Šéfová má furt problém

Anonymní
24.6.21 18:44

Šéfová má furt problém

Krásný den!
Nastoupila jsem do práce. Máme skvělý tým. Strašně jsme si sedli. Bohužel šéfová je teda dost náročná. Ona je podle mě v jádru pudla hrozně hodnej člověk.. ale neví co říká. Ona nám něco řekne že máme nějak udělat.. a za hodinu dostaneme zjeba že jsme to tak udělali. Nebo naopak řekne že něco dělat nemáme.. tak to tak neuděláme a potom dostaneme vynadáno že jsme to tak neudělali.. každý den jiný pravidla. Potom říká jak je s námi nespokojená a další den řekne že lepší personál by nesehnala.. Když tam není tak je to úplně úžasný. Už jsem uvažovala o změně práce ale kolegyně by mi chyběli. Je fakt že od doby co zjistila že se nedám a braním se tak je to trochu lepší..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9221
24.6.21 18:54

Ať ty pokyny dává písemně, třeba emailem apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11540
24.6.21 18:54

Tak dělá vám to všem, asi neví co chce :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25233
24.6.21 19:37
@Anonymní píše:
Krásný den!
Nastoupila jsem do práce. Máme skvělý tým. Strašně jsme si sedli. Bohužel šéfová je teda dost náročná. Ona je podle mě v jádru pudla hrozně hodnej člověk.. ale neví co říká. Ona nám něco řekne že máme nějak udělat.. a za hodinu dostaneme zjeba že jsme to tak udělali. Nebo naopak řekne že něco dělat nemáme.. tak to tak neuděláme a potom dostaneme vynadáno že jsme to tak neudělali.. každý den jiný pravidla. Potom říká jak je s námi nespokojená a další den řekne že lepší personál by nesehnala.. Když tam není tak je to úplně úžasný. Už jsem uvažovala o změně práce ale kolegyně by mi chyběli. Je fakt že od doby co zjistila že se nedám a braním se tak je to trochu lepší..

Jojo tohle byl můj teďuždíkybohubývalý šéf. Takže všechno, opravdu všechno co mi řekla, jsem si psala a nebo jsem mu řekla ať mi to hodí do emailu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat