Second hand

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hani126
Nováček 2 příspěvky 20.12.16 10:15
Second hand1

Ahoj maminky mam dotaz. Prodavaji v second handech i spodni pradlo? A koupily byste si od tamtud neco?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Šmoulice
Kelišová 6738 příspěvků 20.12.16 10:17

Spodní prádlo v sekáči? 8o :poblion: :poblion:

bublinek
Kelišová 5109 příspěvků 20.12.16 10:19

Prádlo tam je, ale nosit to? děkuji nechci.

24Martina
Zasloužilá kecalka 845 příspěvků 20.12.16 10:22

V sekáči kupuju casto, ale spodní prádlo? Humus :poblion:

cajkp
Kecalka 290 příspěvků 20.12.16 10:23

Moje sestra má sekáč…kalhotky bych si teda nikdy nekoupila, ale mám třeba od ní podprsenku, která už na pohled byla nenošená. A malému jsem u ní nabagrovala ponožky a punčocháče… Samozřejmě vše před nošením vyperu, ale to dělám i s novým oblečením.

radkka
Generální žvanilka 20592 příspěvků 20.12.16 10:29

Ne, nekoupila 8o myslím, že se dají sehnat dost levné nenošené kalhotky, pokud je někdo v tísni :nevim: Občas tam něco koupím, máme tu jeden s docela pěkným oblečením, občas mě něco naláká z výlohy, ale spodní prádlo ani boty fakt ne :?

smudlinky
Závislačka 2548 příspěvků 347 inzerátů 20.12.16 10:51

V second handech prodávají spoustu věcí ( boty, hračky, aktovky, oblečení, knížky)je na každém, zda je ochoten si toto zboží koupit, nebo dá přednost novému či bazarovému.

ZuzaMi 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.16 11:30

Myslím, že například v takovém Pepco člověk nakoupí spodní prádlo za pár korun, případně i u vietnamců… sekáč na toto fakt neee :roll:

hani126
Nováček 2 příspěvky 20.12.16 11:45

Spis me slo o to jestli se tam vyskytuji nejake luxusnejsi kousky ktere jsou nove proste prilis drahe. Nevim kde to vykupuji jestli nekde na zapade bo kde :nevim:

SlečnaDahlia
Ukecaná baba ;) 1868 příspěvků 20.12.16 11:47

Podprsenku bych v sekáči koupila pouze v případě, že je buď v koutku s outletem, nebo od pohledu nenošená s visačkou a hlavně - v mé jinak těžko sehnatelné velikosti a dokonale sedící, jinak by to pro mě nemělo cenu. Kalhotky ani punčochy silonkového typu vůbec nikdy.

SlečnaDahlia
Ukecaná baba ;) 1868 příspěvků 20.12.16 11:52
@hani126 píše:
Spis me slo o to jestli se tam vyskytuji nejake luxusnejsi kousky ktere jsou nove proste prilis drahe. Nevim kde to vykupuji jestli nekde na zapade bo kde :nevim:

Jo, občas vyskytují. Záleží ale hodně na tom, odkud a jak je sekáč zásoben, někdy se prodává u nás zboží, co už přebrali zákazníci na západě, a tam nějaký hodnotnější kousek nečekej. Zaměř se na ty výběrové, nejlépe, pokud vedou i outlet, třeba něco objevíš. Osobně jsem ochotná dát za kvalitní zboží ze sekáče i tolik, co bych utratila třeba v tom výše zmíněném Pepcu.

beruska9
Extra třída :D 10689 příspěvků 20.12.16 12:08

Prodavaji, koupila bych si mozna nejakou eno nuno podprdu treba, kdyby se vyskytla…ale moc do tech regalu nekoukam, jen tak od pohledu tam toho nebyva moc…

Kosmmi
Stálice 82 příspěvků 20.12.16 13:35

Sekáč je úplně to stejné jako když se kupuje přes bazar - jen si to tam můžeš osahat a víš co kupujes. Raději bych koupila kvalitní nošenou věc ( vypranou ) než třeba z pepco, KIK nebo tržnice kde je zboží vyrobeno z nekvalitního materiálu (potisk na tričku velmi často způsobuje alergické reakce) a pracovní síla je zotročována. Spodní prádlo pro děti a sebe bych určitě koupila z kvalitního materiálu a usetrila bych jinde.ale jestli hledáte rajcovni pradelko na postelové hrátky ve kterém strávíte pár minut před :-) klidně bych koupila v sekaci - pokud bude vypadat dle vašich představ.

Františka85
Zasloužilá kecalka 709 příspěvků 20.12.16 13:45

Mívají a kvalita je od hnusu až po luxusní kousky. Někdy třeba celý balík kalhotek, ještě s visačkama. Prostě netrefil někdo velikost, nepodařilo se zhubnout…a tak to přijde do sekáče. S nošeným oblečením nemám sebemenší problém, zato máti se mohla pos*at, jen jsem se jako mladé devče zmínila, že bych do SH zašla.

Havran007
Ukecaná baba ;) 1922 příspěvků 21.12.16 12:59

Kdyby tam měli nějaké pěkné kožené pánské tanga na kšandy, tak bych asi neodolal :pankac:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Jak bojovat proti vzniku potravinové alergie u dětí – pomůže hypoalergenní mléko?

Stále častěji se setkáváme s nešvarem zvaným alergie u dětí. Riziko jejího... číst dále >

Články z Expres.cz

Láska Pavly Tomicové: Manžel je pro ni muž života, ten jí to stále dokazuje

Nejusměvavější, nejzábavnější, nejrytmičtější a nejpřekvapivější. To je... číst dále >

Horečka sobotní noci Anety Vignerové: Že by přebrala přítele Vice Kerekes?

Aneta Vignerová (31) v sobotu v noci vyrazila do víru velkoměsta. Krásná miss... číst dále >

Články z Ona Dnes

Moje nemoc měla smysl, říká Katka. Ve 22 letech porazila rakovinu

Ve dvaadvaceti se Kateřina Vacková dozvěděla, že trpí rakovinou vaječníků. Na... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >