Sestra ničí mamku

2.11.19 21:45

Sestra ničí mamku

Dobrý večer, jdu k vám s delším možná i zmateným příběhem a o pomoc. Mám o 6let starší sestru (30let) má 2 dcery( 2 roky a 5 let)..Tu starší ji vychovala moje mamka protože sestra ji k ní furt cpala ( neměla k ní žádný vztah, ke všemu kolem malé volala mamku ( koupání atd. ani ji nekojila a hrála bedny..A od té doby využívá moji psychicky nemocnou maminku, která se neumí bránit natož říct ne..Sestra je sociální případ a využívá nejen stát, ale také maminčiny slabosti..Tahá z ní furt peníze, když z ní cejtí korunu, tak předhazuje co holky potrebují ( ona jim ani nekoupí boty, protože ví že ji je koupi mamka, protože by nenechala svou vnučku nechat běhat ve školce v botách a bačkůrkách které ji tlačí..Druhý problém je že maminku navštěvuje každý den, někdy ráno i odpoledne se tam nasere ( mamka marodí ) a rodiče nemají čas pro sebe a ty její děti dělají mamce po bytě nehorázný bordel a vše rozbíjejí. Ta malá neumí mluvit nic…Sestra myslí jen na sebe je nepřející, zákeřná, povrchní, a nemá ani selský rozum.. Doma zvládne uvařit jen smažené jídlo, doma má bordel jak v tanku a sedí si u mami, vůbec neumí šetřit výplatu přítele a dávky od státu má na 3 dny pak zastavuje věci, dělá kšefty s fetem a vysává mamku jak finančně tak psychycky, chtěla bych si se sestrou promluvit, ale mamka si to nepřeje. Vubec nevím jak postupovat, nerozumím si s ním jsem pravý opak její osoby ( nikoho nevyužívám naopak pomáhám, umím s penězi, malé nic nechybí, mám pořádek, u mamky jsem 1-2×tydně.. Skusíte mi poradit, nemůžu koukat jak ničí moji mamku je dost nešťastná, psychicky nemocná a je opravdu zlatý člověk co by se pro dětičky roztrhal ????????

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Hegy
2.11.19 21:50

Tohle je moc smutné čteni a dekuji za svoji skvelou rodinu, vzdy, kdyz neco takoveho ctu…radu nemam…pokud mamka neudela razny krok… :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
6430
2.11.19 22:00

Myslím si, že i kdyby sis se sestrou promluvila tak to bude k ničemu, podle toho co popisujes. Musí ji mamka nějak usměrnit. Je to smutný, případ ale jak sestru vychovali tak ji mají :nevim: a doplácejí na to chudáci děti a nemocná mamka. Tátu nemáte?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.11.19 22:03

@JancaS84 Sestra byla slušná, hodná holka, než si začala se současným přítelem s kterým je 8let..Tatu máme ten na ni řve že neumí šetřit, ale na vic se nezmůže je hodně měkký :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29217
2.11.19 22:22

@Slečna Pekelná
Dokud si to nesrovná máti v hlavěy sestra ji využívat bude. Pomoc rodičů je fajn, ale nesmí být zneužívaná. Tvé mámě to nejspíš vyhovuje, cítí se potřebná. Co bych netolerovala, je kšeft s fetem :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.11.19 22:30

@Russet Mamka se mě právě svěřila že, ji to trápí, ale že neumí říkat ne, a hlavně ty peníze co z ní sestra vytáhne jsou mamky kapesný, jen stačí napsat že dcery nemají snídani :zed: Ty drogy mě taky štvou sestra jezdí Normálně s dětma, koupi to od někoho levně a pak to prodává za vic 😪

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29217
2.11.19 22:35
@Slečna Pekelná píše:
@Russet Mamka se mě právě svěřila že, ji to trápí, ale že neumí říkat ne, a hlavně ty peníze co z ní sestra vytáhne jsou mamky kapesný, jen stačí napsat že dcery nemají snídani :zed: Ty drogy mě taky štvou sestra jezdí Normálně s dětma, koupi to od někoho levně a pak to prodává za vic 😪

Drogy koupí levně, jo? Takovou pohádku vyprávěj jinde 8o Máma ji tam nemusí mít denně, peníze má nechat třeba u táty. Aby je tak lehce nedala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.11.19 22:40

@Russet Tak konkrétně ten co jí to prodává levné je jeji kamarád a ona z toho udělá 2nasobek, navrhla jsem mamce ať si peníze schová ke mně, tata by se slitoval a stejně by ji ty peníze dal, já tak měkká nejsem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29217
2.11.19 22:50
@Slečna Pekelná píše:
@Russet Tak konkrétně ten co jí to prodává levné je jeji kamarád a ona z toho udělá 2nasobek, navrhla jsem mamce ať si peníze schová ke mně, tata by se slitoval a stejně by ji ty peníze dal, já tak měkká nejsem.

Tak ona to s něčím smíchá? Opravdu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.11.19 22:55
@Russet píše:
Tak ona to s něčím smíchá? Opravdu?

2 násobek částky z toho má třeba že drogy koupi za 1000kc a ona z toho má 2000kc. Špatně jsem se vyjádřila. Jsou to malé částky ale i tak je to trestný a ty děti to vidí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.11.19 06:06

Bežná praxe, nákupní cena drog ve větším množství je vždycky levnější než prodej po dávce. Moje sestra byla závislá na pervitinu, tyhle praktiky znám moc dobře. Dostala se z toho a začala pít a máme s ní dost podobné problémy. Má dvě děti, syna a dceru. Všechno pro děti jí kupuje tchyně + pomáhá jí finančně a naší mámu zase dost využívá na hlídání a schválně si jí zve k sobě protože ví, že jí tam máma uklidí, nakoupí a navaří. Je v insolvenci, ale neustále opilá a má pořád nové telefony, podotýkám, že nikdy nejsou levnější jak za 15 000. Co byla se svým ex, tak to bylo ještě v normě, on má přirozenou autoritu, ale co se rozešli a ona si našla toho šaška co je s ním teď a je to peklo. Furt se tahají někde po klubech, nechává občas i děti (6 a 8) samotné přes noc doma. Opilý se hádají a sestra už má závažné zdravotní problémy, takže jí děti vidějí omdlévat. Nenadělám nic. Milionkrát jsem chtěla volat sociálku, ale všichni mě pořád prosí ať to nedělám, že se o ně postarají. Takže jí jsem odstřihla a když jsem s mámou tak má zakázáno o ní mluvit, nezvládám to řešit když to nemá konce.

• Citovat
  • Nahlásit
6430
3.11.19 11:31

Tak asi ještě zkusit socialku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.11.19 12:26

@JancaS84 A co bych jim měla říct? Myslíte že by se na něco z toho co jsem napsala zaměřili? A jde to udání anonymně? Děkuji za rady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.11.19 12:29
@Anonymní píše:
Bežná praxe, nákupní cena drog ve větším množství je vždycky levnější než prodej po dávce. Moje sestra byla závislá na pervitinu, tyhle praktiky znám moc dobře. Dostala se z toho a začala pít a máme s ní dost podobné problémy. Má dvě děti, syna a dceru. Všechno pro děti jí kupuje tchyně + pomáhá jí finančně a naší mámu zase dost využívá na hlídání a schválně si jí zve k sobě protože ví, že jí tam máma uklidí, nakoupí a navaří. Je v insolvenci, ale neustále opilá a má pořád nové telefony, podotýkám, že nikdy nejsou levnější jak za 15 000. Co byla se svým ex, tak to bylo ještě v normě, on má přirozenou autoritu, ale co se rozešli a ona si našla toho šaška co je s ním teď a je to peklo. Furt se tahají někde po klubech, nechává občas i děti (6 a 8) samotné přes noc doma. Opilý se hádají a sestra už má závažné zdravotní problémy, takže jí děti vidějí omdlévat. Nenadělám nic. Milionkrát jsem chtěla volat sociálku, ale všichni mě pořád prosí ať to nedělám, že se o ně postarají. Takže jí jsem odstřihla a když jsem s mámou tak má zakázáno o ní mluvit, nezvládám to řešit když to nemá konce.

Sestra taky brala pervitin než zjistila že otěhotněla, současný přítel ji úplně zkazil, je to bez moc co ☹️ taky jsem sestru odstřihla, a být vámi tak ji udám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7865
3.11.19 12:39
@Slečna Pekelná píše:
Dobrý večer, jdu k vám s delším možná i zmateným příběhem a o pomoc. Mám o 6let starší sestru (30let) má 2 dcery( 2 roky a 5 let)..Tu starší ji vychovala moje mamka protože sestra ji k ní furt cpala ( neměla k ní žádný vztah, ke všemu kolem malé volala mamku ( koupání atd. ani ji nekojila a hrála bedny..A od té doby využívá moji psychicky nemocnou maminku, která se neumí bránit natož říct ne..Sestra je sociální případ a využívá nejen stát, ale také maminčiny slabosti..Tahá z ní furt peníze, když z ní cejtí korunu, tak předhazuje co holky potrebují ( ona jim ani nekoupí boty, protože ví že ji je koupi mamka, protože by nenechala svou vnučku nechat běhat ve školce v botách a bačkůrkách které ji tlačí..Druhý problém je že maminku navštěvuje každý den, někdy ráno i odpoledne se tam nasere ( mamka marodí ) a rodiče nemají čas pro sebe a ty její děti dělají mamce po bytě nehorázný bordel a vše rozbíjejí. Ta malá neumí mluvit nic…Sestra myslí jen na sebe je nepřející, zákeřná, povrchní, a nemá ani selský rozum.. Doma zvládne uvařit jen smažené jídlo, doma má bordel jak v tanku a sedí si u mami, vůbec neumí šetřit výplatu přítele a dávky od státu má na 3 dny pak zastavuje věci, dělá kšefty s fetem a vysává mamku jak finančně tak psychycky, chtěla bych si se sestrou promluvit, ale mamka si to nepřeje. Vubec nevím jak postupovat, nerozumím si s ním jsem pravý opak její osoby ( nikoho nevyužívám naopak pomáhám, umím s penězi, malé nic nechybí, mám pořádek, u mamky jsem 1-2×tydně.. Skusíte mi poradit, nemůžu koukat jak ničí moji mamku je dost nešťastná, psychicky nemocná a je opravdu zlatý člověk co by se pro dětičky roztrhal ????????

To je tak, když se v rodině tutla a neumí se mluvit o problemu…jak ty, tak maminka. Dotyčný si pak dělá co chce a vůbec ho nenapadne, že svým chováním drtí ostatní.. dokud kolem sestry budete mluvit po špičkách, bude maminku vysávat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat