Snažíme se skoro rok a nic

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

misutka696
Nováček 5 příspěvků 18.01.18 14:41
Snažíme se a nic

Ahoj holky, snažíme se s přítelem už skoro rok a nic. Pritel bere folandrol a já inofolic a kys. listovou do toho bumbam kortyhel. Doktorka mi rekla ze dokud se nesnazime přes rok nemá cenu to resit. Mate nějaké rady nebo nápady?? Děkuji Misul :srdce:

Reakce:

krispyna
Kecalka 452 příspěvků 18.01.18 14:43

Ahoj, my jsme na tom stejně. Ale já mám problémy a mám už za sebou zamlklé i biochemické. V pondělí už jsme byli na první inseminaci (spíše protahování času před ivf). Víš kdy máš ovulaci? :)

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33195 příspěvků 10 inzerátů 18.01.18 14:45

Zkus nakouknout do diskuze: https://www.emimino.cz/…2018-304989/. Nejsi v tom sama a tady určitě najdeš hodně podpory a tipů. Držím palce, ať to brzo vyjde. :kytka:

anonymni_prezdivka
Kecalka 365 příspěvků 18.01.18 14:50

Zdravím, také jsme se snažili, nejdřív jsem brala femibion, pak jsem zkoušela kontryhel a třezalku, pak kys. listovou,… a nic. Pak jsem si koupila Mamavit a hned další měsíc na mne čekaly dvě čárky ;) nevím, jestli to bylo kombinací všeho předešlého, ale myslím si, že ten mamavit zabral… Přeji hodně krátké snažení ;)

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1038 příspěvků 18.01.18 14:56

Ahoj, také se snažíme skoro rok, tedy v dubnu to bude rok…máme už spolu jedno tři a půl leté dítko a menses i ovulaci mám přesnou téměř na den tak jsem absolutně nechápala kde je problém…tento týden ovšem manželovi při rutinní kontrole zjistili boreliozu což může být příčina tak tento měsíc máme pauzu jelikož bere dvoje ATB a já jedny na anginu…a pak se uvidí jak se mršky rychle vzpamatuji :nevim: k předešlému příspěvku chci říct že preparaty jako femibion(beru taky)nebo mamavit či cokoliv podobného nepomáhají k oplodnění, ale zajišťují aby v těle byli latky které plod potřebuje ke správnému vyvoji ;)

misutka696
Nováček 5 příspěvků 18.01.18 15:08

@krispyna
Podle testu ovu proběhla v pondělí, měla jsem tlak v podbrisku který jsem nikdy predtim před ovu neměla. teplota se stále drží na 37’..tak uvidíme se se bude dít dal a budou tam konečně // :dance: Tak doufám ze se vam to povede :dance:

Příspěvek upraven 18.01.18 v 17:04

misutka696
Nováček 5 příspěvků 18.01.18 15:15

Ještě jsme s přítelem chtěli vyzkoušet gelik conceive plus metě stim někdo zkušenost? ;)

pikola
Neúnavná pisatelka 19087 příspěvků 18.01.18 15:35

A ovulaci víš kdy máš?

misutka696
Nováček 5 příspěvků 18.01.18 15:51

@pikola
Ano již jsem zde psala

Kskaja
Zasloužilá kecalka 801 příspěvků 18.01.18 17:11
@misutka696 píše:
Ještě jsme s přítelem chtěli vyzkoušet gelik conceive plus metě stim někdo zkušenost? ;)

My ho zkoušeli dva měsíce a nic.. Ale hodně holek s tím má dobrou zkušenost

anonymni_prezdivka
Kecalka 365 příspěvků 18.01.18 17:25

@Oplatečka samozřejmě to není nic, co by neplodnému páru pomohlo otěhotnět, ale pokud tělu chybí určité látky, je to také problém při početí. U mne to bylo železo, zinek a možná něco dalšího, to nevím. Každopádně ať tak či tak, povedlo se :)

krispyna
Kecalka 452 příspěvků 18.01.18 20:29

@misutka696 tak to budeme ted testovat spolu:) ja mela v pondeli inseminaci, ale mam v krvi otvirelle takze muzu testovat az za dva tydny:) kontryhel uz nepiju, dela mi silene silnou ms, tak stridam fertipronu, ted mam femibion.. spis aby se nereklo, ja totiz ve strave asi moc vitaminu nemam. Jim jak cune:D

misutka696
Nováček 5 příspěvků 18.01.18 21:24

@krispyna
Kortyhel už jsem taky vysadila měla jsem ten stejný problém :lol: já jdu na kontrolu k dr v pondělí tak uvidíme :dance:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Ve StarDance bych tancovala i zadarmo, říká Arichteva: Podrží ji diváci?

Hvězda První republiky Veronika Arichteva (32) si splnila velký sen. Zároveň... číst dále >

Konec rodin, odvlečené děti a vláda gayů? O tom Istanbulská úmluva opravdu není

Istanbulská úmluva. Termín, který oživl po vystoupení monsignora Petra Piťhy.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

Imunoložka: Nežvýkáme proutí, ale spolkneme acylpyrin. Šetříme přírodu

Od ambiciózního projektu, jak léčit rakovinu pomocí vakcín na bázi... číst dále >