Kde nakupovat pro miminko?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Matildapg
Kecalka 209 příspěvků 15.12.16 11:19
Kde nakupovat pro miminko?

Ahoj děvčata,

jsem ve 23.tt a přemýšlím a hledám, nějaké dobré stránky na internetu, kde nakoupit pro miminko výbavičku a vše potřebné. Dále taky hledám obchod s kočárkama (Brno a okolí). Nějaké tipy?

Děkuji

Reakce:

AnastazieB
Echt Kelišová 8366 příspěvků 15.12.16 11:20

Nakupovala jsem různě na internetu, na MMB, v Tescu… V jednom obchodě bych si určitě všechno nevybrala.

Little_Talker
Ukecaná baba ;) 2328 příspěvků 15.12.16 11:22

@Matildapg většinu výbavičky, kromě nábytku a oblečení, máme z Babycar

Devuska
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 15.12.16 11:23

Nakupuju teda zatim hlavne v akcich v kamennych kramech-Lindex, H&M a F&F. H&M ma eshop ale na slevy jsem tam zatim nenarazila. Jinak se mi libi Ondalek.cz, Feedo.cz a Prodeti.cz

Tipy kam na kocar me taky zajimaji. Zatim jsem si vsimla nejake vetsi prodejny na Tomkaci

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22855 příspěvků 15.12.16 11:25

@Matildapg to asi záleží na tom, jakou máš představu ne? Jestli chceš oblečení z biobavlny, nebo obyč, jestli chceš nové nebo staré…myslím si, že v dnešní době není problém otevřít google a jet podle toho co se ti bude líbit.

Little_Talker
Ukecaná baba ;) 2328 příspěvků 15.12.16 11:27

Jo a pro doplnění oblečení kupujeme většinou Lindex, HM, Next, Zara, nejsou to sice ty nejlevnější obchody, ale v akcích se dá nakoupit docela výhodně a jsou kvalitní, takže předpokládám, že využijeme i pro další dítě

kočkaVločka
Povídálka 37 příspěvků 15.12.16 11:32

Kočárek i autosedačku máme také z Babycar a něco dalšího z Nejbaby - obojí v Krpoli.

VeHE
Závislačka 4117 příspěvků 15.12.16 11:56

Kamaradka mi doporucila promrnousky.cz maji tam fajn ceny :palec:

smudlinky
Závislačka 2552 příspěvků 347 inzerátů 15.12.16 11:59

Záleží jakou máte představu o oblečení a věcech pro miminko, jestli chcete nové, nebo stačí použité, kočárky jsou taky různé od sam baby přes babycar, emimino, babyline, ruzovy panter. Na bazarové oblečení pro děti od narození je nejlepší matáta- ta ale bývá 2× ročně v medlánkách, nebo pak různé bazárky bud kamenné, nebo pořádané různými organizacemi a maminkami

Trojlístek
Závislačka 3538 příspěvků 15.12.16 12:10

@Matildapg Už teď jsou všude výprodeje oblečení. Například v TESCU jsem pořídila kopec oblečení minulý týden a ve slevách a výprodeji tam bylo skoro vše, od vaniček, drogerie, dek, houpátek i kosmetiky. Ceny byly lepší jak na leckterých e-shopech. Jsem z menšího města, takže si troufám říct, že v Brně to budeš mí ještě lepší a i další značky, co se týká oblečení.

Výprodej kočárků probíhá na
www.mall.cz
a viděla jsem i jiné e-shopy, ale nevíme jaký je tvůj favorit.
Osobně jsem koupila značkový hluboký kočárek s vajíčkem na bazaru. Poněvadž je to jen na chvilku a hluboký kočárek i to vajíčko jsou téměř jako nové a za zlomek ceny. Navíc sporťák bývá takový specifický a každá maminka a děťátko má nějaké své potřeby.

Proto si na sporťák počkám na září až budou akce s Maminkou, tam obyčejně bývají kupony: 20% slevy ve vybraných obchodech.

Bara04
Kecalka 205 příspěvků 15.12.16 12:37

Ja brala i v tescu v anglii, bodycka a tak jsou super levné a pekne. posílají vsude po EU

Capelucita
Extra třída :D 14397 příspěvků 15.12.16 13:32

HM, CA, teď mi doporučili www.alike.cz

monca.pr 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.16 22:18

My kupovali kočárek a nějakou výbavičku v Růžovém panterovi na Křence. Pak se mi ještě líbil velký dětský obchod v Modřicích, ale už nevím, jak se jmenoval. Měli tam hodně kočárků (i když spíš ty dražší) a velký výběr výbavičky.

samanticka6
Povídálka 22 příspěvků 23.10.18 13:26

Ahoj, sice starší diskuze, ale pokusím se přispět, třeba to někomu pomůže. Já nakupuji převážně na eshopech, je to rychlejší, pohodlnější, levnější a je větší výběr :-)
Co mohu poradit, tak jsem třeba hodně spokojená s věcma z eshopu stylovyprcek cz. Kde mají fakt výběr všeho možného pro miminka za dobré ceny a hlavně jsou to pěkné, moderní věci. Jsou tam kočárky, hračky, oblečení pro mimča, tak pro těhotné, všechno potřebné jako lahvičky, dudlíky apod. :mavam:

lucynka25
Echt Kelišová 7633 příspěvků 1 inzerát 24.10.18 07:05

Zítra tuším začíná veletrh FOR BABIES , tam bude spousta věcí ke koupi :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Řeším Jirkovy dluhy a jsem ve stresu! Andrea Pomeje vysvětlila svůj údajný nezájem

Zatímco nejlepší kamarád Jiřího Pomejeho Pavel Pásek a jeho tatínek Jiří... číst dále >

Sting a Shaggy jsou v Praze! Přiletěli s předstihem, nejspíš vyrazí na památky

Populární rockový zpěvák Sting je v Praze. V pátek ho čeká koncert společně s... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >