Šestá nemoc 2x? Prosím o radu

147
21.8.10 19:52

šestá nemoc 2x? Prosím o radu

DObrý den, můj téměř tříletý syn měl minulý rok 3 dny vysoké horečky, čtvrtý den se osypal na zádíčkách a bříšku, byla nám diagnostikována šestá nemoc. A nyní měl opět tři dny horečky a čtvrtý den se osypal na zádíčkách a bříšku, prostě úplně totéž co před rokem. Já ale všude četla, že 6.nemoc nemůže být 2×. Tak nevím. Ve čtvrtek jsem s ním byla ještě u lékaře, protože si stěžoval na bolest v krku, lékařka ho prohlédla a řekla, že angína to není spíš nějaká viróza, CRP měl 8. Bojím se také, aby to nebyla ta pátá nemoc i když jsem četla, že ta začíná vyrážkou a vysoké horečky u ní nejsou. Jsem totiž v 15.týdnu těhotenství, tak se té 5. obávám:( Děkuji za případné rady a zkušenosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5648
21.8.10 20:12

ahojky ja bych s nim zajela na pohotovost,at na to kouknou. Myslim si, ze by se sesta nemoc taky nemela opakovat,ale je vic nemoci, u kterych se díte osype - treba spála. Tak tam zajdete pro tvuj klid.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2039
21.8.10 20:30

Ahoj můj syn jí měl podle příznaků 3×,dr taky nevěřila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2769
21.8.10 20:36

ahojky -taky malá měla stejné příznaky dvakrát…tak co tedy je když to není podruhé a potřetí šestá nemoc?…to mě dr nevysvětlila :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
147
21.8.10 21:20

díky za odpovědi:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu