Šílený stres

102
28.12.20 21:13

Šílený stres

Ahoj holky, už si nevím rady
Vždycky jsme byla velký nervák, ale poslední dobou je to čím dál horší.
Před jakoukoliv schůzkou je mi špatně, například šla jsem na rande a už od rána mi bylo zle od žaludku, začala mě bolet hlava, nohy, začali mi brnět končetiny a začala jsem cítit studený pot. Myslela jsem že až ho uvidím a a začneme se bavit tak to přejde, ale zhoršovalo se to, začala jsem si to asi i vsugerovat, ale ten pocit na zvracení byl strasnej, začlo se mi i špatně dýchat a cítila jsem studený pot. A takhle to mám pořád i když s tím dotyčným jdu na další schůzku, je to to samí. A poslední dobou je to když jdu kamkoliv.
Vim ze je to psychický, že si to přivolávám sama, ale prosím třeba tu má někdo podobný problém, tak mě by pomohlo si o tom jenom popovídat.

Děkuju moc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6243
28.12.20 21:22

To je na pomoc odborníka a né na pokec s Kačkou po chatu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
107
28.12.20 21:33

To bych asi řešila s psychologem ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
102
28.12.20 21:36

@lucka456
Už jsem to jednou s psychologem řešila a moc mi nepomohl. Napadlo mě zkusit třeba Kineziologii nebo něco takového

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.12.20 22:14

@Sarinaa
Určitě si zkus najít psychologa. Dřív jsem taky takové problémy měla, pak jsem chodila na sezení a teď je všechno v pohodě 😊

• Citovat
  • Nahlásit
102
28.12.20 22:17
@Anonymní píše:
@Sarinaa
Určitě si zkus najít psychologa. Dřív jsem taky takové problémy měla, pak jsem chodila na sezení a teď je všechno v pohodě 😊

Děkuju, u psychologa jsem uz byla a žádný výsledek, ale dám tomu ještě šanci. Můžu se zeptat co ti třeba pomohlo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.12.20 22:27

@Sarinaa
Nejvíce mi asi pomohlo to když mi psycholožka poradila, že se tomu mám zkusit postavit. Když jsem se tomu postavila a zjistila, že nic hrozného to vlastně není, tak pak jsem od té doby byla v pohodě.

• Citovat
  • Nahlásit
2367
28.12.20 22:34

To chce psychologa. Vyhledej ho, uleví se ti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
107
28.12.20 22:35

@Sarinaa tak možná zkusit jiného psychologa :nevim: zkus si v okolí bydliště vyhledat recenze na dobrého psychologa a dala bych tomu ještě šanci ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
102
28.12.20 22:39
@lucka456 píše:
@Sarinaa tak možná zkusit jiného psychologa :nevim: zkus si v okolí bydliště vyhledat recenze na dobrého psychologa a dala bych tomu ještě šanci ;)

Děkuju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat