Sex v ponožkách

Anonymní
16.10.20 15:55

Sex v ponožkách

Ahoj holky, :D chci jen vás názor, a popřípadě jestli se to některé z vás stalo… Potkala jsem může svých snů a včera konečně došlo na sex :* je za já jsem si nesundala ty ohavne silonkove ponožky… Myslíte že to chlapům vadí, nebo to vůbec neřeší?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4778
16.10.20 16:01

:lol: myslím že si nějakých ponožek ani nevšiml. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2156
16.10.20 16:11
@Anonymní píše:
Ahoj holky, :D chci jen vás názor, a popřípadě jestli se to některé z vás stalo… Potkala jsem může svých snů a včera konečně došlo na sex :* je za já jsem si nesundala ty ohavne silonkove ponožky… Myslíte že to chlapům vadí, nebo to vůbec neřeší?

Chlapi nevím, ale já teda ponožky nesnáším. Jít na mě chlap v ponožkách je po vzrušení a po akci. Upřímně nechápu, jak se ti to mohlo stát. Jste se před tím nemazlili, nesprchovali? Silonky by šly jako první. Ale věřím, že chlapi to tolik neřeší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18924
16.10.20 16:17

Chlapi to tak neresi. Ale osobne by se mi to nestalo, ponozky jsou prvni, co ze sebe sundavam, ani chlapa v ponožkách bych nechtěla :D jen ponozky mi prijdou takove nedůstojné a antisexy :D ale chlap si tech silonek asi ani nevsim :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
224
16.10.20 16:19

Sex už proběhl, zpátky čas nevezmeš, tak už to neřeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
131
16.10.20 16:22

V silonkách se hodně paří nohy, tak možná jsi udělala nejlíp, že sis je nechala :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
395
16.10.20 16:27
@Kockazvysocan píše:
Chlapi nevím, ale já teda ponožky nesnáším. Jít na mě chlap v ponožkách je po vzrušení a po akci.

Proto se taky normalni chlapi ridi pravidlem, ze nejdriv se svlikaji ponozky a pak az kalhoty a prioblikani zase nejdriv kalhoty a pak ponozky.
Nebo znas fakt nejakyho chlapa., kterej to dela naopak?
U chlapa ponozky NO GO, v malocem se zensky shodnou tak, jako u tohoto.
Naopak to ovsem neplati; prinejmensim jsem o tom jeste od nikoho neslysel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
529
16.10.20 16:31

Mě jsou ponožky u sexu putna ať už u chlapa nebo u mě 😁 🙈 ani nevím zda si je sundavame 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2156
16.10.20 16:33
@carsin píše:
Proto se taky normalni chlapi ridi pravidlem, ze nejdriv se svlikaji ponozky a pak az kalhoty a prioblikani zase nejdriv kalhoty a pak ponozky.
Nebo znas fakt nejakyho chlapa., kterej to dela naopak?
U chlapa ponozky NO GO, v malocem se zensky shodnou tak, jako u tohoto.
Naopak to ovsem neplati; prinejmensim jsem o tom jeste od nikoho neslysel.

Ano, asi je to tak. Exmanzel si svlékl ponožky okamžitě co vstoupil do mého bytu a to se k sexu ještě ani neschylovalo. Partner po něm se mi omlouval s tím, že si sundavá ponožky tam, kde se cítí dobře. A současný partner to má taky dost podobně. Sex v ponožkách jsem snad neměla ani ve 20 stupňových mrazech ve vymrzlé chatě na horách. Prostě nikdy.
S partnerem si ponožky sundaváme oba i jen na mazlení v prádle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2156
16.10.20 16:34
@Tinunka píše:
V silonkách se hodně paří nohy, tak možná jsi udělala nejlíp, že sis je nechala :D

Jako že přes ně nejsou ty zpocený nohy cítit, jo?  :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2156
16.10.20 16:35
@Kriss Tina píše:
Chlapi to tak neresi. Ale osobne by se mi to nestalo, ponozky jsou prvni, co ze sebe sundavam, ani chlapa v ponožkách bych nechtěla :D jen ponozky mi prijdou takove nedůstojné a antisexy :D ale chlap si tech silonek asi ani nevsim :mrgreen:

Nápodobně, asexuální

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
131
16.10.20 16:36
@Kockazvysocan píše:
Jako že přes ně nejsou ty zpocený nohy cítit, jo? :mrgreen:

Lepší s tím vůbec nehýbat :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2156
16.10.20 16:37
@chivavinka píše:
Mě jsou ponožky u sexu putna ať už u chlapa nebo u mě 😁 🙈 ani nevím zda si je sundavame 😁

Tak především je zásadní, že se v tom shodnete.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2156
16.10.20 16:38
@Tinunka píše:
Lepší s tím vůbec nehýbat :lol:

Nejlepší jít si ty nohy ze silonek umýt, ale na to už je pozdě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
959
16.10.20 16:38

Před sexem i po se vždy člověk sprchuje tak asi ponožky nehrozí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama