Sny o ex..

30.4.17 00:28

Sny o ex..

Dobrý den
Po cca 2 letech od ukončení vztahu (z mé strany) mám sny o ex.. Vetšinou je to o tom jak mu vynadám co ze me udělal.. ze jsem prazdna a nenavidim muze.. Exe nemiluji hodne se mi ulevilo prave po rozchodu tak nechapu proc ho vidim ve snech.
Nechci aby se mi o nem zdálo.. :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

631
30.4.17 00:45

Podle mě máš v sobě něco nevyřešeného. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.4.17 00:48
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1389
30.4.17 01:18

@Priscilla Ani bych neřekla nevyřešeného. Mně se o jistém člověku zdá v téměř totožné souvislosti… akorát že ne dvakrát, ale dva týdny v kuse :mrgreen: Jediné, co mně osobně pomáhá, je to nějak zásadně neřešit, nekazit si tím náladu a naopak ji přes den právě spíš vylepšovat.
Nechtít je kulové platné, ze vzpomínek si ho nevymažeš, s tím se smiř. Ale prostě ze snů nedělej zbytečnou vědu. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.4.17 01:23

Tak sny neovlivníš a je to vcelku normální co se ti zdá. Máš něco v sobě co dusíš. Mě se čas od času zdá o bývalém, který mě bil, zakazoval mi chodit někam a stýkat se s kamarádkami, některými členy rodiny, určoval jak se můžu obléknout, prohrabával kabelku co v ní mám a nutil mě do dítěte, aby si mne pojistil.. prostě psycho. A v tom snu se s ním potkám, jsem usměvavá, nalíčená, za ruku vedu dceru a on se mě zeptá jak se mám. Já mu odpovím, že skvělě, mám hodného a úžasného manžela, úplný opak jeho. On se podívá na mou dceru a řekne, že ho to mrzí a já odpovím, že si za to může sám, protože je idiot. Nebo manželovi se zdálo o jeho ex manželce, která si našla jiného a vyhodila ho na ulici, že se s ní ocitl v posteli a ona chtěla ehmmm…a on že začal ječet a utekl. Nějak bych se tím netrápila, však se z toho snů probudíš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.4.17 01:43
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.4.17 08:31

Mě se taky zdá o bývalém. K němu už nic necítím, ale byla jsem s ním osm let, tak je to kus mého života, který se nedá jen tak ignorovat.
Jsou to jenom sny, větší význam v tom nehledej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3834
30.4.17 08:46

Myslím si, že je to naprosto normální a nic bych v tom nehledala. Mně se zdá o chlapovi, se kterým už nejsem deset let, neviděla jsem ho skoro dva roky… a jsou to většinou lechtivé sny :oops: Nicméně, pokud tě to tak znepokojí, že cítíš potřebu o tom založit diskusi, tak si myslím, že ten vztah v sobě nemáš uzavřený… Nevím jestli se nepletu, ale tys tu o tom i zakládala diskusi? Proč se k tobě tak zachoval atd.? Když mu odpustíš, bude ti líp, fakticky :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
511
30.4.17 11:08

Doted se mi zda o profesorovi ze stredni do ktereho jsem byla (a svym spusobem porad jsem) desne zamilovana :) je to cca osm let co jsem ho videla naposled… :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.4.17 12:49

@Michelle_M
Ano zakladala jsem tu predeslou diskuzi..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama