Reklama

Shrnutý kondom - od kdy je na testu změřitelné těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

anonymni_chytrolinka
Povídálka 34 příspěvků 19.08.18 15:08
Shrnutý kondom

Jak dlouho po styku je možné s určitostí potvrdit/vyvrátit těhotenství na základě testu z lékárny?
Včera jsme měli s přítelem sex a po vytažení penisu jsem zjistila, že je kondom v podstatě celý shrnutý pouze na žaludu. Trochu mě to vyděsilo, ale nejsem si jistá, kdybych si test udělala teď, že by to bylo stoprocentní, když je to pár hodin po styku. Jestli někdo víte, budu vám velmi vděčná za rady :)

Přečtěte si článek: Těhotenský test - jak ho vybrat a provést?

Reklama

Reakce:

Janli
Kelišová 5635 příspěvků 9 inzerátů 19.08.18 15:10

14 dní po styku. A jestli by bylo těhotenství nechtěné, není nic jednoduššího než si vzít postinor nebo něco obdobného.

P4ja
Kelišová 5758 příspěvků 19.08.18 15:11

Ano, kup se test a přečti příbalový leták a nebo go najdi na netu. A nebo projdi milion diskuzí tady na téma kdy testovat.

terinka4444
Hvězda diskuse 67101 příspěvků 19.08.18 15:13

14-20 dnů po styku

lachtanice86
Kelišová 5987 příspěvků 19.08.18 15:26

@anonymni_chy­trolinka chytrilinko to myslíš vážně? Těch diskuzi tady budou tisíce, na googlu toho budou miliony a ty jdeš a zalozis další? Co si přečíst jak funguje tělo, nebo těhotenský test a nebo proč si nekoupit prášek po?

morinka7
Kelišová 6785 příspěvků 19.08.18 15:27
@anonymni_chy­trolinka píše:
Jak dlouho po styku je možné s určitostí potvrdit/vyvrátit těhotenství na základě testu z lékárny?
Včera jsme měli s přítelem sex a po vytažení penisu jsem zjistila, že je kondom v podstatě celý shrnutý pouze na žaludu. Trochu mě to vyděsilo, ale nejsem si jistá, kdybych si test udělala teď, že by to bylo stoprocentní, když je to pár hodin po styku. Jestli někdo víte, budu vám velmi vděčná za rady :)

Promiň, ale musím se smát :lol: Koukala jsem že studuješ VŠ a přesto se tu na takovouhle věc musíš ptát :lol: Je tu snad milion diskuzí na tohle téma, stačilo se podívat :mavam:

Overlook
Kecalka 307 příspěvků 19.08.18 15:45

Ne, test ti fakt nevyvěští těhotenství den po styku :lol: Snad jsi troll.

Russet
Extra třída :D 10881 příspěvků 19.08.18 16:05
@anonymni_chy­trolinka píše:
Včera jsme měli s přítelem sex a po vytažení penisu jsem zjistila, že je kondom v podstatě celý shrnutý pouze na žaludu. Trochu mě to vyděsilo, ale nejsem si jistá, kdybych si test udělala teď, že by to bylo stoprocentní, když je to pár hodin po styku. Jestli někdo víte, budu vám velmi vděčná za rady :)

Hned po zjištění Postinor. Těhotenský test ti 24 hodin po styku nic neukáže. Co vás to v té škole učí :zed:

Chytrak
Závislačka 2720 příspěvků 19.08.18 18:39
@Russet píše:
Hned po zjištění Postinor. Těhotenský test ti 24 hodin po styku nic neukáže. Co vás to v té škole učí :zed:

Rekl bych, ze uplne kulovy. Jeste taky mohla chybet, kdyz se brala sexualni vychova. Chapu, ze ve skole propagovat Postinor asi nebudou, ale jako vysokoskolacka by aspon Google mohla umet pouzit…

P4ja
Kelišová 5758 příspěvků 19.08.18 19:10
@Chytrak píše:
Rekl bych, ze uplne kulovy. Jeste taky mohla chybet, kdyz se brala sexualni vychova. Chapu, ze ve skole propagovat Postinor asi nebudou, ale jako vysokoskolacka by aspon Google mohla umet pouzit…

Tak to tady neumí dost lidí. A nebo napíšou, že jen chtěli vědět, jestli to někdo tak měl taky.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Věra Špinarová bude mít svou sochu. Bohužel připomíná úplně někoho jiného

V Ostravě došlo k slavnostnímu odhalení bronzové sochy Věry Špinarové.... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >