Kde koupit koženou kabelku v Praze?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

acimedaca
Nadpozemská drbna 25982 příspěvků 17.12.16 22:35
Kde koupit koženou kabelku v Praze?

Potřebovala bych poradit, kde koupit v Praze koženou kabelku. Nějak nemůžu sehnat, co si představuji, přes net kupovat nechci, chci si jí osahat.
Nějaká prodejna, kde mají velký výběr, sháním spíš sportovní styl a ne elegantní. Něco takového. Mám na nákup vyhrazený jedno odpoledne, tak abych to stihla nějak projít.
Díky za zkušenosti.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Lady Bee
Ukecaná baba ;) 2205 příspěvků 17.12.16 22:40

Baťa, Guess…

Lady Bee
Ukecaná baba ;) 2205 příspěvků 17.12.16 22:43

CCC, Carpisa…

acimedaca
Nadpozemská drbna 25982 příspěvků 17.12.16 22:46

@Lady Bee ne, tam nic nemají..potřebuju konkrétní prodejnu se širokým sortimentem kabelek, obchoďáky už jsem obešla

Lady Bee
Ukecaná baba ;) 2205 příspěvků 17.12.16 22:51
@acimedaca píše:
@Lady Bee ne, tam nic nemají..potřebuju konkrétní prodejnu se širokým sortimentem kabelek, obchoďáky už jsem obešla

http://kara.cz/…zene-kabelky

Pak mě napadla ještě Kara, ale to je skoro to samé. Tak jinak mě nic nenapadá.

acimedaca
Nadpozemská drbna 25982 příspěvků 17.12.16 22:52
@Lady Bee píše:
http://kara.cz/…zene-kabelkyPak mě napadla ještě Kara, ale to je skoro to samé. Tak jinak mě nic nenapadá.

tam jsem taky byla

Gina
Ukecaná baba ;) 1131 příspěvků 6 inzerátů 17.12.16 22:54

Pokud se budeš pohybovat v centru, tak v Dlážděné (směrem od Hybernské na pravé straně) je prodejna kožených doplňků Marlon, mají tam velký výběr. Koukám na web, něco podobného té tvojí by tam mít mohli…

Příspěvek upraven 17.12.16 v 22:55

adam75
Ukecaná baba ;) 2439 příspěvků 17.12.16 22:54

@acimedaca mám kabelky Kara a jsou super. Jednu přesně takovou, jako je na obrázku.

summersun
Kecalka 435 příspěvků 17.12.16 23:32

Salamander. Tam by také mohli mít něco zajímavého. Humanic za zkoušku také stojí.

Tšekkin Kulpa
Zasloužilá kecalka 762 příspěvků 17.12.16 23:39

Nadyzajn marketu mivaji hezke kozene tasky

svatecnice
Kelišová 6014 příspěvků 18.12.16 00:15

Dnes byl nějaký hádrový market u Divadla. treba je i zítra, ale nevim

Jinak hodně krámu s kabelkamá mají dole na Můstku, vlevo jakoby za Baťou, u Jungmannaku

JanaJeli
Kecalka 223 příspěvků 18.12.16 00:41
@acimedaca píše:
Potřebovala bych poradit, kde koupit v Praze koženou kabelku. Nějak nemůžu sehnat, co si představuji, přes net kupovat nechci, chci si jí osahat.
Nějaká prodejna, kde mají velký výběr, sháním spíš sportovní styl a ne elegantní. Něco takového. Mám na nákup vyhrazený jedno odpoledne, tak abych to stihla nějak projít.
Díky za zkušenosti.

Na hlavaku je obchod ale spis kozenka… Ale jinak
Moc hezky. Jmeno mi vypadlo bohuzel

flybe
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 18.12.16 04:00

Michael Kors u Můstku, Ecco, Salamander.. Ale popravdě radši z netu z důvodu ceny a hlavně výběru..

acimedaca
Nadpozemská drbna 25982 příspěvků 18.12.16 08:28
@Gina píše:
Pokud se budeš pohybovat v centru, tak v Dlážděné (směrem od Hybernské na pravé straně) je prodejna kožených doplňků Marlon, mají tam velký výběr. Koukám na web, něco podobného té tvojí by tam mít mohli…Příspěvek upraven 17.12.16 v 22:55

To vypada dobre, dik

acimedaca
Nadpozemská drbna 25982 příspěvků 18.12.16 08:29
@adam75 píše:
@acimedaca mám kabelky Kara a jsou super. Jednu přesně takovou, jako je na obrázku.

A nevis, kde treba maji v praze nejvetsi prodejnu?

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Súdánec nabídl dceru na Facebooku. Dostal za ni 500 krav, tři auta a čtvrt milionu

K naprosto šokující události, která připomíná středověký obchod s otroky,... číst dále >

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

Články z Ona Dnes

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >