Sestra - specializační vzdělávání ARIP

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.05.19 00:17
Sestra-specializační vzdělávání ARIP

Studuje tady někdo specializační vzdělání pro sestry Arip?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Kriistyna
Zasloužilá kecalka 801 příspěvků 30.05.19 06:53

Ahoj, já jsem teď zdrarne ukončila studium :dance: proč se ptáš? :mavam:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.05.19 07:03
@Kriistyna píše:
Ahoj, já jsem teď zdrarne ukončila studium :dance: proč se ptáš? :mavam:

Gratuluji! :) Protože mě to čeká a trochu se bojím. :D

Kriistyna
Zasloužilá kecalka 801 příspěvků 30.05.19 07:07
@Anonymní píše:
Gratuluji! :) Protože mě to čeká a trochu se bojím. :D

Dekuji, trochu? Se Ti nedivím :hug: kdy jdeš? Do Brna?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.05.19 07:27
@Kriistyna píše:
Dekuji, trochu? Se Ti nedivím :hug: kdy jdeš? Do Brna?

Od ledna. Mám se bát? :) Mám vysokou školu, ale humanitní obor. Věřím, že těžší je studium práv než toto…
Brno ne…

Kriistyna
Zasloužilá kecalka 801 příspěvků 30.05.19 07:40
@Anonymní píše:
Od ledna. Mám se bát? :) Mám vysokou školu, ale humanitní obor. Věřím, že těžší je studium práv než toto…
Brno ne…

Jako chodit tam a dozvědět se něco nového a zajímavého se mi líbilo, ale ty zkousky :lol: ale jestli jsi zvykla se učit a mas nějakou praxi na intenzivním oddělení, tak to nebude tak tezky

Jana-86
Stálice 88 příspěvků 30.05.19 07:51
@Anonymní píše:
Brno ne…

Takže máš střední zdravotnickou školu ještě oboru všeobecná sestra?
Osnovy ARIP úplně neznám, ale znám osnovy specializacniho magisterskeho studia intenzivní péče v anesteziologii a resuscitaci a dle mnohých je to jak příprava na atestaci pro lékaře anesteziology. Takže asi práva proti tomu budou snadná, navíc tam jde hlavně o dobrou paměť.

Kriistyna
Zasloužilá kecalka 801 příspěvků 30.05.19 07:57

@Jana-86 mám,jsem poslední všeobecná sestra, učili nás doktoři, brali to dost odborně, ale zas tak hrozny to nebylo a už vůbec mi to nepřijde těžší než prava neboj

Jana-86
Stálice 88 příspěvků 30.05.19 09:04
@Kriistyna píše:
@Jana-86 mám,jsem poslední všeobecná sestra, učili nás doktoři, brali to dost odborně, ale zas tak hrozny to nebylo a už vůbec mi to nepřijde těžší než prava neboj

V pohodě :-) Ten dotaz byl směřován na autorku a měla jsem právě na mysli spíše ten magisterský obor.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.05.19 12:15
@Jana-86 píše:
Takže máš střední zdravotnickou školu ještě oboru všeobecná sestra?
Osnovy ARIP úplně neznám, ale znám osnovy specializacniho magisterskeho studia intenzivní péče v anesteziologii a resuscitaci a dle mnohých je to jak příprava na atestaci pro lékaře anesteziology. Takže asi práva proti tomu budou snadná, navíc tam jde hlavně o dobrou paměť.

Ano, obor všeobecná sestra. Tak dík. :mrgreen: Jsi mě utěšila.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.05.19 12:16
@Kriistyna píše:
@Jana-86 mám,jsem poslední všeobecná sestra, učili nás doktoři, brali to dost odborně, ale zas tak hrozny to nebylo a už vůbec mi to nepřijde těžší než prava neboj

Já si taky nemyslím, že je to těžší než práva. Práva ale nemám, ale vnímám ji jako elitní, proto jsem zmínila.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.05.19 20:40

@Kriistyna A taky sis brala dva měsíce volna v práci, ať se můžeš učit? Trochu se bojím ventilátorů atd…

Kriistyna
Zasloužilá kecalka 801 příspěvků 30.05.19 22:14
@Anonymní píše:
@Kriistyna A taky sis brala dva měsíce volna v práci, ať se můžeš učit? Trochu se bojím ventilátorů atd…

Měla jsem dovolenou cca 3 týdny, ale jelikož jsem mezi tím byla na IVF, tak jsem na u eni neměla myšlenky a nakonec jsem se učila jen 4 dny :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.05.19 07:04
@Kriistyna píše:
Měla jsem dovolenou cca 3 týdny, ale jelikož jsem mezi tím byla na IVF, tak jsem na u eni neměla myšlenky a nakonec jsem se učila jen 4 dny :lol:

Jsi dobrá. :D

Kriistyna
Zasloužilá kecalka 801 příspěvků 31.05.19 07:52
@Anonymní píše:
Jsi dobrá. :D

Ne nejsem měla jsem dost stesti na otazky :palec:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama