Sex po amniocentéze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Miska2019
Nováček 2 příspěvky 27.01.19 23:36
Sex po amnio

Ahoj holky, prosim vás, určitě tu byl někdo na odběru plod.vody,vim ze se musím šetřit, netahat nic těžkého apod, ale jak dlouho musíme čekat, než spolu budeme moc zase spát??k tomu mi nic neřekli..děkuji :-)

Přečtěte si článek: Jak se dělá amniocentéza – odběr plodové vody?

Reakce:
admin
Extra třída :D 11620 příspěvků 30.01.19 11:37

Dobrý den,

vždycky je lepší zeptat se lékaře, proto se můžete poradit zde v naší gynekologické poradně :-), i když doufám, že Vám zde ještě přecijen někdo něco poví :-).

hezký den

Diana :kytka:

Kloistr
Kecalka 141 příspěvků 30.01.19 11:59

Ahoj, cerstva zkusenost-urcite 1 tyden bez, nejlepe 3 tydny klidovy rezim.

Bufanda
Zasloužilá kecalka 845 příspěvků 31.01.19 09:59

Mně brali plodovku na začátku října, už další den jsem trochu uklizela a milování proběhlo 4 dny po, samozřejmě žádná divočina. Záleží, jak se citis.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Hvězda Mostu! Zdeněk Godla platí za minulost: Topí se ve statisícových dluzích!

Díky seriálu Most! se ze Zdeňka Godly (44) stala hvězda první velikosti. Lidé... číst dále >

Štiková podpořila Řepku a tvrdí, že měl Erbové naložit víc. Co na to Vlaďka?

Monika Štiková o sobě dala po delší době zase vědět. Tentokrát ale kupodivu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >