Přítel se pohádal se sestrou

Anonymní
22.5.21 21:17

Sestra přítele

Ahoj holky, mám docela problém. Před 4 měsíci se přítel pohádal se svoji sestrou a rodiči. I když táta asi po case prozřel a rad by nás přijel navštívit.
Problém je, ze sestra přítele to nemá asi v hlavě v pořádku a u mámy má 100% zastání. Když jsem přítele poznala a casem i jeho rodinu, byla jsem svědkem neskutečných útoku ze strany jeho sestry na osobu mého přítele. Ale vždy jen před mámou, či rodiči. Nikdy si netroufla sama. Jelikož jsem si říkala, není to moje věc, držela jsme pusu a ty hádky poslouchala. Nechápu, ze si přítel nechal nadavat od 22 lete holky a už vůbec nechápu, ze máma ji v tom podporovala. Jak si muže vůbec dovolit sestra ponizovat bratra a nedej bože, ze se přítel ozve, dostane vynadano on? Přijde mi jak sociopatka. Avšak útoky se začaly stupnovat, a byla jsem do toto zatazena i já. Čili jsem rekla svoje, což samozřejmě ji nevonělo a dopadlo to tak, ze za vše můžeme já a přítel. Rodiče chtějí od nás omluvu. Přijde vám normální, když evidentně jeden člověk vede útoky a rozesírá rodinu, abychom my se omluvili. Nakonec jsme se dozvěděli, ze přeci sestřička útoky nedela, ze je to sranda. Člověk co má krev v očích a natlakované žily na krku to asi nemyslí ze srandy :). Zastání máme jen u strýce mého přítele. Kteří za ty roky vědí, ze sestra přítele je protezovana a více než můj přítel. Víme, ze když po 4 měsících dojedeme, hádka bude. :( :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9860
22.5.21 21:20

Tak tam nejezdete. Pozvete rodiče k vám, nebo jen tátu a na ní se vykaslete.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.5.21 21:22

Jenze co kdyz přijedou rodiče a stejně máma začne rýpat. To pojedou zbytečně. Je mi přítele líto, jestli měl takové peklo pořad..má moji rodinu snad víc rad, kde je vítán, kde dostane pochvalu a nemusí se cítit jak debilek.

• Citovat
  • Nahlásit
492
22.5.21 21:24

Hádka byla kvůli čemu? Už se to někdy stalo předtím? Řekla bych ji narovinu, že se uvidíte až se začne chovat jako normální inteligentní jedinec a to bych dodržela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
492
22.5.21 21:27
@Anonymní píše:
Jenze co kdyz přijedou rodiče a stejně máma začne rýpat. To pojedou zbytečně. Je mi přítele líto, jestli měl takové peklo pořad..má moji rodinu snad víc rad, kde je vítán, kde dostane pochvalu a nemusí se cítit jak debilek.

V tom případě nechápu, že jezdí přítel tam, kde není vitanej. Je to rodina to chápu, ale on je člověk a má snad svůj charakter. Není žádný fackovaci panáček, který si nechá všechno líbit jen proto, že je to rodina. Když sestra ví, že si to nechá líbit, tak proč by si nedovolila ještě víc? Nejspíš se chce předvádět před tebou, jaká je frajerka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2585
22.5.21 21:28

Neomluvila bych se není důvod.. A vůbec bych se s nimi nestykala třeba se proberou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.5.21 21:36

Hádky obvykle vznikaly kvůli kravinam - ze se sestra posmiva příteli (prede mnou), ze propadl na SŠ, a takové citlivé věci. Ale když ji řekne, proč nejde třeba na brigádu, začne proti němu útočit, ze přece studuje vysokou a nemá čas. Jenze víme, ze je cele dny doma, nikam nechodí. Teď byla rok doma, školy přeci zavřely. Vím, ze přítel má rodiče rad a přeje jim, aby cestovali a užívali si. Jenze ji štve, ze tohle říká před rodiči. Dost mě zarazilo, ze si nechává sestra platit drahé dovolené, ale když rodiče chtějí odjet na dovolenou, musí přítel přijet hlídat byt. Mají malé psy. Protože sestra se psu boji a nedokáže s nimi jít do parku. Nakonec jsme se dozvěděli, ze přítel sestry nehezky píše o mem příteli. Kamarád mého přítele nám ukazoval chat a byli jsme dost zhnusení. Před rodiči si hraje na slušného chlapce a ta realita je jiná. Fakt jsme nasrani.

• Citovat
  • Nahlásit
9089
22.5.21 21:37
@Anonymní píše:
Hádky obvykle vznikaly kvůli kravinam - ze se sestra posmiva příteli (prede mnou), ze propadl na SŠ, a takové citlivé věci. Ale když ji řekne, proč nejde třeba na brigádu, začne proti němu útočit, ze přece studuje vysokou a nemá čas. Jenze víme, ze je cele dny doma, nikam nechodí. Teď byla rok doma, školy přeci zavřely. Vím, ze přítel má rodiče rad a přeje jim, aby cestovali a užívali si. Jenze ji štve, ze tohle říká před rodiči. Dost mě zarazilo, ze si nechává sestra platit drahé dovolené, ale když rodiče chtějí odjet na dovolenou, musí přítel přijet hlídat byt. Mají malé psy. Protože sestra se psu boji a nedokáže s nimi jít do parku. Nakonec jsme se dozvěděli, ze přítel sestry nehezky píše o mem příteli. Kamarád mého přítele nám ukazoval chat a byli jsme dost zhnusení. Před rodiči si hraje na slušného chlapce a ta realita je jiná. Fakt jsme nasrani.

tak jim to vytiskni :cert: :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9089
22.5.21 21:39

Tak téma - sestra vysává rodiče a nic nedělá - je očividně její Achillova pata. Sladký úsměv na rty a nauč se dělat narážky. Oblíbený trik všech tchyní. Nacvičuj, bude se ti hodit v budoucnu :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.5.21 21:42

😄 já pocházím z rodiny, kde se nikdo s nikým nesere. Ale nikdy jsem to vůči ni nepouzila. Nepletla jsem se do toho. Ale většina přátel mi říká, ze se přítele zastat musím. Už jo. Protože je přítel na to sám. Sám ví, ze jeho sestra si na mě netroufne, jen na něho a to jen před rodiči. Když byla sama s námi v místnosti, je ticho. Nemá totiž tu podporu.

• Citovat
  • Nahlásit
4136
22.5.21 22:04

Já ti nevím. Moje svagrova má třeba o mně taky hrozný mínění, i když jsem jí nic neudělala… Můj brácha má totiž hrozně ukrivdenou povahu a pořád si u ní jen stěžoval na mě, mamku, sestřenice, všichni jsme mu pořád jen krivdili. Svagrova po letech vyčetla me mamce po mailech (když nám se narodilo mimčo a oni měli strach, že 1.vnoucek bude odstrceny) že můj bratr měl na vysoké rozbité boty a nekoupila mu nové a mě koupila svetr…ale ono to bylo tak, že bratr měl rozbité měsíc stare boty od Bati, koupené v místě, kde studoval a mamka ho poslala na reklamaci a on být lenosny tam jít… Tak radši chodil v rozbitých a spoustu dalších věcí.

Tom ti chci říct, jestli to třeba neberete až moc ukrivdene, jestli třeba fakt neprohodi vtípek a brácha se toho hned nechytne a je konec. Jestli by si nešlo toho nevsimat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9089
22.5.21 22:07
@Mallorka píše:
Já ti nevím. Moje svagrova má třeba o mně taky hrozný mínění, i když jsem jí nic neudělala… Můj brácha má totiž hrozně ukrivdenou povahu a pořád si u ní jen stěžoval na mě, mamku, sestřenice, všichni jsme mu pořád jen krivdili. Svagrova po letech vyčetla me mamce po mailech (když nám se narodilo mimčo a oni měli strach, že 1.vnoucek bude odstrceny) že můj bratr měl na vysoké rozbité boty a nekoupila mu nové a mě koupila svetr…ale ono to bylo tak, žebratr měl rozbité měsíc stare boty od Bati, koupené v místě, kde studoval a mamka ho poslala na reklamaci a on být lenosny tam jít… Tak radši chodil v rozbitých a spoustu dalších věcí.Tom ti chci říct, jestli to třeba neberete až moc ukrivdene, jestli třeba fakt neprohodi vtípek a brácha se toho hned nechytne a je konec. Jestli by si nešlo toho nevsimat

jé, to bude mít švagrová jednou pěkné prozření :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Aquarius79
22.5.21 22:17
@Anonymní píše:
Ahoj holky, mám docela problém. Před 4 měsíci se přítel pohádal se svoji sestrou a rodiči. I když táta asi po case prozřel a rad by nás přijel navštívit.
Problém je, ze sestra přítele to nemá asi v hlavě v pořádku a u mámy má 100% zastání. Když jsem přítele poznala a casem i jeho rodinu, byla jsem svědkem neskutečných útoku ze strany jeho sestry na osobu mého přítele. Ale vždy jen před mámou, či rodiči. Nikdy si netroufla sama. Jelikož jsem si říkala, není to moje věc, držela jsme pusu a ty hádky poslouchala. Nechápu, ze si přítel nechal nadavat od 22 lete holky a už vůbec nechápu, ze máma ji v tom podporovala. Jak si muže vůbec dovolit sestra ponizovat bratra a nedej bože, ze se přítel ozve, dostane vynadano on? Přijde mi jak sociopatka. Avšak útoky se začaly stupnovat, a byla jsem do toto zatazena i já. Čili jsem rekla svoje, což samozřejmě ji nevonělo a dopadlo to tak, ze za vše můžeme já a přítel. Rodiče chtějí od nás omluvu. Přijde vám normální, když evidentně jeden člověk vede útoky a rozesírá rodinu, abychom my se omluvili. Nakonec jsme se dozvěděli, ze přeci sestřička útoky nedela, ze je to sranda. Člověk co má krev v očích a natlakované žily na krku to asi nemyslí ze srandy :). Zastání máme jen u strýce mého přítele. Kteří za ty roky vědí, ze sestra přítele je protezovana a více než můj přítel. Víme, ze když po 4 měsících dojedeme, hádka bude. :( :(

Ano, je to normální a nejezděte, mějte svou hrdost. Když jim to nedocvakne, o nic nepřijdete.

• Citovat
  • Nahlásit
4313
22.5.21 22:20

Myslím zakladatelko, že ty by ses do toho plést neměla a neměla by ses ho ani zastávat. Stejně tě nebudou brát vážně, nejsi rodina a navíc by se měl naučit prát sám za sebe… Není malé dítě, má říci asertivně a slušně svůj názor a dát rodině najevo, že pokud se k němu budou takto chovat, přeruší s nimi styky. Na tvůj dotaz pak říkám, že rodiny jsou různé, časem se mění situace, prostředí a prostě konflikty vznikají. To není o tom co je a co není normální, ale o tom co je charakteristické pro danou rodinu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5096
22.5.21 22:28
@Anonymní píše:

Přijde mi to vzájemné. VŠ sice byly zavřené, ale výuka normálně probíhala po internetu. VŠ studenti normálně pracují samostatně doma. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat