Silikonové kloboučky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Zuzalindaa
Nováček 3 příspěvky 15.01.19 02:24
Silikonové kloboučky

Ahoj holky, mám rozkousané bradavky a tak jsem zkusila pořídit silikonové kloboučky od Medely. Bolesti při kojení ustaly, ALE vůbec mi nedrží, lepí se malé na tváře a teče jí při kojenim mléko i nosem a přijde mi, jak kdyby se při tom měla udusit.. nemáte nějaké typy jak na to nebo co s tím? Díky!

Reakce:
Maui52
Ukecaná baba ;) 1332 příspěvků 15.01.19 02:44

@Zuzalindaa jsi si jista, ze mas správnou velikost? Dělají se ve 3 provedeních, S,M,L a mne to nedělají. Resp. Odlepuji se, ale stačí podržet při prisati a je to lepší, blby je, jak se pod to uz dostane mléko, pak to j hodně kluzky, ale když si pohlidas začátek, mělo by to byt v pohodě, až se přisaje. Připadne v návodu doporučuji namočit vodou pro lepší přilnutí, což by taky mohlo fungovat, ale namaceni mlékem je dost kontraproduktivní ;)

Kikii 123
Nováček 10 příspěvků 15.01.19 06:42

Taky pouzivam klouboucky ja mam velikost S to mi ještě doporučili v nemocnici a taky aby to lip drželo namočit vodou a nebude to sjíždět.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Mottlová sdílela sexy fotky z daňového ráje a prozradila, co neměla

Nejen sportovkyně a modelky tapetují sociální sítě fotkami v bikinách!... číst dále >

Odeberte jí děti, zní hlasy na poslední Výměnu! Co se dělo pak? Potrat a stěhování do ciziny

Česko má za sebou jednu z nejskandálnějších Výměn manželek. Diváci nestačili... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >