Reklama

Sháním knihy pro dcerku.

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

magdasan
Nováček 4 příspěvky 22.02.17 13:47
Sháním knihy pro dcerku.

Dobrý den, snad se tímto nedopouštím porušení pravidel, jsem na mobilu a moc se neorientuji. Jdu za Vámi s prosbou, zda někomu doma nezavazí v knihovně knihy o tučňákovi Pingu.
Pingu a jeho přátelé a Pingu a jeho rodina.
Malé by udělaly velkou radost.

Reklama

Reakce:

krepelkad
Stálice 80 příspěvků 22.02.17 13:50

My mame tucnaka a jeho rodinu, dcerce se moc dobre cte. Vy ji potrebujete? Zkusila bych se domluvit jestli by ji pustila, ale neslibuji :)

magdasan
Nováček 4 příspěvky 22.02.17 15:04

@krepelkad Malá tučňáka Pingu miluje. Je jí 18m a už ji občas necháme na chvilku u babičky a ta nemá internet ani dvd přehrávač. A my zase noťas. Vždy když je nejhůř, zoubky, nemoc, Pingu zabírá. Tak jsme si říkali, že by nebylo špatné mít v rukávu eso i u babičky. Já už poslední týden nedělám nic jiného než že hledám na internetu, knížky bohužel nikde k mání nejsou.

Milujuděti 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.02.17 16:58

Doporučuji navštívit knihovny ;)

MalinaQ
Kecalka 206 příspěvků 22.02.17 18:48

Byli jsme v podobné situaci a vyřešili jsme to tím, že jsme babi dali DVD přehrávač z bazaru cca za 400Kč. Skoro ho nepoužívá, ráda jim čte, ale mladší dítě ještě moc neposedí, takže pro deštivé dny je to dobrá pojistka :-)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama