Schválí mi úvěr?

Anonymní
4.11.19 17:26

Schválí mi úvěr?

Zdravím vás, chci se zeptat dřív než půjdu do banky čistě z mé zvědavosti zda mi půjčku schválí. Potřebuji 280k, účelový úvěr na auto. Jsem bez závazků, bydlím u matky, žádné další dluhy ani záznamy v registrech třeba za pozdní splátky nemám. Tohle bude můj první úvěr. Mám z toho trošku strach přece jen. Pracuji v zahraničí 30k/měsíčně čistého. V zaměstnání jsem 3 měsíc ovšem ten první kdy jsem nastoupil v polovině mi byla vyplacena polovina z 30k. Takže na účtě v historii mám dvakrát 30k a jednou 10k. Byl by to problém? Jednou jsem měl firemní tarif, platil bez problémů. Také bych byl rád s Vašimi zkusenostmi kde Vy máte úvěr? Děkuji za odpověď Ondra. A smlouva na dobu neurčitou.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
4.11.19 17:28
@Anonymní píše:
Zdravím vás, chci se zeptat dřív než půjdu do banky čistě z mé zvědavosti zda mi půjčku schválí. Potřebuji 280k, účelový úvěr na auto. Jsem bez závazků, bydlím u matky, žádné další dluhy ani záznamy v registrech třeba za pozdní splátky nemám. Tohle bude můj první úvěr. Mám z toho trošku strach přece jen. Pracuji v zahraničí 30k/měsíčně čistého. V zaměstnání jsem 3 měsíc ovšem ten první kdy jsem nastoupil v polovině mi byla vyplacena polovina z 30k. Takže na účtě v historii mám dvakrát 30k a jednou 10k. Byl by to problém? Jednou jsem měl firemní tarif, platil bez problémů. Také bych byl rád s Vašimi zkusenostmi kde Vy máte úvěr? Děkuji za odpověď Ondra. A smlouva na dobu neurčitou.

Jinak doplním, že z mého účtu v jiné bance mám větší obrat nebo jak to říct.. Nějakou historii jestli mě chápete. Jestli to pomůže nevím.. Nikde jsem si nežádal nikde teprve budu.

• Nahlásit
  • Citovat
13101
4.11.19 17:28

A už máš po zkusebce??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
418
4.11.19 17:32

Když si bral manzel 300k bezucelove, trvalo to snad 4 měsíce vyřízení, a musel mít smlouvu na dobu neurčitou. Radši si na to auto nasetri… Z úroky splacime přes 500k necelých 8 let.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
418
4.11.19 17:33
@mackA159 píše:
Když si bral manzel 300k bezucelove, trvalo to snad 4 měsíce vyřízení, a musel mít smlouvu na dobu neurčitou. Radši si na to auto nasetri… Z úroky splacime přes 500k necelých 8 let.

Jinak ohledne financi ti ji dají. Manžel má zhruba do 20tis a nebyl problém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.11.19 17:34

@Kriss Tina ano mám

• Nahlásit
  • Citovat
997
4.11.19 17:35

Nesmíš být ve zkušební době, budou chtít potvrzení o příjmu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.11.19 17:37

@mackA159 já vím, že to není nejlepší řešení, ale potřebuji auto pořádně auto. Dojizdim do práce štreku. Jakto že tak dlouho? Všude píšou a i jsem to slyšel, že to trvá jeden dva než to dojde na účet.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
4.11.19 17:38

@mamule42 mám po zkušební době, která je měsíc v Rakousku

• Nahlásit
  • Citovat
824
4.11.19 17:38

@mamule42
Podle toho kde, já si brala cca stejnou částku od banky, kam mi chodí výplata a potvrzení nechtěli, peníze jsem měla za 2 dny od žádosti na internetu. U předchozí půjčky taky potvrzení nechtěli, peníze jsem měla při žádosti na pobočce za 10 minut. Ale obojí byl klasický spotřebitelský úvěr, tedy bezucelovy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.11.19 17:39

@mackA159 myslíte to tak, že váš manžel má plat do 20k?

• Nahlásit
  • Citovat
824
@Anonymní píše:
@mackA159 já vím, že to není nejlepší řešení, ale potřebuji auto pořádně auto. Dojizdim do práce štreku. Jakto že tak dlouho? Všude píšou a i jsem to slyšel, že to trvá jeden dva než to dojde na účet.

Mě to při žádosti na pobočce trvalo 10 minut, při žádosti přes internet cca 2 dny.
Ale od známých mám zkušenosti, že ne vždy uznávají zahraniční příjem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
997

Jakou máš banku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.11.19 17:40

@NinaU. Nechtěli dokázat příjmy? To je zvláštní. Vím, že podmínky se zpřísnili pro získání úvěru. Můžu se zeptat, byl to nebankovní? Klidně odpovězte anonymně.

• Nahlásit
  • Citovat
824
4.11.19 17:41

@mackA159
Teď na to koukám, úroky 200 tisíc? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu