Neznáte apartmány Kocourek na Vysočině?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

JP
Povídálka 46 příspěvků 27.04.10 12:41
skutečné apartmány ?

Letos jsme si vybrali dovolenou v Apartmánech Kocourek na Vysočině. Na netu vypadá vše ok, ale je tomu tak i ve skutečnosti?
Možná jen hledám problémy tam kde nejsou, ale vím, že je velmi jednoduché vyfotit několik fotek a hodit je na net a tvrdit, že provozuji ubytování. A pak skásnout prachy za velké zálohy.

Mám tedy 2 otázky:

1. Byl jste tam už někdo?
  2. Jak se dá vůbec zjistit, že daná služba nabízená na netu (ať už jde o cokoliv) je pravdivá?
Reakce:

Taminka
Extra třída :D 13486 příspěvků 27.04.10 12:48

ahoj
tak tam jsem nebyla ale je pravda ze fotky se daji udelat nadherne i z neceho co ve skutecnosti vypada hrozne.
Parkrat jsem byla nemile prekvapena kdyz jsem prijela nekam kde dle fotek to vypadalo velke,prostorne a v realu to byl kamrlik 3×4 metry.

Panuška
Neúnavná pisatelka 17045 příspěvků 27.04.10 12:58

je to asi o důvěře. Většinou jsem si nechala poslat popis pokoje nebo plánek (pokud ho na netu neměli) a mám jen dobré zkušenosti, spíš to vypadalo líp než na fotkách. Ale nemusí tomu být pokaždé.

Ale to samé máš u cestovky, tam je to taky nafocené krásně, krásná pláž a kolikrát je skutečnost jiná. :nevim:

saja1
Ukecaná baba ;) 1283 příspěvků 27.04.10 13:37

a co tam zavolat. já takhle před pár týdny rezervovala přes net ubytko na šumavě. s pánem jsem komunikovala jen přes mail a když mi potom napsal, že mám peníze poslat složenkou!!! přišlo mi to krajně podezřelé. tak jsem tam zavolala, představil se jako penzion, zodpověděl mi zvídavé dotazy a já hned měla lepší pocit. určitě to není záruka ničeho. já si ještě pro jistotu projela i IČO přes registr ek. subjektů a peníze nakonec poslala. doufám, že to klapne:) jestli ne, mám schovanou korespondenci a budu se soudit :-P :-P

JP
Povídálka 46 příspěvků 29.04.10 10:45

Ještě mám dotaz. Koukala jsem se na ten registr el. subjektů a našla jsem tam:
„právní forma: 101 - Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona nezapsaná v obchodním rejstříku“

Co znamená to, nezapsaná v obchodním rejstříku?
Dík za odpověď.

jvkocourek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.05.10 23:45
Jsme skuteční:-)

Dobrý den,
těší nás, že jste si vybrala ubytování v našich apartmánech. Chápeme, že máte určité obavy, když se prezentujeme pouze na internetu prostřednictvím našich webových stránek. Na našich webových stránkách www.apartmany-kocourek.cz najdete v Kontaktech naše IČO, které můžete ověřit v registru podnikatelů. Dále je možné náš statek dohledat v katastru nemovitostí, který je volně dostupný na internetu.
Vidím, že jste z Brna, což není taková dálka a možná byste měla přes Vysočinu někdy cestu. Pak se můžete stavit na kafíčko a apartmánky s dětskými atrakcemi si prohlédnout na vlastní oči:-)
Budeme se na Vás v budoucnu moc těšit
Jitka Vítkovičová s rodinou

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Glosa: Nejhorší je milenka, která nepochopila, že už dávno skončila

Už už se zdálo, že trapné publicitě vyvolané Alicí Kovácsovou (52), bývalou... číst dále >

Počtení v nové rodině Karla Janečka: On a kněžka si jej prohlížejí na obálce

V nové rodině Karla Janečka se teď čte časopis Forbes a ne jen tak pro nic za... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >