Šílený sen - může něco znamenat?

Anonymní
6.12.19 09:41

Šílený sen

Ahoj, vím, že ot byl jen sen… ale stejně.

Dnes se mi zdálo, že jsem si začalo něco s přítelovo dobrým kamarádem (v realitě se s ním rozešla holka asi před 4mi měsíci) a můj přítel o tom v tom snu věděl. Že se s ním rozcházím kvuli němu. Byl to děsně živý sen a nerozumím, co mohl znamenat… Toho kamaráda mám děsně ráda, protože je to opravdu príma kamarád, ale to je tak vše…
Stalo se vám někdy něco podobného?
Díky!

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

2810
6.12.19 09:48

Asi se ti líbi kamarád více…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40
6.12.19 10:00

Já předevčírem spala s Chrisem Hemsworthem, ale nechtěla jsem s ním chodit protože má rodinu :D

Sny jsou blbost, jen tě přitahuje touha po nepoznaném. Čím víc se tím budeš zaobírat tím horší pak bude setkání, tak se na to vyprdni :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.12.19 10:04

Jéje, já mám erotické sny často, někdy i s konkrétními lidmi a fakt tomu žádnou důležitost nepřidávám. Prostě jen sen - v noci se ti míchají myšlenky a prostě se tentokrát poskládaly do téhle představy.
Koukni na pohádku „V hlavě“ tam je to perfektně znázorněno, jak to v hlavě se sny chodí :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
222
6.12.19 10:14

Hele mě se zdají takový sny..to fakt není normalní. Dneska se mi zase zdála,,libovka''. Že nějaká rodina omylem na kazetě svého známeho z dovolené objevila záběry jak zneuživá nějaký dětský tělo, a fakt jako hnus záběry detaily, jeste tou amaterskou kamerou. Pak ale později ta manželka prišla za tim chlapem ať nevolá policii, že si to pustila dál. A šla mu to ukázat, a později tam byl záběr na obličej a byla to nějaká nechutná hlava liliputky s vyvrácenyma očima. Pak celá ta rodina za nějaký čas, nevím proč spáchala sebevraždu včetně dětí. A nejhnusnejší byl duch toho malýho ditete. Pak jsem v ramci toho snu zjistila že sei to celý zdá, a jsem u rodičů v baráku zas, nemocná a matka se o mě nechce starat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21298
6.12.19 10:21
@Anonymní píše:
Ahoj, vím, že ot byl jen sen… ale stejně.Dnes se mi zdálo, že jsem si začalo něco s přítelovo dobrým kamarádem (v realitě se s ním rozešla holka asi před 4mi měsíci) a můj přítel o tom v tom snu věděl. Že se s ním rozcházím kvuli němu. Byl to děsně živý sen a nerozumím, co mohl znamenat… Toho kamaráda mám děsně ráda, protože je to opravdu príma kamarád, ale to je tak vše…
Díky!

Já měla jednou ve snu rande s Davidem Copperfieldem. Ještě než měl divně nastřelené vlasy (vůbec jsem ho v té reklamě na pivo nemohla poznat). Byl to tak živý sen, mluvila jsem v ném plynně anglicky. Nic z toho se fakt nestalo. Žiju s Čechem jak poleno, modrookým blonďákem. A plynule anglicky asi taky úplně nemluvím. Sny nic neznamenají. Mozek prostě pracuje i v noci. Třídí myšlenky :nevim: Holt je někdy poskladá do celkem zvláštních situací.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.12.19 10:28
@Anonymní píše:
Ahoj, vím, že ot byl jen sen… ale stejně.Dnes se mi zdálo, že jsem si začalo něco s přítelovo dobrým kamarádem (v realitě se s ním rozešla holka asi před 4mi měsíci) a můj přítel o tom v tom snu věděl. Že se s ním rozcházím kvuli němu. Byl to děsně živý sen a nerozumím, co mohl znamenat… Toho kamaráda mám děsně ráda, protože je to opravdu príma kamarád, ale to je tak vše…
Díky!

Jo, já jednou ve snu přefikl spolužačku a ráno mi ze sebe bylo skoro blbě a chtěl jsem se omlouvat mé partnerce, než jsem se trochu uklidnil a řekl si, že to byl jen sen, jehož průběh nijak vědomě neovlivním a neznamená to vůbec nic…
Takže nech sen snem, za něj nemůžeš. Pokud tě vedl k nějakým myšlenkám, zda to neudělat i v realitě, tak ti akorát pomůže si to utřídit. Ale opakuji, je to jen sen důležité je, jak se zachováš v realitě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1664
6.12.19 10:42
@Lobos píše:
Hele mě se zdají takový sny..to fakt není normalní. Dneska se mi zase zdála,,libovka''. Že nějaká rodina omylem na kazetě svého známeho z dovolené objevila záběry jak zneuživá nějaký dětský tělo, a fakt jako hnus záběry detaily, jeste tou amaterskou kamerou. Pak ale později ta manželka prišla za tim chlapem ať nevolá policii, že si to pustila dál. A šla mu to ukázat, a později tam byl záběr na obličej a byla to nějaká nechutná hlava liliputky s vyvrácenyma očima. Pak celá ta rodina za nějaký čas, nevím proč spáchala sebevraždu včetně dětí. A nejhnusnejší byl duch toho malýho ditete. Pak jsem v ramci toho snu zjistila že sei to celý zdá, a jsem u rodičů v baráku zas, nemocná a matka se o mě nechce starat.

To mě u tebe popravdě ani moc nepřekvapuje. Psala jsi, že jsi na antidepresivech, žes dřív trpěla poruchou příjmu potravy. A že potřebuješ, aby tě přítel několikrát denně ujišťoval, že tě miluje, protože jinak jsi z toho na dně.

Očividně se to s tebou táhne už nějakou dobu. Nestalo se ti něco v minulosti, s čím ses nedokázala srovnat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
222
6.12.19 14:55

@Tomkins Ano to stalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1664
6.12.19 15:18
@Lobos píše: