Sex u rodičů doma

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
30.12.21 23:04

Sex u rodičů doma

Ahoj holky, zajímal by mě váš názor na věc.

Je mi 20 let, příteli 23 let. Jsme spolu rok a půl.
Rodiče mi dali vlastní pokoj, abych měla dostatek soukromí, ale přijde mi, že se to minulo účelem.
Rodiče nám s přítelem zakázali cokoli v pokoji dělat (nesmíme mít sex, nesmíme se líbat,…). Naposledy jsme se jen políbili a rodiče už bouchali do dveří, ať toho necháme.
Nechápu, proč jsem tedy pokoj dostala a proč dovolí přítelovi být u mě na noc.

Ještě podotýkám, že nejsme hluční (i jsme si pouštěli kulisy jako např. rádio) a počkali vždy až na úplnou noc, kdy všichni spali (00:00-02:00).

Teď prosím neřešte různé jiné možnosti (spaní u přítele, vlastní byt, apod.), chci vědět jen váš pohled na věc.

Díky moc :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
58422
30.12.21 23:11

Rodičům pořádně hrabe. To asi došlo i tobě.
Nebo chceš číst něco jiného, že je takové chování normální?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33667
30.12.21 23:11

:mrgreen: a jak nahlas jste se políbili, že rodiče bouchali na dveře? vy při líbání řvete? tak pak se nedivím, že nemůžete dělat nic, rodiče chtějí asi spát v noci, ne?
a jak ti „dali“ svůj pokoj, já jsem svůj pokoj měla od narození, oni ti ho „dali“ teď ve 20?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.12.21 23:14

@stinga ne to ne, jen to při líbání jednou „mlasklo“ a už byli za dveřmi.
Pokoj jsem dostala cca v 16ti, do té doby jsme ho sdíleli se sourozencem od doby, co se narodil.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
30.12.21 23:15

@Kelsey chci slyšet jen názor, nic nechci kritizovat. Jen vědět postoj ostatních

• Citovat
  • Nahlásit
2273
30.12.21 23:15

Tak nejak se mi nechce verit, ze vas pri zavrenych dverich nacapali pri libani a bouchali na dvere, at toho nechate. Pokud jste u toho nedelali nejaky zvuky, tak nechapu, jak by se to mohli dovedet.
Ja mam syna 20 let, a kdyz tu ma pritelkyni na noc, coz se moc nestava, ma minipokoj vedle kuchyne, tak taky vi, ze si nepreju, aby sexovali, a to z duvodu, ze se chci treba v noci normalne dojit napit a neslyset u toho"sex",nebo se bat, ze to uslysim.
Proste to „vedet“ nechci.
Az budou bydlet spolu sami, at si delaji, co chteji :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1030
30.12.21 23:16

A já tedy nechápu proč vám v tomto věku,,rodiče dali pokoj" Copak jste děti?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1607
30.12.21 23:17

Myslím si, že to rodiče přehání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58422
30.12.21 23:18
@Anonymní píše:
@Kelsey chci slyšet jen názor, nic nechci kritizovat. Jen vědět postoj ostatních

Ne. Dospělému člověku/ lidem zakazovat pusu, sex, cokoli. Tak to není normální. Prostě jim šplouchá na maják.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2273
30.12.21 23:23
@Kelsey píše:
Ne. Dospělému člověku/ lidem zakazovat pusu, sex, cokoli. Tak to není normální. Prostě jim šplouchá na maják.

A tobe by nevadilo, slyset vlastni dite hekat pri sexu? :think:..mne teda jo..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33667
30.12.21 23:27
@Anonymní píše:
@stinga ne to ne, jen to při líbání jednou „mlasklo“ a už byli za dveřmi.
Pokoj jsem dostala cca v 16ti, do té doby jsme ho sdíleli se sourozencem od doby, co se narodil.

no jak už tu někdo psal, asi rodiče nechtějí slyšet zvuky sexu své dcery - je to asi stejné, jako když děti nechtějí slyšet sexovat své rodiče - je to prostě tak nějak ekl v rodině

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32328
30.12.21 23:29
@Anonymní píše:
Ahoj holky, zajímal by mě váš názor na věc.

Je mi 20 let, příteli 23 let. Jsme spolu rok a půl.
Rodiče mi dali vlastní pokoj, abych měla dostatek soukromí, ale přijde mi, že se to minulo účelem.
Rodiče nám s přítelem zakázali cokoli v pokoji dělat (nesmíme mít sex, nesmíme se líbat,…). Naposledy jsme se jen políbili a rodiče už bouchali do dveří, ať toho necháme.
Nechápu, proč jsem tedy pokoj dostala a proč dovolí přítelovi být u mě na noc.

Ještě podotýkám, že nejsme hluční (i jsme si pouštěli kulisy jako např. rádio) a počkali vždy až na úplnou noc, kdy všichni spali (00:00-02:00).

Teď prosím neřešte různé jiné možnosti (spaní u přítele, vlastní byt, apod.), chci vědět jen váš pohled na věc.

Díky moc :srdce:

Běž spát trolle!! :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.12.21 23:30

@stinga jsme s přítelem potichu, v životě by mě nenapadlo hekat, když jsem doma s rodiči. To bych pak nešla studem ani na záchod.
A jak říkáte…rodina. Když rodiče spolu spí, tak proč ne my?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
30.12.21 23:31

@stinga a rodiče jsem už také několikrát nachytala, i když jsem o to fakt nestála

• Citovat
  • Nahlásit
1509
30.12.21 23:31
@marcellia píše:
A tobe by nevadilo, slyset vlastni dite hekat pri sexu? :think:..mne teda jo..

Tak sex se dá užít a být při tom i potichu. :nevim: Pokud to nevydrží, tak se při sexu nemusí nutně řvát a hekat a dělat to celou noc.. jen dávat pozor, aby postel nenarážela do stěny nebo nevrzala, no.. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat