Skákací hrad

Anonymni
11.10.08 19:47

skákací hrad

moc prosím o radu. Chtěla bych naši dvouleté princezně koupit skákací hrad domů. Neumím tu dát fotku, ale prodávají ho na MMB , stoji kolem Kč 1400,– a je kulatý - průměr 150cm s těmi bočnicemi. Bydlíme v RD a doma máme místa dost, takže to nebude problém. Hodně k nám chodí děti v rozmezí od 1-4 roky, takže i ty by ho využily. Máte ho někdo? Jste s ním spokojené? Moc děkuji za Vaše názory. Nepřihlášená karin

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

294
11.10.08 21:44

Ahojky,
taky jsem koupily skákací hrad našemu nejmenšímu čertisku. Nevím jestli je to ten samý, ale připadal mi dost dobrý. Jenže naší cácorku zajímal jen chvíli a pak zbytek léta byl na zahradě nevyužitý. Raději dál skáče na posteli :wink: . Takže pro nás jedna zbytečná investice :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
197
13.10.08 15:16

My ho koupili malýmu k narozeninám. Mysleli jsem si jaký to nebude terno, protože pořád skáče po posteli a u mých rodičů na trampošce. Kupodivu to nesklidilo očekávaný úspěch. Ale na zahradě do něj leze, když u něho sedím. Možná kdyby u nás byly i další děti tak by ho to bavilo víc. No a hrad jsme nafoukly, dali na zahradu a za 3dny začalo bejt hnusně takže ho ani moc neužil. Uvidíme na jaře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11456
23.11.12 20:28

Nějaké další zkušenosti? Zveřejněte prosím. Líbí se mi třeba tento skákací hrad/trampolína Bestway. Děkuji za každý názor :kytka:, nedaří se mi najít recenze.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16783
23.11.12 21:13

Tak mi koupili malýmu skákací hrad jako je v hernách na kompresor jen je menší je tak 1×1m na skákání a skluzavka dolů, no zabere to 3/4 pokoje ale největší problém malej do toho nechce a většina dětí jeho věku se toho bojí. tak snad užijeme až bude starší :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14939
23.11.12 23:33

Mala taky firt skakala na posteli ci na mici, jak sme nekde byli hned sla do htadu nebo na tramplolinu. K natozkam tedy dostala trampolinu, zabere pul pokoje. Kdyz ji dostala skakala dve hodiny, ted do toho hazi hracky. Max kdyz u ni stojim a drzim, takze chce asi spolecnost. V detskwm koutku samozrejme h ed leti na trampolinu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11456
24.11.12 09:09

@Sarik12 Jj, to se taky může stát :roll:. Asi ji zkusím, není tak velká, je nafukovací, kdyžtak pomaže v létě na terasu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5257
6.7.13 16:38

Ahoj,
nemáte někdo zkušenost s podobným tipem skákacího hradu jako toto?
http://www.mimibazar.cz/foto.php?…
http://www.mimibazar.cz/foto.php?…
Hlavne mi jde o to, zda je to možné používat i doma? Neklouže to po podlaze, když na tom děti hopsaj? :think:
Samozrejme myslim, že bysme tu verzi s připojením na vodu doma používali jen jako skluzavku a skákací hrad. Jako bazén by to sloužilo až další léto na zahradě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
123
22.5.15 23:53

Skákací hrad Lidl

Ahoj, máte někdo zkušenosti se skákacím hradem z Lidlu (mají ho v letáku na příští týden)?

Zajímalo by mě, jak dlouho se to nafukuje, jaká je údržba (jestli to po dešti stačí vzít hadicí) a jestli to jde použít i vevnitř na plovoučce. Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8269
23.5.15 03:47

@Riki3 Úžasný, díky za upozornění! :palec: Ten stopro chci! Zkušenost teda nemám, ale u nás půjde do dětského pokojíčku, velikostně mi na to přijde akorát.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9125
23.5.15 08:12

@Riki3 můžu poprosit o odkaz? Nemůžu ho na stránkách najít

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24
24.5.15 13:12

http://akce.najdislevu.cz/…ci-hrad.html
také zvažuji zda koupit. Máte někdo tento?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24
24.5.15 13:12
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8269
29.5.15 12:59

Tak co, koupili jste někdo v Lidlu ten skákací hrad? Já ho včera koupila, hned po nafouknutí se objevila jedna vada, ta by šla opravit, ale asi po hodině skákání se to protrhlo na podlážce ve sváru, na namáhaném místě, takže to by opravit nešlo, aby to pořád nepraskalo, tak jsem volala na zákaznickou linku a dnes jim ho vezu zpátky, ať mi vrátí peníze. Takže bomba no, včera dvě hodiny nafukování, dneska půl hodiny vyfukování a nazdar hrade :cert:
Už ho nechci ani vidět! :evil:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
123
31.5.15 17:14

Tak my ho nakonec nekoupili. Koukám, že naštěstí. Nějak pořád nevím, jestli těm věcem z Lidlu věřit nebo nevěřit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama