Sestra a dcera mi přebraly přítele

4.7.20 19:14

Sestra-ex, dcera-ex

Někomu si to bude zdát nereálné, nevím co jsem komu udělala, ale mám opravdu smůlu… Už je to pár let co mě přítel opustil a odešel s mou sestrou. Víc se k tomu vyjadřovat nechci. Mám s ním dvě dcery 18 a 13 let. Našla jsem si mezitím někoho jiného. Ani ve snu by mě nenapadlo, že by mě opět mohl opustit s někým z rodiny. To byla bohužel má starší dcera, doteď to nechápu… Snažila jsem se s ní o tom bavit, ale má svou hlavu a udělá nakonec jen ze mě tu nejhorší. Takže mi zbyla má druhá dcera. Ta vidí, jak mě to trápí a nechápe stejně jako já. Když se mě zeptala, kam sestra šla, řekla jsem jí pravdu. Na výrazné šlo vidět, že to opravdu moc nechápe, ale asi kvůli mě se dál neptala. V sobotu má moje maminka narozeniny a chce pozvat co nejvíce lidí z rodiny. Mě je z toho ale špatně… Jak se s tímhle může někdo smířit a ještě se na rodině oslavě dívat na ty čtyři jako by nic… Jsem opravdu zoufalá. Řeší se na eMiminu různé problémy, ale moje smůla na to snad nemá. Rozhodla jsem se teda založit účet a přidat také moje trápení…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3697
4.7.20 19:24

Hele holka ty máš nějakou špatnou karmu. Je mi tě teda líto, ale rozhodnout se budeš muset sama. Když půjdeš na narozeniny uvidíš tam 2 šťastné párečky a maminka bude spokojená. A záleží na tobě, buď se budeš bavit s ostatními jako by nic, a nebo tam budeš za blbečka. Nebo nepůjdeš mamince to vysvětlíš a popřeješ jí jindy. Já osobně bych šla na všechny bych se vyprdla, co když tam na tebe zrovna čeká nová láska. Nikdy nevíš. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
294
4.7.20 19:35

Já bych nešla nikam. Udělali ti hroznou věc. Zamilovat se člověk jinde může, ale přebrat matce partnera je fakt krutý a navíc nechutný. Už bych nikoho z nich nechtěla vidět, pokud by to nebylo nutný. Moc empatie k tobě rodina celkově neprojevuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
54810
4.7.20 19:45

To bych teda nešla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
106
4.7.20 19:48

No to je sada. A pak tu čteš ve stejnej den že má holka hysterák kvůli tomu že jí přítel nekoupil banány… No já bych teda rozhodně nešla a divím se tvé rodině že je vůbec napadlo že by si tam mohla chtít jít. Přeji ti hodně štěstí v životě :srdce: Bude líp.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2422
4.7.20 19:51

Nešla bych…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.7.20 19:52

Děkuji za podporu :srdce:. Přemýšlela jsem, že někdy jindy alespoň pozvu maminku na oběd. Začínám se s tou situaci smiřovat, ale nejsem tak daleko, abych tam vklidu šla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
51
4.7.20 19:53

Neznám okolnosti Tvých případů, ale jsou až dva :(.
Měla jsem ale dávno kolegyni, kterou opustil manžel, když čekala dítě (jejich první a jediné) - opustil ji kvůli její sestře! Rodiče se přidali na stranu mé kolegyně, tudíž od té doby se přestali stýkat se svou druhou dcerou. A ano, ti dva pak žili spolu (asi šťastně)…

Já s mou citlivou povahou bych na společnou oslavu jít nemohla. Bohužel tahle situace v rodině a u příbuzných nutí každého přidat se na nějakou stranu. Neumím si představit „být nestranným“. :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1640
4.7.20 19:54

Nešla bych, mamince bych objasnila proč, to snad pochopí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3962
4.7.20 19:59

Já bych to taky nezvládla tam jít A přijde mi to dost Brutus…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11143
4.7.20 20:00

Taky bych nesla. A udivuje me, ze vas mama pozve na oslavu spolecne 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.7.20 20:04
@cecetka píše:
Taky bych nesla. A udivuje me, ze vas mama pozve na oslavu spolecne 8o

Chtěla nás všechny pohromadě… Ale snad počítá s tím, že nedorazím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.7.20 20:06
@BeaL píše:
Neznám okolnosti Tvých případů, ale jsou až dva :(.
Měla jsem ale dávno kolegyni, kterou opustil manžel, když čekala dítě (jejich první a jediné) - opustil ji kvůli její sestře! Rodiče se přidali na stranu mé kolegyně, tudíž od té doby se přestali stýkat se svou druhou dcerou. A ano, ti dva pak žili spolu (asi šťastně)…Já s mou citlivou povahou bych na společnou oslavu jít nemohla. Bohužel tahle situace v rodině a u příbuzných nutí každého přidat se na nějakou stranu. Neumím si představit „být nestranným“. :?

Vím, že takových případů je víc :/. Tak se tím alespoň uklidňuju, že v tom nejsem sama…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12756
4.7.20 20:15

Ja bych rekla mamince, ze bych rada sla a stravila cas s rodinou, ale za predpokladu, ze tam neprijde tenhle kok.ot. Jeste by mohl prebehnout za nejakou dalsi zenou v rodine :roll: snad to maminka pochopi. Pokud by s tim nesouhlasila, nesla bych.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
585
4.7.20 20:32
@MajkovaBaru píše:
Děkuji za podporu :srdce:. Přemýšlela jsem, že někdy jindy alespoň pozvu maminku na oběd. Začínám se s tou situaci smiřovat, ale nejsem tak daleko, abych tam vklidu šla.
@MajkovaBaru píše:
Děkuji za podporu :srdce:. Přemýšlela jsem, že někdy jindy alespoň pozvu maminku na oběd. Začínám se s tou situaci smiřovat, ale nejsem tak daleko, abych tam vklidu šla.
:roll: :hug: Nechoď tam. Maminka by to měla pochopit. Nicméně žasnu, že ji za této situace vůbec napadne, že vás „chce pohromadě.“ Moc Ti přeju, ať Ti život přinese už jen to hezké. :kytka:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama