Sháníte už dárky na Vánoce?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
46226
22.10.12 18:33

Manzelovi sem koupila stavebince Merkur a pro maleho uz taky neco mam a jeste chci koupi autosedacku a zidlicku.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
26270
22.10.12 18:38

U nás otevřeli pivní obchod, tak asi tátovi naježím nějakou lahůdku :think: a vlastně bych tím mohla sfouknout celou mužskou část rodiny :dance:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
26833
22.10.12 18:41

Mám jen něco málo pro syna…pro ostatní prostě nevím co :nevim: Rok od roku mám míň a míň inspirace :zed: Asi uděláme každýmu kalendář z prckovejch fotek, tetám nějakou kosmetiku, babičkám netuším, mámě taky ne…a nejhorší stejně bude přítel a tchánovci :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9867
22.10.12 18:54

Taky už mám dost dárečků ve skříni :) Hlavně knihy a také nějaké oblečení a tak… Pár her a nějaké stavebnice.
Teď už asi jen pár větších dárků (asi většinou lego), ty většinou kupuji v listopadu :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1657
22.10.12 19:41

@Najarka Ano anooo mam to same, pro malou uz jo a ted co chlapovi ze?! :lol: Ponozky to jistiiiii :* :mrgreen: :twisted:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2674
22.10.12 19:45

@neumisa - jeden rok jsem bratrovi dala pivní sadu - sprcháč, šampon… Mělo to velký úspěch

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16557
22.10.12 22:19

My jdeme po novým roce na ivf, tak letos budou jen maličkosti typu kosmetika, knížka apod.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3736
22.10.12 23:11

@náhradní maminka Ja koupila brachovi na narozky pivni sadu a od te doby si to kupuje porad :) Z toho jsem mela radost, ze jsem se mu tak zavdecila

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Breno poradna - podlahové krytiny

Ikona - Jiří Novotný

Jiří Novotný