Říct mu o dítěti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.19 14:48
Říct mu o dítěti?

Ahoj, klasický případ. S kamarádkou se rozešel partner, prý necítil to pravé ořechové, po rozchodu zjistila, že je těhotná. Nechce mu to říct, bojí se komplikací z jeho strany. Podle mě on má právo vědět. Máte s tím zkušenost? Nějaké rady, jak jí přesvědčit?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Jannys
Kelišová 6649 příspěvků 27.01.19 14:51
@Anonymní píše:
Ahoj, klasický případ. S kamarádkou se rozešel partner, prý necítil to pravé ořechové, po rozchodu zjistila, že je těhotná. Nechce mu to říct, bojí se komplikací z jeho strany. Podle mě on má právo vědět. Máte s tím zkušenost? Nějaké rady, jak jí přesvědčit?

Rada?
Nechat to na ní a nemontovat se jí do života v takových situacích pokud tě sama o to nepožádá.

Eveline132
Nováček 6 příspěvků 27.01.19 14:53

.

Příspěvek upraven 27.01.19 v 14:55

Karleon
Kelišová 5510 příspěvků 27.01.19 14:55

A ten strach z komplikací z jeho strany je oprávněný?

Jannys
Kelišová 6649 příspěvků 27.01.19 14:55

@Eveline132 ve finále ty , nebo kdokoliv za ní tady nerozhodne.
Je to prekérní situace,ale určitě né neřešitelná ;) . V záplavě počátečních těhotenských hormonů chápu, že je na rozpacích.
Určitě najde řešení

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.19 14:57

@Karleon
To asi zjistí až to nastane, nebo ne? Její sestra měla s otcem svých dětí hrozné problémy. Nechce zažít to stejné.

cecetka
Echt Kelišová 7855 příspěvků 27.01.19 14:58
@Anonymní píše:

Nejhorsi je, kdyz se do zivotnich situaci pletou treti osoby, protoze to „mysleli dobre“ :nevim:

Jannys
Kelišová 6649 příspěvků 27.01.19 14:59
@Anonymní píše:
@Karleon
To asi zjistí až to nastane, nebo ne? Její sestra měla s otcem svých dětí hrozné problémy. Nechce zažít to stejné.

Rozhodně záleží

• proč se s ní rozešel
  • jak dlouho spolu byli
  • jestli plánovali budoucnost atd.
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.19 14:59

@Jannys choval se k ní celou dobu skvostně. Z ničeho nic přišla z jeho strany řeč o tom, že to necítí jsk by měl atd. Následně byla na kontrole a zjistila těhotenství. Teď brečí, že bude na dítě sama. Říct mu to nechce, nechce aby si myslel, že hi tak k sobě váže, nechce mít problémy. Ale do budoucna dítě stejně bude chtít znát pravdu…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.19 15:00

@cecetka
Jsme kamarádky 20let. I já jsem z toho špatná. Plést se nechci…

Karleon
Kelišová 5510 příspěvků 27.01.19 15:01

Myslím, že by se to měl dozvědět co nejdřív.

svapi
Ukecaná baba ;) 1410 příspěvků 27.01.19 15:01

Je na ní, jak se rozhodne..taky bych se do toho jako třetí osoba nepletla. Nejhorší cesty do pekla bývají dlážděny dobrými úmysly. :roll:

Jannys
Kelišová 6649 příspěvků 27.01.19 15:01
@Anonymní píše:
@Jannys choval se k ní celou dobu skvostně. Z ničeho nic přišla z jeho strany řeč o tom, že to necítí jsk by měl atd. Následně byla na kontrole a zjistila těhotenství. Teď brečí, že bude na dítě sama. Říct mu to nechce, nechce aby si myslel, že hi tak k sobě váže, nechce mít problémy. Ale do budoucna dítě stejně bude chtít znát pravdu…

Pakliže spolu neměli jiný sebemenší problém,tak bych neviděla důvod mu né hned,ale za pár dnů/ týdnu říct, že bude otcem.
Ale jak už tu bylo řečeno.Nejhorší je když se do toho montují třetí osoby.

Aduš8
Závislačka 3381 příspěvků 27.01.19 15:02
@Anonymní píše:

Chtít znát pravdu.. Sakra, i ten otec má právo vědět, že má dítě. To, že se s ní rozešel neznamená, že se bude chovat jako bývalý její ségry. Ono hlavně záleží na tom, jak to kamarádka podá. Já jen pořád nechápu, jak může zdravá, normálně myslící žena, zničehonic přijít na těhotenství :nevim:

cecetka
Echt Kelišová 7855 příspěvků 27.01.19 15:04
@Anonymní píše:
@cecetka
Jsme kamarádky 20let. I já jsem z toho špatná. Plést se nechci…

Chapu, ze te to trapi, ale je to jen JEJI rozhodnuti. Ma obavy, ze by ji nutil k potratu?

@Karleon píše:
Myslím, že by se to měl dozvědět co nejdřív.

Ale od tehotne pritelkyne. Ne od cizich lidi. I kdyz, az to na ni bude videt, tak se to otec dozvi tak jako tak.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyznání lásky Karla a Lilie: Jak doopravdy číst tohle duchovno zahlazující nevěru?

Karel Janeček chtěl být na svátek všech zamilovaných romantický, a tak svou... číst dále >

Překvapení, které vylezlo z tanečnice Lálové: Nevypadám, ale dělám MMA!

Krásná tanečnice Veronika Lálová (27) vypadá něžně až křehce, ale v rozhovoru... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >