce a nic.. Ale hodně holek s tím má dobrou zkušenost

anonymni_prezdivka
Kecalka 347 příspěvků 18.01.18 17:25

@Oplatečka samozřejmě to není nic, co by neplodnému páru pomohlo otěhotnět, ale pokud tělu chybí určité látky, je to také problém při početí. U mne to bylo železo, zinek a možná něco dalšího, to nevím. Každopádně ať tak či tak, povedlo se :)

krispyna
Kecalka 425 příspěvků 18.01.18 20:29

@misutka696 tak to budeme ted testovat spolu:) ja mela v pondeli inseminaci, ale mam v krvi otvirelle takze muzu testovat az za dva tydny:) kontryhel uz nepiju, dela mi silene silnou ms, tak stridam fertipronu, ted mam femibion.. spis aby se nereklo, ja totiz ve strave asi moc vitaminu nemam. Jim jak cune:D

misutka696
Nováček 5 příspěvků 18.01.18 21:24

@krispyna
Kortyhel už jsem taky vysadila měla jsem ten stejný problém :lol: já jdu na kontrolu k dr v pondělí tak uvidíme :dance:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje je prý závislý na prášcích proti bolesti. Sám to popírá, léky ale přiznal!

Má ještě šanci postavit se na nohy? Stav Jiřího Pomejeho má být prý velmi... číst dále >

Bankrotuje a rozvádí se: Tenista Becker si přesto užívá dovolenou za miliony!

Tenisové legendě Borisi Beckerovi se hroutí svět, topí se v dluzích a nedávno... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách má vítěze druhého kola

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Seznamka muže snů nedodala. Musí Tereze zaplatit odškodné, rozhodl soud

I smůla může být někdy užitečná. Rozvedená sedmačtyřicetiletá Tereza Burkiová... číst dále >

Reklama