Síla kaštanů

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
321
2.10.21 20:17

Síla kaštanů

Krásný dobrý večer, dámy.
Obracím se na Vás s dotazem.
Když už je to období padajících kaštanů, napadlo mě, že bych si třeba zítra mohla jít nějaké nasbírat.
Slyšela jsem, že se dávají do plátěného sáčku, dává se jich o jeden víc než je skutečný věk dané osoby a strčí se pod polštář. Prý to sebe vstřebávají negativní energii.
Chtěla bych se zeptat, zda někdo tento rituál praktikuje a jak to na Vás působí.
Moc děkuji.
Příjemný zbytek večera :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17500
2.10.21 20:24
@Mia2020 píše:
Když už je to období padajících kaštanů, napadlo mě, že bych si třeba zítra mohla jít nějaké nasbírat.
Slyšela jsem, že se dávají do plátěného sáčku, dává se jich o jeden víc než je skutečný věk dané osoby a strčí se pod polštář. Prý to sebe vstřebávají negativní energii.
Chtěla bych se zeptat, zda někdo tento rituál praktikuje a jak to na Vás působí.
Moc děkuji.
Příjemný zbytek večera :)

Kdybych si narval pod polštář tolik kaštanů, spal bych skoro v sedě… :roll: :nevim: 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
868
2.10.21 20:25
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4088
2.10.21 20:30
@bse.pedro píše:
Kdybych si narval pod polštář tolik kaštanů, spal bych skoro v sedě… :roll: :nevim: 8)

Proto si nahratej pytel s kastanama davala babicka pod nohy. Ale tipla bych, ze ji bylo +- 300 let. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29735
2.10.21 20:38
@bse.pedro píše:
Kdybych si narval pod polštář tolik kaštanů, spal bych skoro v sedě… :roll: :nevim: 8)
:mrgreen: přesně tohle mě napadlo taky, to by určitě bylo hodně pohodlné, navíc by se ten sklon každý rok stupňoval :D ale když to teda budu brát vážně, tak záleží na co člověk věří, na mě by to asi moc vliv nemělo, ani kdybych si do postele narvala celý strom, když člověk v něco takového věří, tak mu může pomoct jenom síla té víry no, i kdyby jen jako placebo efekt :nevim:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3704
2.10.21 20:42

Dávám kaštany ke vstupním dveřím, mělo by to odpuzovat pavouky. Jako placebo dobré. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14304
2.10.21 20:44
@bse.pedro píše:

Já je nosím ve slipech, prej to zlepšuje erekci. I u žen!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25912
2.10.21 20:47

Náhodou sušené a nastrouhané pořádně pročistí nosní dutiny, když si šňupnete :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14304
2.10.21 20:47
@divine woman píše:
Náhodou sušené a nastrouhané pořádně pročistí nosní dutiny, když si šňupnete :palec:

Preferuji nehašené vápno

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25912
2.10.21 20:51

@Prof. Farnsworth Tak to good luck, už ti to zřejmě zasáhlo i mozek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14304
2.10.21 20:55

Síla kaštanů

Hele, to by byl dobrej název pro spolek na ochranu práv pacientů (viz ředitel nemocnice Na Homolce Dbalý a jeho „kaštani“ a „kulichové“) :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4786
2.10.21 20:58

Neznam a nepraktikuju, ale mam jeden kastan pro stesti uz nejakej patek v aute a v kabelce. Mam je rada jak jsou hladky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1235
2.10.21 21:59

Jednou mi z kaštanů vylezly housenky :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27542
2.10.21 22:06
@Prof. Farnsworth píše:
Já je nosím ve slipech, prej to zlepšuje erekci. I u žen!

Pokud je nosíš vzadu, tak chápu, že to každou rychle postaví na nohy…a pak zdrhne…
A vůbec, bavíme se o těch stejnejch kaštanech… :think: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11604
2.10.21 22:27
@Mia2020 píše:
Moc děkuji.
Příjemný zbytek večera :)

tohle mi nedávno říkala sousedka, prý to i zkoušela, ale strašně to tlačilo. Celkem jsme se zasmály :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat