www.mobil-obaly.cz

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lollitka
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 16.12.16 11:10
www. mobil-obaly. cz

Ahojte holky,
chtěla jsem se vás zeptat, zda nemáte zkušenost s nákupem po internetu ze stránek www.mobil-obaly.cz líbí se mi tam jeden kryt, ale nikdy jsem o těchto stránkách neslyšela, tak aby to nebyl nějaký podvod, aby mi to fakt poslali.
Díky moc.

Reakce:

xammy
Zasloužilá kecalka 517 příspěvků 16.12.16 11:39

Ahoj, na heurece mas na internetovy obchody recenze.
tady je ten tvuj:

http://obchody.heureka.cz/…-cz/recenze/

Příspěvek upraven 16.12.16 v 12:02

Lollitka
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 16.12.16 11:53

@xammy Moc ti děkuji, tak to vypadá docela dobře. Hrozně se mi tam líbí jede kryt, mají fakt veliký výběr, tak asi objednám. Díky.

xammy
Zasloužilá kecalka 517 příspěvků 16.12.16 12:02

@Lollitka nemas zac, rada jsem pomohla. :)

Lollitka
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 16.12.16 12:14

@xammy Díky moc, já ani nevěděla, co vlastně Heureka srovnává. A dotaz OT, ta fotka dítěte a kočky, to je tvoje děcko a kočka? Dítě úplně moc nevidím, to takhle spí s kočkou? Já kočky miluji, také máme doma.

xammy
Zasloužilá kecalka 517 příspěvků 16.12.16 12:34

@Lollitka jo jo, to jsou moji mazlici. Mam 2 kocky (kocka a kocour) a 2 kluky. Kocicka s malym spavala dokud byl miminko, lezela mu u nohou a predla, kdyz ji tam mel tak se v noci nebudil. Asi ho to uklidnovalo, v tehotenstvi mi lehavala u bricha a predla mu. Zajimavy je, ze obe tehotenstvi kocky poznaly driv nez ja :-D, zacly mi chodit lehat k brichu a to nikdy jinak nedelaji. Ted uz je malymu 15 mesicu a cestuje po postylce, takze kocka uz k nemu nejde.

Kajria
Stálice 68 příspěvků 16.12.16 13:05

Já kupuju jedině na aliexpresu:) :potlesk:

Lollitka
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 16.12.16 17:26

@xammy Jé, to máte milé kočičky, naše přede dost málo. A že takhle předla u bříška a pak u malého, to je krásné. Já četla, že kočičí předení uklidňuje, snižuje tlak a zpomaluje tepovou frekvenci, že je to prostě dobré na nervy ;)

xammy
Zasloužilá kecalka 517 příspěvků 16.12.16 17:33

@Lollitka neco na tom bude :) kazdopadne chuvicka to byla perfektni :mrgreen:

Haňulík
Závislačka 3533 příspěvků 17.12.16 09:39

Já tam ted nakupovala a vše bylo ok ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Dojemný a záhadný vzkaz Plekance: Česko slíbil synům, vrací se i Vondráčková?

Tomáš Plekanec definitivně končí v zámořské NHL a v současné chvíli je na... číst dále >

Richard Genzer o StarDance: Tanec jsem definitivně pověsil na hřebík, už podruhé

V sobotu nečekaně vypadl v rozstřelu s Daliborem Gondíkem, kterému diváci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset let jsem tajila lupénku, protože jsem se styděla, říká moderátorka

Britská moderátorka a fashion blogerka Louise Roe (36) veřejně přiznala, že... číst dále >

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >