Reklama

www.mobil-obaly.cz

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Uživatel je onlineLollitka
Zasloužilá kecalka 514 příspěvků 16.12.16 11:10
www. mobil-obaly. cz

Ahojte holky,
chtěla jsem se vás zeptat, zda nemáte zkušenost s nákupem po internetu ze stránek www.mobil-obaly.cz líbí se mi tam jeden kryt, ale nikdy jsem o těchto stránkách neslyšela, tak aby to nebyl nějaký podvod, aby mi to fakt poslali.
Díky moc.

Reklama

Reakce:

xammy
Kecalka 445 příspěvků 16.12.16 11:39

Ahoj, na heurece mas na internetovy obchody recenze.
tady je ten tvuj:

http://obchody.heureka.cz/…-cz/recenze/

Příspěvek upraven 16.12.16 v 12:02

Zasloužilá kecalka 514 příspěvků 16.12.16 11:53

@xammy Moc ti děkuji, tak to vypadá docela dobře. Hrozně se mi tam líbí jede kryt, mají fakt veliký výběr, tak asi objednám. Díky.

xammy
Kecalka 445 příspěvků 16.12.16 12:02

@Lollitka nemas zac, rada jsem pomohla. :)

Zasloužilá kecalka 514 příspěvků 16.12.16 12:14

@xammy Díky moc, já ani nevěděla, co vlastně Heureka srovnává. A dotaz OT, ta fotka dítěte a kočky, to je tvoje děcko a kočka? Dítě úplně moc nevidím, to takhle spí s kočkou? Já kočky miluji, také máme doma.

xammy
Kecalka 445 příspěvků 16.12.16 12:34

@Lollitka jo jo, to jsou moji mazlici. Mam 2 kocky (kocka a kocour) a 2 kluky. Kocicka s malym spavala dokud byl miminko, lezela mu u nohou a predla, kdyz ji tam mel tak se v noci nebudil. Asi ho to uklidnovalo, v tehotenstvi mi lehavala u bricha a predla mu. Zajimavy je, ze obe tehotenstvi kocky poznaly driv nez ja :-D, zacly mi chodit lehat k brichu a to nikdy jinak nedelaji. Ted uz je malymu 15 mesicu a cestuje po postylce, takze kocka uz k nemu nejde.

Kajria
Stálice 68 příspěvků 16.12.16 13:05

Já kupuju jedině na aliexpresu:) :potlesk:

Zasloužilá kecalka 514 příspěvků 16.12.16 17:26

@xammy Jé, to máte milé kočičky, naše přede dost málo. A že takhle předla u bříška a pak u malého, to je krásné. Já četla, že kočičí předení uklidňuje, snižuje tlak a zpomaluje tepovou frekvenci, že je to prostě dobré na nervy ;)

xammy
Kecalka 445 příspěvků 16.12.16 17:33

@Lollitka neco na tom bude :) kazdopadne chuvicka to byla perfektni :mrgreen:

Haňulík
Závislačka 3533 příspěvků 17.12.16 09:39

Já tam ted nakupovala a vše bylo ok ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama