šílený pláč pře usnutím

3.1.08 14:09

šílený pláč pře usnutím

Ahoj mamky,měla bych dotaz.Poslední dva dny naše dcera strašně pláče když má jít spát odpoledne po obědě,ale i večer.Do teď to fugovalo skvěle odnesla jsem jí do postýlky a ona si chvilku povídala a pak usnula. ˇJe na ní vidět že je unavená a chce spát,ale doáže proplakat i hodinu v kuse.Chodím se na ní dívat po pěti minutách a postupně prodlužuju.Zkoušela jsem jí číst pohádku,ale jakmile zjistí že se chystám odejít začne strašně řvát.To už nemá s pláčem nic společnýho.Proto vás prosím o radu jesli jste některá měla podobný problém jak jste ho řešily.Ještě jsem zapměla napsat,že jí je 20 měsíců.Děkuji za každou radu a pomoc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

18.2.08 20:41

ahoj, my to máme tak od 4měs každý den(právě teď mi huláká do ucha) a někdy zpravidla tak jednou až dvakrát denně to končí výpadkem dechu.Je to děsný a jsem z toho už na chocholouška!! Začne řvát večer a je vidět, že je utahaná ale přemáhá to a nechce se ani chovat ani si hrát ani jíst.Přes den když jí dám do postýlky to je to samé v bleděmodrém,tak už to ani nezkouším.Vyřvávací metoda je na mě silná káva, Aneta vydrží vřískat skoro 2h, dýl jsem to nezkoušela. Nikdo mi nikde nic neporadil, prý to samo odejde…ale kdy…??? :cry: Asi jsem ti nepomohla ale budiž člověku lépe,když ví,že v tom není sám. .. :wink: Také bych ocenila nějakou radu. Hlavu vzhůru a věřme,že bude líp!!! EVa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10813
18.2.08 20:45

zrovna jsem si teď stěžovala u nás v diskuzi- poslední asi 3 dny masakr a to taky byla naučená hezky usnout-dneska jsem ji cca po půl roce zas uspávala… snad to fakt odejde ale to sápání se na mě a řev už jen jak tuší že jde do postýlky to je mazec-a blbý je že když ji uspávám tak to je taky na dlouho-furt vymýšlí blbiny…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.12.09 00:50

Hezký den!

Zkusím jestli se na tuhle starou diskusi ozve … Holky,jak Vám to dopadlo? Přestalo to? Zavedly jste nějaký nový rituál? Honzík takle před spaním řve a řve dva dny a já jsem z toho dost špatná :cry: :cry: :cry:

Díky I.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.11.11 12:59

:nevim: Nic nepomaha, Nikolas (3 mesice) porad place :cry: je to mazec, uz si nevim rady a sem unavena :( usina v 11 hodin a ja sem uz taky na chocholouska! Ani si nemuzu jit driv lehnout pac on jeste nespinka!! Chjo, kdy tohle prestane! :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
79
18.11.11 19:44

ahoj,náš malý taky pořád brečel před spaním,kdykoliv,né jen večer,skoro až do 5.měs.pak najedou zničeho nic přestal a klidně usínal.ale zase se budil na kojení po dvouch hodinách.potom bylo pár měsíců vše ok a vrátilo se mu to po prvních narozeninách.ale když pochopil že spát se bude,že si nic nevyřve,tak usíná sám,dokonce teď už mi mává ať jdu pryč.musíš vydržet.to mi říkali všichni a pomohlo i když jsem jim nevěřila.je to prý u mimin běžný.držim palce a vydrž.vím jak ti je. :-?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.11.11 21:15

:wink: aspon v tom nejsem sama :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie