Shein platba

3
14.3.21 22:01

Shein platba

Ahojky, dneska jsem poprvé kupovala věci na shein dohromady přes 2 tisíce a u platby jsem zadala pouze číslo karty, datum kdy končí a kod na druhé straně a objednávka byla vyřízená… Trochu mě znepokojuje, že nemají žádnou platební bránu, děkuju za vaše zkušenosti:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1232
14.3.21 22:46

A nějaký kód od tvé banky jsi zadat musela, aby se ti platba potvrdila a úhrada proběhla? V internetovém bankovnictví se ti peníze odečetli? Přímo s Shein nemám zkušenost. Hlavně aby někdo nezneužil údaje o tvé kartě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
352
14.3.21 22:48

U některých plateb se kód nezadává, to je vlastnost, nikoliv závada.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
14.3.21 22:49
@Yasmina21 píše:
A nějaký kód od tvé banky jsi zadat musela, aby se ti platba potvrdila a úhrada proběhla? V internetovém bankovnictví se ti peníze odečetli? Přímo s Shein nemám zkušenost. Hlavně aby někdo nezneužil údaje o tvé kartě.

Jenom ten kod na zadní staraně jinak žádný jiný potvrzovacíkod ne, prave také se bojim:/ ale zase je to poněkud hodně propagovaný eshop, takže doufám… jinak platba proběhla i email přišel, vše jak má :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1232
14.3.21 22:55

@Denduse Tak snad bude vše v pořádku. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
352
14.3.21 23:22
@Denduse píše:
Jenom ten kod na zadní staraně jinak žádný jiný potvrzovacíkod ne, prave také se bojim:/ ale zase je to poněkud hodně propagovaný eshop, takže doufám… jinak platba proběhla i email přišel, vše jak má :)

Není se čeho bát. Pokud tedy dodržuješ určité bezpečnostní zásady, jako například nemít moc vysoký limit, nemít permanentně povolené internetové platby atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
15.3.21 08:14
@Karamba2020 píše:
Není se čeho bát. Pokud tedy dodržuješ určité bezpečnostní zásady, jako například nemít moc vysoký limit, nemít permanentně povolené internetové platby atd.

Děkuji, jste zlatá :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat