Skryté číslo - jde přes operátora zjistit, kdo vám volal?

20.2.20 22:43

Skryté číslo.

Prosim vás nevíte jestli jde přes operátora zjistit, kdo vám volal Ze skrytého čísla? Vždy zavolal a hned zavěsil. Stihla jsem zvednout jen jednou. A byla to tak půl sekunda než dotyčný zase položil. Mám tušení, že je to můj ex a jeho soucastna. Dělají furt takové blbosti aby mi znepříjemnovali dny. Budu rada za rady.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

16781
20.2.20 22:46
@Nikolkamaminka píše:
Prosim vás nevíte jestli jde přes operátora zjistit, kdo vám volal Ze skrytého čísla? Vždy zavolal a hned zavěsil. Stihla jsem zvednout jen jednou. A byla to tak půl sekunda než dotyčný zase položil. Mám tušení, že je to můj ex a jeho soucastna. Dělají furt takové blbosti aby mi znepříjemnovali dny. Budu rada za rady.

Nejde to, hovor by musel trvat minimálně 22 sekund, pokud máš smartphone, tak jde skrytá čísla blokovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.2.20 22:50

@Klopotkova mám iPhone a nenašla jsem :-(… tak aspoň už vím. Moc děkuji :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22
20.2.20 23:03

Ahoj. Mě to teď taky pár dní po sobě někdo volal že skrytého čisla. Sotva to zazvonilo. A pochybuji, že si ze mě někdo ze známích dělal srandu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1135
20.2.20 23:17

@Nikolkamaminka klikněs na kontakt a úplně dole je zablokovat volajícího :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.2.20 23:29

@iamlenka jooo tohle vím, ale kdYz je skryté tak to tam není :-( ale děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.2.20 23:30
@Nikolkamaminka píše:
Prosim vás nevíte jestli jde přes operátora zjistit, kdo vám volal Ze skrytého čísla? Vždy zavolal a hned zavěsil. Stihla jsem zvednout jen jednou. A byla to tak půl sekunda než dotyčný zase položil. Mám tušení, že je to můj ex a jeho soucastna. Dělají furt takové blbosti aby mi znepříjemnovali dny. Budu rada za rady.

Nejde hovor prý musí trvat minimálně 10 sekund. Ale u me byla milenka mého exmanzela uz tak hloupá, že do toho nemluvila a nechala zapnuté a pak nevedla kámošku její aby mi říkala jak me manžel podvádí :lol: jsme rozvedení 6 let a milenku si vzal ma s ni 3 děti a je úplně v pr.. :mrgreen: :mrgreen: ma co chtěl :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
20.2.20 23:30

@Lalandy tak možná je obviňují zbytečne ale po tom, co furt dělají asi začínám být paranoidní :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1135
20.2.20 23:42

@Nikolkamaminka ajooo ono je skryté. Promin  :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama