Co je na mne špatně?

Anonymní
15.10.20 21:42

Co je na mne špatně?

Holky pardon za anonym, ale porrebuju se vypsat.

Už dva roky mám šílenou smůlu na chlapy. Všechny co potkávám se do mě tak nejak nezamilovavaji. Nevím co delam zle, dle mých přátel jsem hezká a milá, mám dobrou praci. Sama nevím co delam zle a proč už tak dlouho na mě nikdo nevidí nic, díky čemu by mě miloval :,( Mám total depku, za den to přejde ale teď tu rvu sama doma a je mi proste mizerně :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1607
15.10.20 21:48
@Anonymní píše:
Holky pardon za anonym, ale porrebuju se vypsat.Už dva roky mám šílenou smůlu na chlapy.Všechny co potkávám se do mě tak nejak nezamilovavaji. Nevím co delam zle, dle mých přátel jsem hezká a milá, mám dobrou praci. Sama nevím co delam zle a proč už tak dlouho na mě nikdo nevidí nic, díky čemu by mě miloval :,( Mám total depku, za den to přejde ale teď tu rvu sama doma a je mi proste mizerně :,(
Žádný chmury, to do mě taky ne :lol: :mavam:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.10.20 21:52

Nic není spatne, neboj, pokud mas zájem, neboj se ho ukázat, pokud budes aktivní, je to otázka casu :-)

• Citovat
  • Nahlásit
293
15.10.20 21:56

Spatne je tvoje sebevědomí jinak asi nic :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.10.20 21:57

Já nemám nijak nízký sebevědomí. Mám jen depku a nejak o sobě teď pochybuju no. Proste je mi to líto.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.10.20 22:00
@Anonymní píše:
Já nemám nijak nízký sebevědomí. Mám jen depku a nejak o sobě teď pochybuju no. Proste je mi to líto.

Dva roky je ještě dobrý, někdo má smůlu na chlapy celej život :*

• Citovat
  • Nahlásit
293
15.10.20 22:02

Depka zase prejde :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9154
15.10.20 22:10

A netoužíš tak moc po seznámení, že do toho jdeš moc hrrr? Taky je důležité, kde pracuješ, jak často přijdeš mezi lidi :nevim: někdo, kdo sedí v kanclu za počítačem a nepřijde za celý den s nikým do styku, na cestě z práce se pozdraví tak s prodavačkou v pekárně a šupajdí domů, se asi seznámí hůř než někdo, kdo pracuje mezi lidmi, po práci se věnuje koníčkům a večer jde posedět s přáteli :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.10.20 22:13

Tak po vztahu touzim ale hrrr nejsem. Možná ze naopak ze působím nedostupné, nevím.
Práci mám v tomhle spis horsi ale za ty dva roky jsem tak 8 chlapů potkala a nic. Nějaký pokusy byly ale proste zamilovaní žádné. Z moji strany jedno, ale ne oboustranně

• Citovat
  • Nahlásit
222
15.10.20 22:18

Počkej na tretí rok, někdo se do tebe jistě zamiluje. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.10.20 22:32

Já taky vždy měla takové pocity. Nemáš náhodou kolem sebe chlapy o kterých víš že do tepe jsou zamilovaní ale ty do nich ne? Já si dřív vždy stěžovala že mě nikdo nechce..přitom chtěli někteří, a já to věděla ale nebyli to ti kteří se líbili mě. A tak jsem byla furt jen v postavení že mě nechtějí noví které potkávám.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.10.20 22:40
@Anonymní píše:
Já taky vždy měla takové pocity. Nemáš náhodou kolem sebe chlapy o kterých víš že do tepe jsou zamilovaní ale ty do nich ne? Já si dřív vždy stěžovala že mě nikdo nechce..přitom chtěli někteří, a já to věděla ale nebyli to ti kteří se líbili mě. A tak jsem byla furt jen v postavení že mě nechtějí noví které potkávám.

No nějaké takové mám, nebo měla jsem, teď kdyz o tom přemýšlím tak snad nikdo.

• Citovat
  • Nahlásit
27716
15.10.20 22:44
@Anonymní píše:
Já nemám nijak nízký sebevědomí. Mám jen depku a nejak o sobě teď pochybuju no. Proste je mi to líto.
Špatně je to, že si myslíš, že někde děláš chybu. Nebo že nemáš štestí na chlapy. Nic nikomu nespadne jen tak do klína. Musíš tomu jít naproti. Hledat tam, kde ti normální chlapi budou. Nebát se risknout rande s kamarádkou dohozeným chlapem.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27716
15.10.20 22:46
@Anonymní píše:
Dva roky je ještě dobrý, někdo má smůlu na chlapy celej život :*

Smůla na chlapy je blbost. Výmluva těch, co nejsou schopní vzít život do svých rukou a začít se konečně rozhodovat správně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.10.20 22:57
@Anonymní píše:
No nějaké takové mám, nebo měla jsem, teď kdyz o tom přemýšlím tak snad nikdo.

Podle mě nemáš špatné sebevědomí. Ale máš zacíleno na chlapy, kteří jsou zvláštní. Přímo tě přitahují. Stejně jako já. Dřív jsem měla nápadníky, někdy jo někdy ne ale ani jeden z těch co mě tak chtěli mi nebyli vhod. Ne že by mi byli málo ale nebylo to ono, skoro jsem se bála nebo nic necítila. A pak tu byli ti, kteří se líbili všem holkám a byli oblíbení, komunikativní, krásní ale takoví mě nikdy nemilovali a šok. Po těch letech jsem zjistila že nemilovali ani jednu nikdy a vždy své ženy podváděli a už ani nejsou tak krásní a úspěšní. Klika byla že jsem neměla „štěstí“ a takového si opravdu neurvala. Pak přišel muž, který by se mi dřív nelíbil a na první pohled jsem to necítila a bála se. Přesně ten typ co jsem vždy odmítala a pak brečela do polštáře že me nikdo nechce(z těch mých vyvolených). Ale byl hodný a šla jsem do toho, prolomila jsem tu svojí psychickou bariéru „SVŮJ PROBLÉM“ a hned po týdnu mi bylo jasné že byla chyba chtít ten typ mužů co se mi líbil. Láska života… Možná taky máš to co jsem měla já.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama