Servírka a přítel

Anonymní
5.6.21 05:29

Servírka a přítel

Dobrý den, zajímal by mě vás názor. Jde o to, ze jsme se včera dost pohádali s přítelem.. byli jsme poprvé po roce co skončil covid v restauraci, ze si uděláme hezky večer.. všechno bylo super než si přítel objednal whisku s tím, ze za námi přišla servírka a my byli venku a ona nevěděla jaké zrovna mají, tak on ji řekl ze půjde s ni k baru a vybere si a tam nastal problém… nechal mě venku u stolu samotnou půl hodiny.. a vykecaval se s ni na baru, půl hodiny jsem tam seděla jako blbec a nevěděla kde je, bylo mi samozřejmě blby tam jit, Abych nevypadala jako stíhačka.. ale řeknete samy zensky nastvalo by vás to??? Nebo to jenom moc hrotim, protože nevím co teď.. vždycky byl na zensky a ja to úplně nesnáším. :( samozřejmě to není důvod k tomu abychom se rozešli, ale zajímá mě čas pohled na to protože mi řekl ze 9/10 lidi by to vůbec neřešili a bylo to v pohodě.

Příspěvek upraven 05.06.21 v 05:35

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1351
5.6.21 05:34

Muj chlap se vecne nekde zakeca, byl schopny jit na wc a tam si taky vykecavat… Ale nikdy me nenapadlo kvuli tomu delat scenu. Neni nad to delat problemy, tam kde nejsou…chlapi to primo zboznuji :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8436
5.6.21 05:38

Třeba měli velký výběr a správna obsluha umí podat i nějaký výklad k těm nápojům. Běžně si objednám jeden co třeba znám a další panák vybírám klidně půl hodiny když je z čeho. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
175
5.6.21 05:47

Asik by mi to vadilo, ale mira tolerance by mi nedovolila mu udelat zarlivou scenu.Ted si predatav co se stalo me.Sla jsem s pritelem na veceri a ja sedela u zdi a on proti me.Kdyz prisla servirka, naklonila se k nemu tak neomalene, az se pritele dotykala a me zastinila celym telem a flirtovala s nim z oci do oci.Ja jsem tam sedela jak trubka, jakobych neexistovala. Tohle udelala vicekrat kdyz mu nesla piti.Moje vecere skoncila a odesla jsem z restaurace domu.Zena na zene dost pozna kde jsou hranice milosti a flirtu :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.6.21 05:48

@Konys takže by vám nevadilo, kdyby odešel s cizi docela hezkou ženskou na bar a tam se spolu bavili půl hodiny a vy čekala jak trubka venku u stolu a nevěděla? Když si šel jenom objednat, ja nevím no. Mne to tedy vadilo.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.6.21 05:51

@Cenarius i kdyby, tak ja nevím. Odejít s ženskou na bar, kde jsem půl hodiny, smát se tam.. a venku mít přítelkyni, která tam čeká jako trubka, ja nevím. Možná jsem z toho udělala haló, ale taky jsme měli každý v sobě už druhou skleničku vina, takže ja se chovala trosku jinak a on, kdyby Nepil tak by tam nikdy nešel..

• Citovat
  • Nahlásit
8436
5.6.21 05:51
@Anonymní píše:
@Konys takže by vám nevadilo, kdyby odešel s cizi docela hezkou ženskou na bar a tam se spolu bavili půl hodiny a vy čekala jak trubka venku u stolu a nevěděla? Když si šel jenom objednat, ja nevím no. Mne to tedy vadilo.

A co budeš dělat, když přítel bude řešit něco v bance nebo na úřadě, kde bude sedět pěkná ženská? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.6.21 05:52

@Cenarius to je snad něco jiného. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
434
5.6.21 05:53

Přijde mi to divné.
Svědčí to o tom, že Tě bere jako samozřejmost kde se není už potřeba tolik snažit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3823
5.6.21 05:56

Půl hodiny mi přijde dost. Zkusila bych v obdobné situaci udělat to same, zda ma stejný náhled na situaci oboustrane. Tedy možná by tam nemusela být přítomna žádná vstřícná slečna, aby tam ještě byl, az se vratis :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.6.21 05:56

@Cenarius a není to o tom, ze bych měla nedostatek sebevědomí, nebo byla nějaká ošklivá. Jsme mladý je nám 24 let.. proste mi to přijde, když už nic, tak jen nevychovaný.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.6.21 05:57

@Elishka1 a když jsem se ptala o čem se bavili, tak mi řekl ze tu budou končit, tak o tom kam půjdou atd.. a když jsme šli na bar, tak to tam říká ten jeden barman a přítel vůbec nevěděl, nechci se tu litovat, nebo cokoliv jiného, jenom mě proste zajímalo, jestli na to má někdo stejný pohled, jako ja. Děkuji :)

• Citovat
  • Nahlásit
14979
5.6.21 06:00

On uz skoncil covid? 8o

K tematu. Bud prijmes chlapa takoveho, jaky je, nebo hledej jineho, ktery ti svymi vlastnostmi sedne. Nezmenis ho, neprevychovas. Pises, ze je na zenske. Takze to vis. Scenama tomu nezabranis :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1888
5.6.21 06:01

@Andrise tak mne se stalo neco podobnyho :D byli jsme s pritelem na nasi prvni dovoleny v Italii a vecer jsme si zasli na drink do plazovyho baru. Servirka delala jako, ze tam nejsem a celou dobu se snazila flirtovat s pritelem :lol: moc ji to neslo, protoze on neumi zadny jazyk, tak jsem ji na vsechno odpovidala ja :lol: prisaham, ze si stoupla pred nas stul a zacala si stahovat tricko z ramen a dost nizko nad prsa. Korunu tomu nasadila, kdyz na ferovku prinesla papirek s telefonim cislem, ktery si pritel vzal a hned ho pred ni roztrhal a zahodil :lol:
Priznam se, ze jsem se celou dobu dost krotila, abych ty selce nevyskubala vsechny vlasy :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8436
5.6.21 06:02
@Anonymní píše:
@Cenarius a není to o tom, ze bych měla nedostatek sebevědomí, nebo byla nějaká ošklivá. Jsme mladý je nám 24 let.. proste mi to přijde, když už nic, tak jen nevychovaný.

A jeho verze co bude říkat kamosum může být následující: "včera jsme byli na večeři, všechno v pohodě, pak jsem si šel na bar vybrat panáka, zaslechl jsem, že budou končit, tak jsem se ptal co a jak a vrátím se k té mojí a dostal jsem takovou drzkovou a vůbec nemám páru za co :nevim::D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat