Ryma, kasel, zoubky

3802
18.8.10 12:48

Ryma, kasel, zoubky

Maminky,

mam dvouleteho chlapecka a od soboty ma rymu a kasel. Do toho mu rostou dve stolicky a ja jsem z nej uz zoufala.
Je strasne protivny, vztekly. Neda se utrit nos, vysat nudle, nemuzu do nej dostat zadny sirup. Na kasel jich mame asi pet, zkousela jsem to po dobrem, vysvetlovat, nic. Tak jsem mu to zkusila do pusiny proste dat nasilym, taky se nepovedlo. Nenecha si vycistit zuby.
Nemate nejake figle, jak to do nej dostat? Teplotu nema, ale preci jen mam strach, aby se nam to nekam nevrazilo, kdyz se vlastne nicim neleci. K tomu mi jeste nechce moc pit, pritom normalne pije jak duha. Proste si postavil hlavu a nechne s nim par volu. :evil:

Predem dekuji za rady.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

18.8.10 14:08

Žádný sirup bych mu nedávala. Rýma a kašel je ozdravný mechanismu organismu a je nejlepší, když vše co chce ze sebe dostat ze sebe dostane. Právě léky můžeš tento mechanismus zarazit.
Momentálně bych mu nedávala žádné mléčné výrobky ani maso. Bílý cukr je také dobré ze stravy vyloučit. Obilniny a vařená zelenina by mu určitě udělala dobře. I jablíčko by bodlo /pozor na exotické ovoce, to bych mu montálně talé radši nedala/.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama