Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Sex můžeš mít jak uznáš za vhodné, není potřeba nějakého půstu.
No ja abych věděla co řict přitelovi… nemusí se dodržet šestinedělí??? Ja jdu teda v sobotu jeste na krev… kvuli HCg pak musim ješte na gynekoligii samozdřejme se poradim s mojí Dr. jaky bude mít názor. Cítím se dobře měla jsem to bez revize jen me bolí podbřišek jako při sylne MS
Zeptej se ještě Dr, ale brala bych to prostě jako opožděnou ms ![]()
Ne, pokud nebyla revize, můžeš začít ihned, jak přestaneš krvácet, žádné šestinedělí se konat nebude, bude asi delší menstruace, ale šestinedělí v pravém slova smyslu ne. Takže můžete začít okamžitě, dokonce se říká, že je pohnojeno, já otěhotněla ihned po mimoděložním, také bez revize dělohy. Držím palce.
@Anonymní píše:
Zdravím… holky Jsem po samovolném potratu… v 6 tt a bez revize… kdy myslíte že můžu mít sex??? cítím se jako při klasické MS jen možná silnější??? mate s tím někdo zkušenosti???
také mám za sebou sp v 6. týdnu(7.6. sp 18.6. milování a výsledku je skoro 8 měsíců
)
No ono to tehotenstvi stejne nebylo planovan, momentalne dalsi miminko nechceme… me je 22 pritelovi 25 mame rok a pul dcerku a poradne si ji chceme uzit… nejlepe nan tom financne nejsme nejlepe i zivotni situace neni nej… ale dekuji jeste se poradim s dr.. jak jsem psala v sobotu jdu jeste na krevpak kon. u me Dr…
Zdravím… holky Jsem po samovolném potratu… v 6 tt a bez revize… kdy myslíte že můžu mít sex??? cítím se jako při klasické MS jen možná silnější??? mate s tím někdo zkušenosti???