Reklama

Nejlevnější optika v Ostravě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lavazza2
Zasloužilá kecalka 619 příspěvků 16.12.16 11:38
Nejlevnější optika v Ostravě

Ahoj holky. :)

Tenhle dotaz bude spíš asi směrovaný jen děvčatům z Ostravy a okolí… Potřebuju poradit s výběrem optiky v Ostravě. Mám nárok na slevu na brýle od mojí dr. - dlouho jsem si brýle nekupovala (a teď to podle toho i vypadá :-D)a potřebovala bych si co nejdřív někde nechat udělat nové.

Už jsem byla v Triumphu, jelikož ho mám kousek od domu ale tam mi řekli, že nejnižší cena za to nejlevnější, co tam mají je 5000Kč (a to jenom za skla). 8o
Jen pro upřesnění mám 6 dioptrií na každém oku, takže bud si vyberu hrubší obroučky, nebo bude potřeba ztenčit skla…

Každopádně mi mamka říkala že je nějaká optika u Nové radnice, kde nejsou moc drazí ale jinde mi to připadá podobné jak v Triumphu - o zn. Grand Optical apod. se ani nebavím :lol:

Budu moc ráda za každou vaši zkušenost. :kytka:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

kacaba379
Ukecaná baba ;) 2066 příspěvků 16.12.16 12:47

Ahojky, mne kamaradka, která pracuje u očního lékaře říkala, že nejlevnější optika v okolí je ve Frýdlantě n. Ostravicí. je to už trošku z ruky z Ostravy, tak možná vyguglit a zavolat si tam…akorát neznám název a nevím, jestli je tam jediná… Moc jsem asi nepomohla :oops:

Havran007
Ukecaná baba ;) 1870 příspěvků 16.12.16 12:48

Ahoj, měsíc zpátky jsem kupoval brýle v Karolíně v Lunettes, měli akci 50% na skla, tak mě sklo vyšlo myslím na 500 kč/ks. Ale mám jen 1,5 dioptrie a vzal jsem si obyčka, dneska už bych si vzal s trochu lepší úpravou, protože je musím často utírat. Brýle mě stály 4500 (Armani), ale byly tam i levnější do 2 tis.

PavlaHr
Kelišová 6721 příspěvků 16.12.16 12:58

@lavazza2 já tedy spíš mám problém vybrat vhodné obroučky, at se v nich cítím dobře. vyberu vždy v karviné naproti poliklinice v rodinném baráčku a brýle obroučky tam sjou tak kolem 1000 a max. spokojená. naposledy jsem kupovala ještě v kravařích u opavy naproti pennymarketu přes cestu, taky dobrý výběr za dobré ceny. já tedy zničím drahé i levné brýle stejně, tkže vybírám obroučky max. do 1500 a na skla často vychytávám akce obě za cenu jednoho :-)

Taao 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.16 13:14

@lavazza2 Já jsem kupovala brýle poprvé ve Focus optic. Podruhé v Bohumíně v centru, jsou tam velice levní. Zjistím adresu a napíšu.

Taao 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.16 13:18

V tom Bohumíně je to ulice Studentská 1225 a jmenuje se Korekt optik.

Uživatel je onlinesubsomi
Kelišová 6730 příspěvků 16.12.16 13:29

Na nádražní, blízko plynáren bývala (nevím jestli pořád ne) celkem levná optika

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.16 13:31

Nedá mi to, abych jako optik nezareagovala, i když nejsem z Ostravy.
U brýlí, které mají 6 dioptrií, je potřeba tenčit vždy (pokud teda mají nejenom sloužit, ale i dobře vypadat) - hrubší obruby nevyjímaje.
Při těchto dioptriích je ideální použít lepší tenčení (tzv. index 1,67). Toto sklo se dá bez jakékoliv akce koupit bez potíží za 15oo,–/kus (vyráběné v ČR - to znamená neznačkové, skla od Roddenstocku či Essiloru budou mnohem dražší).
Pokud máte omezený rozpočet, je ideální si stanovit cenu, kterou jste za brýle ochotná dát a v optice na rovinu říct, „potřebuji brýle, mám na ně maximálně tolik a tolik, co mi za to můžete nabídnout?“ I pro optika je to mnohem jednodušší, má hned přehled jaká skla s jakou obrubou může zkombinovat tak, aby se vešel a zároveň hotové brýle vypadaly co nejlépe. Případně Vám rovnou řekne, že to není reálné.
Pokud chcete alespoň trochu slušné a kvalitní brýle o této síle, je reálné se bez jakékoliv slevy dostat na cenu 4500-5000,–.

Prosím o zachování anonymu vzhledem k povolání, ráda bych na těchto stránkách zůstala inkognito.

lavazza2
Zasloužilá kecalka 619 příspěvků 16.12.16 16:06

@kacaba379 Aha. Škoda že je to až Frýdlant a já auto nemám :-D Ale i tak děkuju :)

lavazza2
Zasloužilá kecalka 619 příspěvků 16.12.16 16:07

@Havran007 Armani? Tak to je luxus cena.. Nevíš jestli byla ta akce nějak omezená? Určitě si tam zavolám ale :)

lavazza2
Zasloužilá kecalka 619 příspěvků 16.12.16 16:08

@subsomi Zkusím mrknout na mapy, děkuju :)

lavazza2
Zasloužilá kecalka 619 příspěvků 16.12.16 16:10

V pořádku, ale děkuji za info :) Už jsem s přítelem domluvená, že brýle budu mít k Vánocům a byl by rád, kdybych se do těch 5OOO vlezla :) Tak snad nebude problém.

@Anonymní píše:
Nedá mi to, abych jako optik nezareagovala, i když nejsem z Ostravy.
U brýlí, které mají 6 dioptrií, je potřeba tenčit vždy (pokud teda mají nejenom sloužit, ale i dobře vypadat) - hrubší obruby nevyjímaje.
Při těchto dioptriích je ideální použít lepší tenčení (tzv. index 1,67). Toto sklo se dá bez jakékoliv akce koupit bez potíží za 15oo,–/kus (vyráběné v ČR - to znamená neznačkové, skla od Roddenstocku či Essiloru budou mnohem dražší).
Pokud máte omezený rozpočet, je ideální si stanovit cenu, kterou jste za brýle ochotná dát a v optice na rovinu říct, „potřebuji brýle, mám na ně maximálně tolik a tolik, co mi za to můžete nabídnout?“ I pro optika je to mnohem jednodušší, má hned přehled jaká skla s jakou obrubou může zkombinovat tak, aby se vešel a zároveň hotové brýle vypadaly co nejlépe. Případně Vám rovnou řekne, že to není reálné.
Pokud chcete alespoň trochu slušné a kvalitní brýle o této síle, je reálné se bez jakékoliv slevy dostat na cenu 4500-5000,–.Prosím o zachování anonymu vzhledem k povolání, ráda bych na těchto stránkách zůstala inkognito.

lavazza2
Zasloužilá kecalka 619 příspěvků 16.12.16 16:11

@PavlaHr @Taao Teda škoda že nemám auto a musím trčet v práci od 8mi do 17:00 :( Snad seženu něco v té Ostravě jak někteří napsali.

martina.se
Hvězda diskuse 56894 příspěvků 16.12.16 16:22

@lavazza2 mám brýle z grandu - z futura.. i s vylepšenými skly jsem dala 1100 kč :think:. Měla jsem tedy slevu od pojišťovny a chytla jsem akci ala věk :mrgreen: původní cena přes 4 tis. :think:

lavazza2
Zasloužilá kecalka 619 příspěvků 16.12.16 16:44

@martina.se Tak to čumim :-D Ono u mně je problém to, že mám silné dioptrie, mít max 2ky, tak ty cenu jsou taky někde jinde no… :zed:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Leoš Mareš patří na Instagram a ne do televize? Už je někde jinde

Sentiment, vděk a nostalgie, touha být vidět, nebo dětská fascinace... číst dále >

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama