Sedačka Beddinge Ikea

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

evill
Závislačka 3744 příspěvků 18.02.18 18:05
Sedačka Beddinge Ikea

Dobrý večer, v pokoji pro hosty máme „od jakživa“ rozkládací pohovku Beddinge z Ikea. Právě jsem chtěla objednat nový potah a matraci, a zjitila, že vůbec není v nabídce 8o. Zaregistrovali jste někdy, že přestali něco prodávat a za nějaký čas zase začali? Jinou nechci, chtěla jsem pořídit ještě jednu :? :? :?.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

myskalucka
Echt Kelišová 8115 příspěvků 18.02.18 18:14

Ty jo, koukám, že už ani není v nabídce. Taky je naše oblíbená.

Lucie_Sx
Závislačka 2898 příspěvků 18.02.18 18:30

Tak před měsícem, dvěma měli na prodejně ceduli něco jako „poslední šance, končíme s výrobou“ - možná ještě zavolat, jestli jim někde něco nezbylo.

mgdln
Závislačka 4294 příspěvků 18.02.18 18:32

@evill většinou je to tak, že to co přestali vyrábět, se už nikdy nevrátí - leda tak za 25-30 let jako RETRO. :nevim: Nepiš jim a nebo zavolej. Třeba by ti ty potahy ještě zařídili.

xsaleen
Echt Kelišová 9133 příspěvků 18.02.18 19:04

My ho kupovali neděli měsíc zpet v Praze ale už meli jen tyrkys a vinovou

Judithkaj
Ukecaná baba ;) 1354 příspěvků 18.02.18 19:11

Končili s prodejem. Viděla jsem ceduli a jen tyrkys 8o

tulipán
Ukecaná baba ;) 2466 příspěvků 18.02.18 19:40

A vam se vsem osvedcila? Ja jsem ji 2× reklamovala, vzdy se prohla sedaci cast. Prijeli s dodavkou, ram vymenili a za dva mesice to bylo zase. Panove tvrdili, ze je toho hodne, ze je mekky ram. Pri tretim prohnuti letela.

mgdln
Závislačka 4294 příspěvků 18.02.18 19:43

@tulipán A nejste těžkotonážní kusy, že se rám opakovaně prohnul? ;)

Uživatel je onlineNovire
Neúnavná pisatelka 19750 příspěvků 18.02.18 19:53

Dnes jsme byli v Brně a ve slevovém koutku mají ještě asi 10 kusů šedých potahů.

tulipán
Ukecaná baba ;) 2466 příspěvků 18.02.18 20:00

@mgdln Myslis slunatka? :lol: Decka po tom skakaly… Panove opravari mi tvrdili, ze je to srot a ze to opeavuji kazdou chvili a opakovane, proto jsem se divila, ze vam je lito, ze ukoncili prodej.

mgdln
Závislačka 4294 příspěvků 18.02.18 20:07

@tulipán My jí doma nemáme, tak nevím, zda je to prohra nebo výhra. Možná, pokud na tom někde děcka nedělají divy a jsou všichni hubení jako lunt, možná jsou s tím výrobkem lidé spokojeni. :D To byl jen takový vtípek. ;)

tulipán
Ukecaná baba ;) 2466 příspěvků 18.02.18 20:25

@mgdln Dyt ja vim :lol:.

evill
Závislačka 3744 příspěvků 18.02.18 20:56
@Novire píše:
Dnes jsme byli v Brně a ve slevovém koutku mají ještě asi 10 kusů šedých potahů.

Děkuji, děkuji, hned píšu do Brna! :kytka: :kytka: :kytka:. Na stránkách ikea už nevyjede vůbec nic, jakoby nikdy ani neexistovalo.

evill
Závislačka 3744 příspěvků 18.02.18 20:58
@tulipán píše:
A vam se vsem osvedcila? Ja jsem ji 2× reklamovala, vzdy se prohla sedaci cast. Prijeli s dodavkou, ram vymenili a za dva mesice to bylo zase. Panove tvrdili, ze je toho hodne, ze je mekky ram. Pri tretim prohnuti letela.

My ji máme x let, deset minimálně a je pořád jako nová. Teda nikdo na ní nedělá harakiri, jen návštěvy na ní těch x let spí. Já jsem spokojená se vzhledem a s nenáročností údržby a hostům se také dobře spí. Takže ano, nám se velmi osvědčila.

bartoel1
Kecalka 131 příspěvků 19.02.18 15:22
@evill píše:
Děkuji, děkuji, hned píšu do Brna! :kytka: :kytka: :kytka:. Na stránkách ikea už nevyjede vůbec nic, jakoby nikdy ani neexistovalo.

Ahoj, jak jsi prosím dopadla? Taky bych brala náhradní potah, ale bydlíme v Praze, to bych se za dopravu nedoplatila.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Komplic ústeckého vraha před soudem: Na jeho verzi něco nesedí!

Soud začal projednávat případ dvojnásobné vraždy a znásilnění v chatové... číst dále >

Andrea Pomeje mluví o rozvodu a Jirkovi vzkazuje: Jdi se léčit!

Andrea Pomeje se konečně rozhoupala. Pět měsíců poté, co doslova vyhodila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které byste rozhodně neměli omývat před vařením

Takřka každý ví, že si má před jídlem umýt ovoce či zeleninu. Možná vás však... číst dále >

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Reklama