Se vším bouchá a kope do hraček

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hvezdi
Stálice 84 příspěvků 10.02.10 18:44
Se vším bouchá a kope do hraček

Prosím o radu. Můj dvouletý syn - do té doby moc hodný, opravdu si hezky hrál - je najednou jakoby agresivní. Začal bouchat dvířky od kuchyňské linky, kopat do hraček, moc si nehraje. Venku je ok. Nevím, co se děje a jestli to nějak souvisí s jeho věkem. Kolikrát i zavolá „maminko“, počká až přijdu a začne. Když řeknu, že se to nesmí, nenene, začíná se vztekat. Je to normální??
Předtím zákazy toleroval, nevztekal se a vůbec neměl nějaké projevy násilí.
Nevím, jestli to ignorovat nebo zakazovat a trvat na svém.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Ywett
Závislačka 4120 příspěvků 10.02.10 19:18

Období vzdoru? Pokud ano, tak doporučuju kombinaci ignorace a trvání si na svém!

jjelena 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.02.10 20:00

Trvat na svém, ignorovat, Přijde to dřív nebo pozdějc ke každýmu, hlavně nepolevit a nekupovat si klid odměnou. Odměnu, nejlíp sladkou, si kupte vy a když bude joooo špatně, prašti vařečkou do sedačky ( my máme koženou a fakt to hustě mlaskne) a bude klid… dřív nebo pozdějc, alew endou určitě. I když naše starší začala hysterčit cca v roce a trvá to doted :roll:

Alice19761
Neúnavná pisatelka 17745 příspěvků 10.02.10 21:07

Ahoj hvezdi,
jak napsala Ywett, s největší pravděpodobností je to období „prvního vzdoru“.Má být sice okolo 3.roku,ale může se projevit i takto brzy.
Určitě vytrvat jako autorita,protože se dítko bude snažit posunout mantinaly,kam zajít.
Hodně štěstí.
 Ali

Aja27
Zasloužilá kecalka 615 příspěvků 11.02.10 15:12

souhlasím s holkama, nám to malá prováděla už okolo prvního roku teď má rok a půl a začíná to zase. Nechám ji vyvztekat, dívám se na ni a trpělivě čekám. někdy si ubližuje - sice mě to bolí u srdíčka, ale pokud je to snesitelné nezasahuji. Do teď jí to vždy přestalo bavit po chviličce. Držím palce a přeji silné nervy

pehot
Zasloužilá kecalka 618 příspěvků 12.02.10 01:27

Naše malá byla strašně agresivní ve 22měsících - stačilo, aby jí něco nepatrně naštvalo a hned si zlost vylívala na neživých přednětech jako nábytek, hračky… To trvalo asi měsíc, pak zas ve stejných situacích začala tlouct sebe (do hlavy). To už taky přešlo a teď je to ta nejhodnější holčička na světě :srdce: Ovšem jak dlouho, že? :mavam:
Jinak já většinou ignoruju, max. klidným hlasem řeknu, že to se nedělá a bla bla bla.

Andrejka1
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 15.02.10 11:57

Lucie.vesela, kolik máš dětí, že dáváš tak chytré rady?

Rose-k 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.02.10 12:21

Taky jsem se na to chtěla zeptat,já myslím,že nás chce jen provokovat :cert: :roll:

Andrejka1
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 15.02.10 12:56

Christy, také si to myslím. Hvezdi, můj dvouletý syn dělá něco podobného, akorát je živější od začátku. Má den, kdy se umí krásně hrát a den, kdy jezdí motorkou po hračkách, háže hračkama atd. Pokud toto začne dělát, tak mu ty hračky, kterým ubližoval schováme anebo dostane malý plácanec na prdelku, aby věděl, že to bolí i tu hračku. Pořád čekám, až z toho vyroste a zmoudří, no a až z tohoto vyroste, tak příjde zas něco jiného, čím nás to dítě překvapí, tak zas budem doufat a tak to půjde až do puberty :-D .

Jana206
Nadpozemská drbna 26547 příspěvků 19.02.10 21:16

Lucie,baví Tě to tady prudit,zakládat diskuze s pedofilním tématem..Určitě víš,o čem mluvím..A taky se anonymně ptát dvakrát na to samé..

Příspěvek jsem nahlásila i prosbu,aby prověřili všechny příspěvky této osoby.Snad budou reagovat

Jura007
Neúnavná pisatelka 18313 příspěvků 19.02.10 21:21

Možná nebude od věci, kdyby se Lesina s Radkem a s dalšíma zaměřili na tu jednu konkrétní IP adresu. Zaměřit se na konkrétní osobu myslím nic neřeší, na Facebooku je jeden člověk dokonce oficiálně zaregistrovaný jako Emil Zátopek…

Lucie.vesela
Nováček 3 příspěvky 19.02.10 21:23
Jura007 píše:
na Facebooku je jeden člověk dokonce oficiálně zaregistrovaný jako Emil Zátopek…

A jsi to ty, co? :pocitac:

Jana206
Nadpozemská drbna 26547 příspěvků 19.02.10 21:55

Juro,tato osoba se tady na Emiminu zaregistrovala někdy v říjnu..Napřed založila téma Problémy s pindíkem s pedofilním podtextem a potom bez pedofilního podtextu.Pak anonymně založila něco ve smyslu můžu otěhotnět bez pohlavního styku..Pamatuju si,protože díky nemocným dětem tu visím často.A podle jejích příspěvků je to nějaký puberťák.Matka určitě není.

Prozradila se,protože si pak zapomněla odškrtnout anonymně..Opruzuje občas.Ale proti tomu,co tu kdysi bylo,je to „slabý odvar“.Tak nevím,jestli se tím budou admini hned zabývat.

IP adresa,kdysi se to tu řešilo - v kauze Markýsek.Já jsem sem v té době chodila sporadicky bez registrace jako host.A jsem ráda.Pohledej v dotazech pro adminy.Není to prý tak jednoduché.IP může mít stejné více lidí..

Ale ještě tu byl případ,kdy dotyčná použivala sprosté výrazy,urážky směřované na konkrétní osoby.To zakázanou IP skončilo.

Jana206
Nadpozemská drbna 26547 příspěvků 19.02.10 21:56

Juro,ale Emil Zátopek se může jmenovat „kdokoliv“,ne? :nevim:

Jura007
Neúnavná pisatelka 18313 příspěvků 19.02.10 21:57

Dobře Jani, pohledám to… a pak snad(?) budu chytřejší.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Počtení v nové rodině Karla Janečka: On a kněžka si jej prohlížejí na obálce

V nové rodině Karla Janečka se teď čte časopis Forbes a ne jen tak pro nic za... číst dále >

Všechno zlé pro něco dobré: Nové album Vondráčkové opanovalo hitparády

V osobním životě ji sice největší bitva teprve čeká, na poli hudebním však... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >