Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
Manzelovi sem koupila stavebince Merkur a pro maleho uz taky neco mam a jeste chci koupi autosedacku a zidlicku.
U nás otevřeli pivní obchod, tak asi tátovi naježím nějakou lahůdku
a vlastně bych tím mohla sfouknout celou mužskou část rodiny ![]()
Mám jen něco málo pro syna…pro ostatní prostě nevím co
Rok od roku mám míň a míň inspirace
Asi uděláme každýmu kalendář z prckovejch fotek, tetám nějakou kosmetiku, babičkám netuším, mámě taky ne…a nejhorší stejně bude přítel a tchánovci ![]()
Taky už mám dost dárečků ve skříni
Hlavně knihy a také nějaké oblečení a tak… Pár her a nějaké stavebnice.
Teď už asi jen pár větších dárků (asi většinou lego), ty většinou kupuji v listopadu ![]()
@Najarka Ano anooo mam to same, pro malou uz jo a ted co chlapovi ze?!
Ponozky to jistiiiii
![]()
@neumisa - jeden rok jsem bratrovi dala pivní sadu - sprcháč, šampon… Mělo to velký úspěch
My jdeme po novým roce na ivf, tak letos budou jen maličkosti typu kosmetika, knížka apod.
@náhradní maminka Ja koupila brachovi na narozky pivni sadu a od te doby si to kupuje porad
Z toho jsem mela radost, ze jsem se mu tak zavdecila