Sexuální dysfunkce

30.4.17 09:26

sexualni disfunce

Dobrý den ženy, jaky je váš sexualní život žiju s partnerem už několik let a moje touha po sexu obada hodně rychle duvod je že partnerovy dřiv stačila jedna poloha a byl udělany a takhle to šlo několik měsicu pak přišel z napadem strapon, za nějaky čas mučeni, domina, dogplay, byla jsem zvedava chtěla jsem to vyskoušet ale ne hned tlačil na mě jednou mě i nutil do těch praktik a mě se to nelibilo citěla jsem se trapně a sex mě i odrazoval když ja navrhla co chci ja bylo to takove jakoby mě nevnimal pakrát se stalo že to pochopil a bylo to v pohodě ale vetšinu času mysli jen na sebe a na moje potřeby nutil mě do sexu. ja stratila věškerou chut k sexu. navrhla jsem že skusit aby jsme si každy onanoval sám před sebou nebo vedle sebe a postupně aby se to vratilo do starejch kolejí ze začátku ten sex byl užasny.. měl někdo něco podobneho v sexualním životě? kritiku snesu..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

30.4.17 09:34

Co si o tom s ním nějak pohovořit? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4877
30.4.17 09:44

No, asi je to velkej sobec a nezajímá ho, co chceš ty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
192
30.4.17 10:22

A co zkusit nakej oblecek vlitnout na nej a zaridit si to po svym rozkazovat proste to co chces ty vlastne mu udelat to co delal on pokud chce experimentovat bude poslouchat a i si lip zapamatuje co se ti libi :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama