Jak se zachovat vůči švagrové?

Anonymní
1.11.19 00:16

Jak se zachovat vuci svagrove

Zdravim vsechny maminky. Potrebuju se vypsat.Snad i poradit nebo jen znat nazory vice lidi.Mam svagrovou, se kterou bydlime vedle sebe(teda mame baraky kousek od sebe)s pritelem se nam narodilo miminko. Jsem ze holcicku mooc stastna, jen mi kazi radost svagrova.Pred otehotnenim a porodem jsem se nikdy nenavstevovali.Jsme kazda jina
Svagrova mi jako clovek nesedi.Tim nechci rict, ze je treba uplne spatna, ale dost veci mi na ni vadi.Ona sama. ma tri male.deti.No kamen urazu je ten, ze po porodu k nam casto chodiva na okoukani holcicky. Prijde necekane. Kolikrat nezaklepe a vejde dovnitr rovnou atd. Kdyby prisla jednou za cas, ohlasila se jako navsteva, posedela. u kafe…beru.Ale ty jeji prepadovky me vycerpavaji a rozciluji. Pokazde kdyz mluvi s malou, tak je to ve stylu:Ja zase prijdu, budeme delat to a to…naucime se to a to.Jsem z toho hrozne na nervy.Ja chci sve miminko vse ucit a mit svuj klid a ridit se podle sveho radu.Jak ji to dat taktne najevo? nebo jen najevo..rict ji to na plnou pusu? A pripadne Vam by to nevadilo? k tomu jeste dodam, ze mi casto ve vsem radi a kdyz reknu ze ja to budu delat jinak, tak se tvari jako by a tim absolutne nesouhlasila.Dnes tu na malou nakoukla..ve stylu:naucime se spolu past konicky.Ach joo

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1931
1.11.19 00:21

A ty jsi na mrtvici z toho, že je to jenom a jenom tvoje dítě a všechno ho budeš učit ty, že? A běda, jestli by holčička měla ráda ještě někoho jiného, než tebe. Prostě žárlíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1133
1.11.19 00:27

@Tomkins trochu trapný ne? Jako ještě aby ji nevadilo, že ji do baráku leze někdo bez pozvání. Já bych jí řekla, že si to zažila třikrát, tak by mi moje dítě mohla nechat.. pořád je to jen teta a ne matka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
1.11.19 00:38

@Opiska prave.Minule se zjevila primo v loznici. Nemam nejak odvahu ji to rict primo.Jsem zbabela, ale tak rada bych si vse vyjasnila.Nici me to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
150
1.11.19 00:47

Vy nemate na dverich zamky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
1.11.19 00:49

@Gracelynx vchodove dvere do domu maji zvenci kliku :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30995
1.11.19 00:50

No tak když jí to neumíš říct, tak to asi budeš muset snášet dál. Co ti asi máme poradit, než jí to říct a vykázat ji do příslušných mezí. Taky by mi to vadilo. Ne občasná ohlášená návštěva, ale tohle ano. Takže příště řekni - ráda tě uvidím, ale byla bych ráda, abychom se příště na návštěvě předem domluvily, přepadovky nemám ráda. A když se naštve, tak dobře, aspon už nebude chodit. :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
1.11.19 00:51

@veria svata pravda:-))

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1281
1.11.19 00:56

@veria chtěla jsem napsat to samé ale už si to napsala první ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
150
1.11.19 01:00
@Maetulina píše:
@Gracelynx vchodove dvere do domu maji zvenci kliku :,(

to je sice blby, ale snad k tem dverim mate klic, ne? ja bydlim na hodne bezpecnem miste, hlavni dvere maji z venku taky kliku (a ostatni dvoje do baraku taky) ale mam pro jistotu porad zamceno - pro svuj vlastni pocit bezpeci i kvuli diteti, aby nevybehlo nepozorovane ven, je rychle jako blesk.
jinak teda z loznice bych ji vyhodila snad i oknem, kdyz neco chces nebo nechces, je treba to lidem rict, vetsinu lidi by ani nenapadlo takhle k nekomu lezt do baraku, te mensine musis vysvetlit, ze to nechces, at chodi az bude pozvana

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Cocka nasladko
1.11.19 01:01

Jestli maji dvere zvenci kliku, urcite maji zvenci zamek.

Urcite jde rict, kdyz se zjevi, ze zrovna jdete spat/ven/krmit (a mala na to potrebuje klid) a „priste dej prosim vedet predem, nez prijdes“.

Na jeji rady ji nemusis nijak reagovat, kdyz uz, staci podekovat. Pokud jdes do opozice, tak bohuzel s kyselym ksichtem musis pocitat.

Nicmene zajem jinych clenu rodiny je fajn a myslim, ze spousta rodicu (casem) oceni, kdyz s jejich ditetem chce travit cas i nekdo jiny. A kdyz ho pritom neco nauci, tim lip :)

(Do kocaru bys svagrove holcicku nedala obcas? Ona by se vyneznila, ty by sis odpocala, mohlo by to prospet vsem.)

• Citovat
  • Nahlásit
2184
1.11.19 01:04

No tak zamykej, ne, když neumíš otevřít pusu. :nevim: Já jsem třeba strašně lekavá a toto by mi udělala jenom jednou, v té ráži z leknutí bych ji už dávno poslala do…mů. Jí by se taky nelíbilo, kdyby jí po domě korzovali nezvaní návštěvníci. Zase na druhou stranu, když k vám může vejít ona jen tak, může přijít i kdokoliv cizí, to se nebojíte zlodějů? Klidně tě vykradou, i když jsi v druhé místnosti, stačí mít na chodbě kabelku s peněženkou, chlap to čapne a má vyděláno.

Příspěvek upraven 01.11.19 v 01:06

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
1.11.19 01:06

@Gracelynx Souhlasim.Akorat s tim vstupovanim primo do obyvaku je to slozitejsi, protoze pritel stavi na pude pokoje, tak zamykat vchodove dvere nemuzu, protoze kazdou chvili chodi ven pro neco a nadaval by, kdyby musel pokazde co.jde odemykat a zase zamykat. Jedina moznost je zamykat dvere do obyvaku.Je mi vazne neprijemne, kdyz se tam zjevi a ja jsem treba jeste v pyzamu, rozcuchana,popripade.kojim.atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
1.11.19 01:09

@Cocka nasladko dekuji za nazor.Do kocarku? byt to kdokoliv jiny komu verim, tak bych kocarek pujcila.Ale vim jaka je.Vsem by na potkani byla schopna vykladar, jak nam musi malou hlidat atd..ikdyz by si to jezdeni ona sama vynutila.Je takova povaha proste.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2184
1.11.19 01:16

„To je dobře, že jdeš, potřebuju pověsit prádlo, oškrábat brambory a umýt nádobí, já musím uspávat malou. Dík, jsi nejlepší. A zítra přijď v deset, ju? Dostaneš malou do kočárku a já mezitím uvařím.“

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat