Manželův vztah s otcem

Anonymní
12.5.21 19:32

Manželův vztah s otcem

Ahoj, řekla bych že takový problém budete mít s spíš s tchýni :D. Ale k věci, tchán nám do všecho mluví, když mu odpovím v něco v tom stylu že jemu do toho nic není, tak se ho manžel hned zastane. Přitom když nám něco rádi jeho matka, tak jí manžel odpoví aby nám dala pokoj a to jsou to většinou užitečné rady, narozdíl od těch tchánovich. Manžel si s tchánem několikrát vola, nepřijde mi to moc normální. Chodí k rodičům každou neděli na oběd, dřív jsem chodila i ja ale přestalo mě to bavit. Tchán manželovi řekl že už je načase aby měl vnouče. Manžel mě teď přemlouva aby jsme se začali snažit, já ještě nechci… Teď se mnou ani nechce spát, nejhorší je to všechno dělá kvůli tchánovi. Ptala jsem se ho totiž, proč na mě tak tlačí jeho odpověď byla aby udělal tchánovi radost :roll:. Mám strach že se to jednou s narozením dítěte ještě zhorší, už teď mi je jasný že tchán bude zasahovat do výchovy. Jde to vůbec nějak vyřešit? Nebo je jediné řešení rozvod?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3830
12.5.21 19:40

Nějaké trauma ze vztahu z dětství nebo je manžel odstrkovane nejstarší/nejmladsi dítě či tak neco?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.5.21 19:40

Tyjo, to je fakt divný. Před svatbou jste si toho nevšimla? Nejspíš tam jsou nějaký nevyřešený problémy z dětství. Přivedla bych na to řeč, co nejvíc nekonfliktně, abych zjistila, proč se manžel tak úpěnlivě snaží vyjít svému otci vstříc. Má sourozence?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
762
12.5.21 19:45

Neslo by si o tom diskretne promluvit s tchyni? Jaky spolu mate vztah?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2139
12.5.21 19:50
@Anonymní píše:
Ahoj, řekla bych že takový problém budete mít s spíš s tchýni :D. Ale k věci, tchán nám do všecho mluví, když mu odpovím v něco v tom stylu že jemu do toho nic není, tak se ho manžel hned zastane. Přitom když nám něco rádi jeho matka, tak jí manžel odpoví aby nám dala pokoj a to jsou to většinou užitečné rady, narozdíl od těch tchánovich. Manžel si s tchánem několikrát vola, nepřijde mi to moc normální. Chodí k rodičům každou neděli na oběd, dřív jsem chodila i ja ale přestalo mě to bavit. Tchán manželovi řekl že už je načase aby měl vnouče. Manžel mě teď přemlouva aby jsme se začali snažit, já ještě nechci… Teď se mnou ani nechce spát, nejhorší je to všechno dělá kvůli tchánovi. Ptala jsem se ho totiž, proč na mě tak tlačí jeho odpověď byla aby udělal tchánovi radost :roll:. Mám strach že se to jednou s narozením dítěte ještě zhorší, už teď mi je jasný že tchán bude zasahovat do výchovy. Jde to vůbec nějak vyřešit? Nebo je jediné řešení rozvod?

No jasný že rozvod…ty jo, svět se zbláznil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.5.21 19:52

@Elishka1 Jediné trauma by mohl mít z toho jak se tchán choval k jeho matce. Tchán jí prakticky celý manželství podvadí, když jí podvedl s její nejlepší kamarádkou tak se pokusila o sebevraždu, nějaký čas byla i v blázinci. Ale neřekla bych že to bude zapříčiněno tim, přeci jen tak by se pak choval k otci i matce jinak. Manžel je jedinaček, ale jeho rodiče výchovali i jeho bratrance, protože mu zemřeli rodiče. Myslím že odstrkovaný nebyl, když pominu tu věc s jehou matkou, tak má na dětství jen hezké vzpomínky.

• Citovat
  • Nahlásit
64330
12.5.21 19:53

Asi rázně chlapovi říct, že takto nee.. To se tak nechoval před svatbou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.5.21 19:56

@Žižkovská žena Jako všimla, ale všechno až na to časté volání, bylo v mnohém menší míře. Pokusila jsem se o tom s nim mluvit, ale odbyl mně s tim že je normální že má s otcem tak dobrý vztah, že to já nechápu protože mám s rodiči vztah špatný. Sourozence nemá, ale vyrůstal s bratrancem.

• Citovat
  • Nahlásit
3830
12.5.21 20:00
@Anonymní píše:
@Elishka1 Jediné trauma by mohl mít z toho jak se tchán choval k jeho matce. Tchán jí prakticky celý manželství podvadí, když jí podvedl s její nejlepší kamarádkou tak se pokusila o sebevraždu, nějaký čas byla i v blázinci. Ale neřekla bych že to bude zapříčiněno tim, přeci jen tak by se pak choval k otci i matce jinak. Manžel je jedinaček, ale jeho rodiče výchovali i jeho bratrance, protože mu zemřeli rodiče. Myslím že odstrkovaný nebyl, když pominu tu věc s jehou matkou, tak má na dětství jen hezké vzpomínky.

Se divím ze s ním zůstala, nemá taky tendenci se mu zavděčit, kterou by od ní manžel odkoukal? Ze by to byl takový otec bůh rodiny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.5.21 20:02

@Sardelka S tchýni mám vztah moc dobrý, mluvila jsem o tom s ní několikrát. Sama nechápe proč se tak manžel chová, taky říkala že manžel už jako malý kluk poslouchal otce na slovo a ona mu musela všechno říkat desetkrát, tenkrát jí to ale přišlo normální. Pokusila se o tom mluvit i s tchánem, ale ten jí stejně jako manžel mě odbyl s tim že mu jen závidí že má se synem tak dobrý vztah.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.5.21 20:06

@Elishka1 Taky se divím, ale ony spolu už ani jako manžele nežijí, žijí spolu spíš jako spolubydlící. Tchýně tchána nikdy moc neposlouchala.

• Citovat
  • Nahlásit
26387
12.5.21 20:08

Hlavně jak se otec chová k jeho matce tak se časem bude on chovat k tobě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7358
12.5.21 20:13

Myslím si, že tady jsou pod pantoflem tchána všichni, včetně tchýně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10111
12.5.21 20:20

V rodině tvého manžela jsou úplně toxické vztahy. Nic dobrého pro tebe a manžela. Až budete mít miminko, otec manžela vám bude mluvit do výchovy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1691
12.5.21 20:44
@Anonymní píše:

Ano jediné řešení je rozvod. Uteč a buď ráda a životu vděčná za to, že se to rozseklo před dětmi :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat