Sex bez předehry

Anonymní
27.12.18 23:33

Sex bez predehry

Ahoj vsem
Mela bych dotaz k sexu. Jsme s muzem jiz delsi dobu, mame male deti. Oba mame radi sex. Problem je v tom, ze mame sex v podstate bez predehry. Zadne mazleni, dotyky nic. Muz jde rovnou mezi me nozky a hraje si tam. Mozna je problem v case a ze jsme oba unaveni. Ale je to v dlouhodovem vztahu normalni?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
27.12.18 23:42
@Anonymní píše:
Ahoj vsem
Mela bych dotaz k sexu. Jsme s muzem jiz delsi dobu, mame male deti. Oba mame radi sex. Problem je v tom, ze mame sex v podstate bez predehry. Zadne mazleni, dotyky nic. Muz jde rovnou mezi me nozky a hraje si tam. Mozna je problem v case a ze jsme oba unaveni. Ale je to v dlouhodovem vztahu normalni?

U nás je to taky tak. Muž je línej, nebaví ho předehra, navíc je hrozně rychle hotovej. Prý ho z předehry bolí prsty, jazyk, no atd. Že já potřebuju tak 10-20 minut, to je u něj strašně dlouhej čas, aby vydržel něco dělat. Sex kvůli tomu moc nemáme, moc mě to nebaví. Prý je mu to líto, ale je takovej. Jinak nám to klape, kromě sexu.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
27.12.18 23:52

Nam to jinak taky klape. Ale ta predehra mi hodne chybi. Staci mi jen chvilka. Me se kolikrat nechce ale premuzu se a je to fajn. Asi budu muset prijit s necim novym a treba se chlap chyti.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
27.12.18 23:53
@Anonymní píše:
Nam to jinak taky klape. Ale ta predehra mi hodne chybi. Staci mi jen chvilka. Me se kolikrat nechce ale premuzu se a je to fajn. Asi budu muset prijit s necim novym a treba se chlap chyti.

U nás se chytí jednou za čas, ale spíš za nos kvůli mě a je vidět, že se přemáhá. Pak je to zas postaru. Nenadělám s tím už asi nic, je to tak už roky.

• Nahlásit
  • Citovat
51142
27.12.18 23:54
@Anonymní píše:
Ahoj vsem

Když si tam hraje, tak to je predehra?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.12.18 00:05
@Anonymní píše:
U nás se chytí jednou za čas, ale spíš za nos kvůli mě a je vidět, že se přemáhá. Pak je to zas postaru. Nenadělám s tím už asi nic, je to tak už roky.

To je skoda. Doufam ze se v tomhle miz zmenit jeste da

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
28.12.18 00:08

@Venetia To je. Ale vubec se nehladime, nehrajeme s prsama, nevenujeme se usim. Snazim se mu venovat. Nazhavit ho. Ale asi ho nic z tohoto nebavi a jde se venovat rovnou tam dolu. Driv tomu tak bylo

• Nahlásit
  • Citovat
Ou
12084
28.12.18 00:22

Vyhovuje vám to? Vzrušuje vás to? Dosáhnete tak uspokojení? Pokud ano, tak to je v pořádku.

Pokud ne, tak to musíte svému muži říct - pokud mu neřeknete co chcete a co potřebujete, tak to nedostanete. To že to naznačujete a předpokldááte, že to pochopí, přečte si vaše myšlenky nebo to nějak vyčuchá prostě nefunguje. Musíte se naučit o sexu, touhách a fantaziích mluvit.

Budete muset překonat stud, strach z odmíntuní, trochu pocitů viny a nějaké egoobrany, ale výsledek vážně za to stojí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7531
28.12.18 00:36
@Anonymní píše:
@Venetia To je. Ale vubec se nehladime, nehrajeme s prsama, nevenujeme se usim. Snazim se mu venovat. Nazhavit ho. Ale asi ho nic z tohoto nebavi a jde se venovat rovnou tam dolu. Driv tomu tak bylo

Tak my máme malé děti 2, toho prostoru je málo, taky jsem se ráda v ramci předehry dřív nechala hladit atak, to samé jsem dopravala muži, ale dneska když na to nemůžeme hupsnout kdykoli máme čas, tak předehru máme klidně celý den, tuhle se potajmu pohladime, v koutě osahneme a když děti usnou, tak potom je to fakt rychlé. Jde jen o to jaké si to uděláte…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.12.18 01:15

Sex bez předehry je jako auto bez motoru. Neumím si to představit a když mi jedna partnerka řekla, že jsem její první mazlivý chlap, tak jsem nevěřil. A i teď zírám co tu píšete. Přece to není možné????????????????????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Epl
78
28.12.18 02:27

Už chápem prečo toľko žien nemáva orgazmy, teda aspoň sa to tak píše… Bez predohry mi to vyhovuje len keď „chcem“ :-D ja, inak ak som s tým napríklad dnes večer nerátala, trvá mi to o dosť dlhšie a toľko môj muž nevydrží, preto u nás predohra je :-). Ale taka ako masáž hladenie, bozkávanie… Našťastie mám toho mazliveho :-D a nie je aktívny len on. Skús to vziať do svojich rúk, a myslí na sex viac cez deň, večer sa už nebudeš môcť dočkať :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5885
28.12.18 02:48

Máme to stejně. Syn usíná kolem půlnoci, někdy později. Manžel je skřivan, takže ten v tu dobu už sotva plete nohama. V ideálním případě by aspoň 3 hodiny spal. Takže není čas ztrácet čas. Dítě se budí někdy po hodině, někdy po čtyřech a odhadnout to neumí nikdo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: . Kdybych chtěla dlouhou předehru, tak nemáme sex půl roku :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Epl
78
28.12.18 03:01

Nemusí byť dlhá predohra, stačí predohra :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15062
28.12.18 06:36
@medunka23 píše:
Tak my máme malé děti 2, toho prostoru je málo, taky jsem se ráda v ramci předehry dřív nechala hladit atak, to samé jsem dopravala muži, ale dneska když na to nemůžeme hupsnout kdykoli máme čas, tak předehru máme klidně celý den, tuhle se potajmu pohladime, v koutě osahneme a když děti usnou, tak potom je to fakt rychlé. Jde jen o to jaké si to uděláte…

tak nejak to delame i my. Ja kdyz vim, ze vecer neco bude, tak vysilam ruzne signaly manzelovi. POkradmu se obejme, letmo se osahame, jedna ruka nenapadne najde cestu pod tricko..... nebo vedu dvojsmyslne reci a manzel je cely nazhaveny.

Vcera v ramci predehry jsem naprosto spontanne zkusila neco jineho. Vlastne jsem mu vypravela recept, jak jsem pekla kure, ale vypravela jsem to tak smyslne a dvojznacne, ze manzel malem vyletel z kuze.

A ano, u nas to pak byva dost casto rychlovka taky. Me to nevadi, ja o nejake nekonecne sexovani nestojim. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.12.18 09:44

Partnerka bývá často unavená, že už nechce ztrácet čas předehrou - chce dosáhnout svého orgasmu a odpadnout s tím, že jí snad dám pár dní pokoj…Předehry obecně nemusí…prsa citlivá (doteky chce, až když už je hodně nadžená při samotné akci), dole rukou zprvu velmi jemně (nechce ani opatrný orál), pouze „motýlí“ doteky…Takže já předehru chci, prtnerka ne (pasivně ani aktivně u mě :(.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama