Nosifol a falešné //

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Didlinka33
Ukecaná baba ;) 1243 příspěvků 22.01.18 19:48
Nosifol a falešné //

Ahoj holky,
Mám zpoždění už 30 dni, tak jsem si dneska udělala tři testy a jsou pozitivní..
O mimčo se snažíme už čtyři roky a nic, tak se nechci předčasně radovat..
Teďko dobírám druhé balení nosifolu, tak jsem se chtěla zeptat, jestli nemohl on způsobit ty dvě čárky.. jestli mi nějak nepobláznil hormony a proto je ten test pozitivní, nebo myslíte, že se stal zázrak a jsem opravdu těhotná?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

P4ja
Závislačka 4871 příspěvků 22.01.18 19:51

No vzhledem k tomu, že má podporovat otěhotnění, tak si myslím, že si můžeš gratulovat :)

Carolin14
Zasloužilá kecalka 849 příspěvků 1 inzerát 22.01.18 19:51

Takhle pozitivní nemůžou být snad ani falešné :) gratuluju :kytka:

Uživatel je onlineivašot.
Kelišová 5974 příspěvků 22.01.18 19:52

Tohle neudělal nosifol ale těhotenství! Moc držím palce.

Vicky1
Ukecaná baba ;) 2102 příspěvků 22.01.18 19:52

@Didlinka33 gratuluji a objednej se na gyndu nosifol piju a udela se pozitovni jen kdyz jde o tehu :hug:

Terez001
Zasloužilá kecalka 800 příspěvků 22.01.18 19:53

@Didlinka33

Nosifol jsou jen viaminy, nemůže způsobit falešné // :mrgreen: Jsi těhotná, gratuluji :kytka:

Didlinka33
Ukecaná baba ;) 1243 příspěvků 22.01.18 19:55

Holky nemůžu tomu uvěřit, moc děkuji :hug:

janickaIII
Ukecaná baba ;) 1551 příspěvků 22.01.18 19:56

Tohle nezpůsobil Nosifol :lol: ale partner. Já Nosifol brala v kuse asi 5 měsíců a bylo bílo. Takže držím palce ať je vše v pořádku! :potlesk:

miluver
Zasloužilá kecalka 934 příspěvků 22.01.18 20:24

@Didlinka33 promin, ale ja se tu smeju jak blazen! :lol: :lol: ja cekala, ze tu budeme zkoumat nejakeho falesneho dusika a ty mas takovehle dalnice!!! :lol: no moc gratuluji!!! A kor po takove dobe!! :srdce: :srdce: jestli pocitam dobre, tak jsi 9tt to uz budes videt krasne kuliškové miminko rucicky nozicky srdicko :srdce: :srdce: tak jeste jednou gratulace! :kytka:

Didlinka33
Ukecaná baba ;) 1243 příspěvků 22.01.18 20:30

@miluver moc děkuji :hug:..To víš, po takové době, už si nechci dělat žádné naděje :oops:

miluver
Zasloužilá kecalka 934 příspěvků 22.01.18 20:41

To chapu! To uz asi hleda clovek vsechna mozna i nemozna vysvetleni :srdce: ale zas je dobry, ze se alespon nemusis stresovat, jestli carka sili, jestli je utrazvuku neco videt, jestli je srdicko a tak :srdce: :D moc ti to preju!! :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.18 20:43

Holky, a může se brát Nosifol/Inofolic i po otěhotnění nebo ho mám už vysadit?

P4ja
Závislačka 4871 příspěvků 22.01.18 20:47
@Didlinka33 píše:
@miluver moc děkuji :hug:..To víš, po takové době, už si nechci dělat žádné naděje :oops:

Tak se objednej k doktorovi a užívej :) A neboj, miminko ví, kdy má přijít. Takže teď si řeklo, že je ten správný okamžik :srdce: moc gratuluju a přeju pohodové těhotenství :)

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 1878 příspěvků 22.01.18 20:50

@Didlinka33 krasne dve carky :potlesk: to nebude z vitaminu :mrgreen: potichoucku gratuluju, at se neco nezakrikne, tuk tuk tuk :hug: Hned bych se objednala na co nejdriv k dr a uzivala si ;) ted bude uz i krasne videt :srdce:

Terez001
Zasloužilá kecalka 800 příspěvků 22.01.18 20:52
@Anonymní píše:
Holky, a může se brát Nosifol/Inofolic i po otěhotnění nebo ho mám už vysadit?

ne nebrala bych, přešla bych na těhu vitamíny (femibion atd..)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozkol v Herbáři, konec na Primě: Rybová bude na složenky vydělávat na Ulici!

Herečka Linda Rybová (42) se nikdy netajila tím, že seriály dělá pro peníze a... číst dále >

Rozkopaná Praha i D1: Řidiči šílí, stroje stojí, jediný „Demolínek“ z magistrátu se chválí!

Jestli jste si mysleli, že s koncem prázdnin zmizí z ulic Prahy i dálnice D1... číst dále >

Články z Ona Dnes

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Chození naboso je nový trend. Není však pro každého

Stále více lidí mění klasické boty za tzv. bosou obuv s tenkou podrážkou,... číst dále >

Reklama