První indicie, že to bude holčička? :)

Anonymní
18.9.21 21:39

První indicie ze to bude holcicka?:)

Holky vím ze takových témat je tu víc, snad neva když udělám nove, na ty staré nikdo už nereaguje :)

Takže - vy co mate holcicky, jaké jste měly příznaky v tehu? Tusily jste to nebo až na ultrazvuku? A platí ze holcicky se dělají před ovulaci a kluci v den ovulace?

Anonym prosím, zatím nikdo neví ze jsem těhotná

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1079
18.9.21 21:42

S holkou jsem od zacatku blila jak alik, s klukem vubec ne. Jinak tehotenstvi obe stejna… Jo a obe z ivf.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23000
18.9.21 21:43

Že čekám děvče, jsem zjistila až při ultrazvuku ve 32tt. Oproti těhotenství s chlapem žádný rozdíl. A tušení jsem neměla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14729
18.9.21 21:46

Pri dcére som ani nevedela že som tehotná, pôrod tiež lepší. Druhý bol syn, všetky tehotenské príznaky a pôrod tiež horší. Ja som podvedome tušila že prvé bude dcéra a druhé syn. Len treba rozlíšiť čo hovorí podvedomie a čo si želáš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
752
18.9.21 21:47

S dcerou zvracení, ale plná energie, se synem bez zvracení, ale strašná únava. Pohlaví mi řekli až po 32.týdnu u obou, ale já věděla pokaždé své ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
941
18.9.21 21:54

Nemám porovnání s klukem, čekám na tuty holcicku a asi takto:

1-3.měsíc strašný, nemohla jsem nic jist, jen ovoce a pomerancovy džus, skončila jsem dokonce na kapackach (i kvůli nízkému tlaku)

Maso který miluju jsem nemohla ani vidět, tedka mi už chutná hovězí, jinak nic, z kureciho mi je zle jen to píšu.

Víc jim sladký, žádný divny chutě nemám, naopak mám chuť spis na zdravější věci (krome toho sladkého).

Myslím ze i díky tomu ze jsem nejedla jsem vypadala silene, velký padání vlasu, pleť možná o něco lepší nez dřív.

Celkově mám pocit ze jsem si sáhla na dno a těhotenství si užívám od 17. týdne.

Dneska (5.měsíc): všichni říkají jak mi to sluší a mne to tak taky přijde, vlasy už dobrý, málo se masti, pleť ne ideál ale jen par pupinku na bradě (takže zlepšení proti původnímu stavu). 90 % lidi tvrdilo ze to bude kluk.

Prsa výstavní a bříško spis menší a víc dole a dopředu než do stran.

Co z toho je přiznak holcicky a co proste jen těhotenství nevím :lol:

Netusila jsem to, přála si to, ale je pravda ze od začátku jsem měla jméno pro holcicku a pro kluka jsem to neřešila, plus jsem koukala na saticky apod. Nevím jestli to bylo jen prani anebo intuice :)

Jo a sex byl v den ovulace. Takže tohle neplatí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11210
18.9.21 22:02

Těhotenství s klukem, přibrala jsem 30 kg, žrala jsem jak nezavřená a neustále spala.
S holkou mi nebylo dobře cca od 8.tt,ale nezvracela jsem nikdy. Jen jsem musela jist malé porce a hodně často. Ani v jednom těhotenství jsem netušila, co to bude, u syna nám to Dr. řekl ve 13.tt,u dcery až kolem 20.tt při 2.screeningu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
158
18.9.21 22:03

Já jsem si u prvního těhotenství proste nedokázala představit, ze by to byl kluk :) a byla to holka. Druhy kluk a taky jsem tusila. U obou mi bylo blbě, u holky o par týdnu déle.
S tou ovulaci jsem to měla přesně naopak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1136
18.9.21 22:05

Ahoj. Ja uz mela kluka, takze to byla spise srovnavacka, ale… U syna jsem byla nenazrana u dcery mi bylo strasne spatne a porad jsem omdlevala.. bylo to ve vsem opacne, tak jsem si rikala, to musi byt holka a fakt jo :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
913
18.9.21 22:09

Kluk, vedela jsem to od zacatku co jsem otehotnela, nejak jsem mela modro pred ocima, zadna ruzova v predstavach a snech. Jinak jsem blila az do pohybu, ale krasna plet a uza vlasy. Ke konci otoky jak blazen, 30 kg nahore. Porod tezky.
Pocaty byl posledni den ms, kdy byla ovulace netusim :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18673
18.9.21 22:22

Obě těhotenství jiné, ale hrozné. Zvracení, migreny, problémy, špinění.. 2× to byly holky. Tušení jsem mela na kluka. A obe byly v den ovulace. Tedy samé nesmysly, never tomu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26676
18.9.21 22:28

V den ovulace, holka, tušení jsem měla, že je to kluk, ale byla jsem raději, že to byla holka, nezvracela jsem nikdy,
akorát břicho jsem měla spíš do stran, jakoby ležela napříč, vypadala jsem jako tlustá, ne těhotná
prostě indicie jsou blbost, každé těhotenství je jiné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1898
18.9.21 22:45

Mám tři holky, u všech tří jsem měla tušení, že je to kluk. Každé těhotenství bylo jiné. Myslím, že je to vždycky 50:50. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11452
19.9.21 00:24

Máme holka, kluk a teď čekáme zase holku. Všechny těhotenství cca stejný. Vždycky jsem si myslela, že čekám to opačný pohlaví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1224
19.9.21 07:13

Jsou to hlouposti, obe těhotenství kluci, obe uplne jine a u obou jsem na stridacku zazila to, co tu popisujou holky s holkama :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat