Sedačka Beddinge Ikea

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
evill
Závislačka 3774 příspěvků 18.02.18 18:05
Sedačka Beddinge Ikea

Dobrý večer, v pokoji pro hosty máme „od jakživa“ rozkládací pohovku Beddinge z Ikea. Právě jsem chtěla objednat nový potah a matraci, a zjitila, že vůbec není v nabídce 8o. Zaregistrovali jste někdy, že přestali něco prodávat a za nějaký čas zase začali? Jinou nechci, chtěla jsem pořídit ještě jednu :? :? :?.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
myskalucka
Echt Kelišová 8115 příspěvků 18.02.18 18:14

Ty jo, koukám, že už ani není v nabídce. Taky je naše oblíbená.

Lucie_Sx
Závislačka 3092 příspěvků 18.02.18 18:30

Tak před měsícem, dvěma měli na prodejně ceduli něco jako „poslední šance, končíme s výrobou“ - možná ještě zavolat, jestli jim někde něco nezbylo.

mgdln
Závislačka 4658 příspěvků 18.02.18 18:32

@evill většinou je to tak, že to co přestali vyrábět, se už nikdy nevrátí - leda tak za 25-30 let jako RETRO. :nevim: Nepiš jim a nebo zavolej. Třeba by ti ty potahy ještě zařídili.

xsaleen
Echt Kelišová 9207 příspěvků 18.02.18 19:04

My ho kupovali neděli měsíc zpet v Praze ale už meli jen tyrkys a vinovou

Judithkaj
Nováček 18.02.18 19:11

Končili s prodejem. Viděla jsem ceduli a jen tyrkys 8o

tulipán
Závislačka 3355 příspěvků 18.02.18 19:40

A vam se vsem osvedcila? Ja jsem ji 2× reklamovala, vzdy se prohla sedaci cast. Prijeli s dodavkou, ram vymenili a za dva mesice to bylo zase. Panove tvrdili, ze je toho hodne, ze je mekky ram. Pri tretim prohnuti letela.

mgdln
Závislačka 4658 příspěvků 18.02.18 19:43

@tulipán A nejste těžkotonážní kusy, že se rám opakovaně prohnul? ;)

Novire
Neúnavná pisatelka 19846 příspěvků 18.02.18 19:53

Dnes jsme byli v Brně a ve slevovém koutku mají ještě asi 10 kusů šedých potahů.

tulipán
Závislačka 3355 příspěvků 18.02.18 20:00

@mgdln Myslis slunatka? :lol: Decka po tom skakaly… Panove opravari mi tvrdili, ze je to srot a ze to opeavuji kazdou chvili a opakovane, proto jsem se divila, ze vam je lito, ze ukoncili prodej.

mgdln
Závislačka 4658 příspěvků 18.02.18 20:07

@tulipán My jí doma nemáme, tak nevím, zda je to prohra nebo výhra. Možná, pokud na tom někde děcka nedělají divy a jsou všichni hubení jako lunt, možná jsou s tím výrobkem lidé spokojeni. :D To byl jen takový vtípek. ;)

tulipán
Závislačka 3355 příspěvků 18.02.18 20:25

@mgdln Dyt ja vim :lol:.

evill
Závislačka 3774 příspěvků 18.02.18 20:56
@Novire píše:
Dnes jsme byli v Brně a ve slevovém koutku mají ještě asi 10 kusů šedých potahů.

Děkuji, děkuji, hned píšu do Brna! :kytka: :kytka: :kytka:. Na stránkách ikea už nevyjede vůbec nic, jakoby nikdy ani neexistovalo.

evill
Závislačka 3774 příspěvků 18.02.18 20:58
@tulipán píše:
A vam se vsem osvedcila? Ja jsem ji 2× reklamovala, vzdy se prohla sedaci cast. Prijeli s dodavkou, ram vymenili a za dva mesice to bylo zase. Panove tvrdili, ze je toho hodne, ze je mekky ram. Pri tretim prohnuti letela.

My ji máme x let, deset minimálně a je pořád jako nová. Teda nikdo na ní nedělá harakiri, jen návštěvy na ní těch x let spí. Já jsem spokojená se vzhledem a s nenáročností údržby a hostům se také dobře spí. Takže ano, nám se velmi osvědčila.

bartoel1
Kecalka 149 příspěvků 19.02.18 15:22
@evill píše:
Děkuji, děkuji, hned píšu do Brna! :kytka: :kytka: :kytka:. Na stránkách ikea už nevyjede vůbec nic, jakoby nikdy ani neexistovalo.

Ahoj, jak jsi prosím dopadla? Taky bych brala náhradní potah, ale bydlíme v Praze, to bych se za dopravu nedoplatila.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Kazma nesplnil slib! Místo práce se jen baví a fanoušky nudí k smrti a kopíruje komika

Dříve svými kontroverzními kousky přiváděl lidi k šílenství, dnes je nudí k... číst dále >

Terorista ze Štrasburku: 27x souzen za trestné činy, 68x se dopustil násilí

27 a 67, to jsou čísla, která teď charakterizují radikálního střelce ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >