Maminka s výrazným Make-upem

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kokoska17
Kecalka 167 příspěvků 18.02.18 09:40
Maminka s výrazným Make-upem

Zdravím, moc se mi libi výrazný make-up, dlouhé rasy, stíny nebo konturovani. Sama se maluji minimálně, protože to co chci moc neumim :mrgreen: tak prosím přidávejte fotky, rady na výrazny Make-up a ještě jedna otázka : jak na vás reagují lidi? Jakoze na “zmalovanejsi maminku” :pankac: díky a malování zdar :srdce:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

lachtanice86
Kelišová 5510 příspěvků 18.02.18 09:45

Každý make up jde udělat hezký i tak že ženska vypadá jak klaun. Chce to cvik a v první řadě make up ve správném odstínu. Výrazně se maluji. Baví mě to a líbí se mi to. Na konturovani používám kremove produkty, na rozetreni make upu a kontur používám beauty blender. Dlouhé řasy nenosim. Na to nemám ráno v 5 čas. Ale stíny mám taky vyrazne. Ale barvy volím takové abych vytáhla barvu svých očí.

Uživatel je onlinenozu
Extra třída :D 11347 příspěvků 18.02.18 09:47

@Kokoska17 já se maluji decentně, takže nespadám do tvé kategorie. Ale ty si fakt myslíš, že sem budou uživatelky pod svými nicky dávat fotky svých obličejů??? :nevim:

Pavla087
Ukecaná baba ;) 1009 příspěvků 1 inzerát 18.02.18 09:47

Na Pinterestu je spousta tutorialů které tě budou navádět krok za krokem. Výrazně se nemaluji. Jen linky, řasenka, obočí a rtěnka. No a samozřejmě make-up apod… ;)

Kokoska17
Kecalka 167 příspěvků 18.02.18 09:52

@nozu když některé dávají fotky svých deti, tak by mohly i sebe :pankac: :mrgreen:

Kokoska17
Kecalka 167 příspěvků 18.02.18 09:54

@lachtanice86 já vyzkoušela už tolik Make upu a zatím nejlepší Revlon, co se tyče odstínu (konečně nejsem jak růžový prasatko nebo jak pomeranč ) ale taky to není to úplně bezchybný…jaký Make up můžeš doporučit?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.02.18 09:57

Když by maminka měla výrazný, ale pěkný makeup, tak budiž. Ale znám jednu, která to s make-upem asi moc neumí a mívá barvu mrkve, k tomu ještě skoro na bílo odbarvené vlasy, aby to víc vyniklo. Je to hrozný i když je sama a když stojí vedle svého bílého manžela a bílého syna, vypadá to ještě hůř. Přitom je to pěkná ženská s pěknou pletí, která by se make-upem nemusela vůbec zdržovat.
Anonym kvůli té mamince.

Ollik
Kecalka 225 příspěvků 18.02.18 10:12

Já se občas nemaluji skoro vůbec a občas celkem víc. Nezaznamenala jsem žádné negativní reakce. Přátelé a rodina jsou zvyklí a cizí mě nezajímají. Pobavila mě partnerova babička, která je z toho mého líčení nadšená. Ženy v jejich rodině se příliš nelíčí, tak už alespoň není sama. :D

Kokoska17
Kecalka 167 příspěvků 18.02.18 10:17

Chapu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

@Anonymní píše:
Když by maminka měla výrazný, ale pěkný makeup, tak budiž. Ale znám jednu, která to s make-upem asi moc neumí a mívá barvu mrkve, k tomu ještě skoro na bílo odbarvené vlasy, aby to víc vyniklo. Je to hrozný i když je sama a když stojí vedle svého bílého manžela a bílého syna, vypadá to ještě hůř. Přitom je to pěkná ženská s pěknou pletí, která by se make-upem nemusela vůbec zdržovat.
Anonym kvůli té mamince.

Kokoska17
Kecalka 167 příspěvků 18.02.18 10:18

@Ollik tak to je fajn babička :pankac:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.02.18 10:21
@Kokoska17 píše:
Chapu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ty oči tak tragický nemá, ale zato vlasy ještě bělejší. Barva obličeje by celkem seděla :mrgreen: :roll:

Uživatel je onlineAduš8
Ukecaná baba ;) 1272 příspěvků 18.02.18 10:46

Já se malují výrazně, když se nenalíčím, jsem jako běloba. Mám černé vlasy…nikdy jsem se s žádnou negativní reakcí nesetkala a manžel je hrdý, že má ženu, která se o sebe stará. Co si budeme povídat, každý muž chce mít vedle sebe reprezentativní ženskou. Samozřejmě záleží na typu, jemná modrooká blondýnka nepotřebuje tunu líčidel, někdy stačí zdůraznit to krásné.. :dance:

Kokoska17
Kecalka 167 příspěvků 18.02.18 11:00

@Aduš8 bohužel modrooka blondýna nejsem, takže musím tvořit :D :D

lachtanice86
Kelišová 5510 příspěvků 18.02.18 11:28

@Kokoska17 estée lauder nebo make up for ever. Z lacinejsich mám catrice a revlon. Make upy si micham podle potřeby. Zdá potřebuji větší krytí, výdrž, sametový vzhled… nikdy nepoužívám jen jeden make up. A jednoznačně podklad pod make up

carola
Kelišová 6629 příspěvků 18.02.18 12:20

Já jsem spokojená s BB cream od Nivey a líčím se taky moc ráda, ale rozhodně ne tak, že bych tím nějak budila extra pozornost.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Mladý fotbalista z Vrchlabí se po zápase oběsil. Bylo to kvůli nešťastné lásce?

Další fotbalista si vzal život. V noci z pátku na sobotu spáchal sebevraždu... číst dále >

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dagmar Pecková: Lidé mi chyby odpouštěli, ale já si kopala hrob

Stála na slavných světových operních a koncertních scénách, zpívala pod... číst dále >

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Reklama