Reklama

Sex v 37. týdnu těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Eejka
Stálice 73 příspěvků 14.01.17 18:20
sex v 37.týdnu?

Zdravím všechny, jsem trošku zmatená. Na netu jsem v několika článcích zjistila, že v posledním měsíci těhotenství se sex vůbec nedoporučuje :O Jak jste to měly vy? Chápu, jedná se hlavně o zavlečení případné nákazy… Řešily jste to nějak?

Přečtěte si článek: Jak probíhá 37. týden těhotenství?

Reklama

Reakce:

Helileli
Závislačka 2759 příspěvků 14.01.17 18:26

Můžeš sem hodit odkaz, ať víme, kde se ty bludy šíři?

Dermabion
Ukecaná baba ;) 1368 příspěvků 14.01.17 18:29

Mi doktor v nemocnici v 38tt říkal, že máme naopak praktikovat takže asi tak

Kriss Tina
Závislačka 4712 příspěvků 14.01.17 18:31

Nam rekli opak, hlavne pred porodem :) jestli se bojis nakazy pouzijte kondom :nevim:

Jogrr
Závislačka 4201 příspěvků 14.01.17 18:32

Jsem 38+7 tt a sex si teda dopravame i dvakrat denne, a neni to kvuli tomu, ze bysme prcka chteli uz vypudit, ale proto, ze nas to bavi, ale my to tak meli cele tehotenstvi.

Eejka
Stálice 73 příspěvků 14.01.17 18:48

http://www.mojebrisko.cz/…vni-styk/309
Treba tady… ale nejenom :nevim:
Mne to prave zmatlo… si říkám, kdyz mi to nedělá problém, tak kdy jindy, nez ted. Co kdyz pak nebudu mit chuť? :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.01.17 18:49

Sex jsem měla i v den porodu :mrgreen: :mavam:

KalamityJohn
Kelišová 6090 příspěvků 14.01.17 19:08
@Anonymní píše:
Sex jsem měla i v den porodu :mrgreen: :mavam:

Jj, dotaz v porodnici na poslední sex - ehmm, dneska ráno :mrgreen:

reinkarnace
Závislačka 4470 příspěvků 14.01.17 19:12

@Eejka poslední sex jsem v obou případech měla den před porodem (ono naopak složka ve spermatu pomáhá vyvoávání porodu ;) )

Eejka
Stálice 73 příspěvků 14.01.17 19:22

Tak vam všem dekuji za uklidnění :D to jsem rada :oops:

sonulicka
Závislačka 4254 příspěvků 14.01.17 19:26

Tak ten clanek pobavil :-D my teda tohle neresili je pravda prvnich 16 tt jsme meli zakaz uplne ale vydrzeli mala za to stala pak jsme dostali povoleni a v pohode a ke konci taky rodila jsem v 38 tt skrz problemy jsme byla v nemocnici na vysetreni a dr me jeste rikala at nemusime davat tabletu na vyvolani at se s muzem snazime a hlavne nepouzivame kondom at to tam ty spermie popozenou. Pokud je to tobe prijemne neni duvod se bat!! Ale je potreba aby ti to bylo prijemne

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.01.17 20:03

V porodnici mi rekli, ze sex je ok. Byl i ve 41 tydnu tehotenstvi :-) (prenasela jsem 9 dni)

berry4
Nadpozemská drbna 28328 příspěvků 14.01.17 20:21

Sex byl naopak doporučen. Teda pokud nemáš mykozu, nehrozí předčasný porod… My to dali s klidem i pár hodin před porodem…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Spí v její ložnici! Plekanec si nastěhoval Šafářovou a Lucie to snáší těžce!

Právní zástupce zpěvačky Lucie Vondráčkové se rozhodl učinit přítrž... číst dále >

„Bohoušek si občas něco dal!“ Je za smrtí sbormistra Kulínského pervitin?

Pražští kriminalisté stále pracují na objasnění náhlé smrti bývalého... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama