Reklama

Neznáte apartmány Kocourek na Vysočině?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

JP
Povídálka 46 příspěvků 27.04.10 12:41
skutečné apartmány ?

Letos jsme si vybrali dovolenou v Apartmánech Kocourek na Vysočině. Na netu vypadá vše ok, ale je tomu tak i ve skutečnosti?
Možná jen hledám problémy tam kde nejsou, ale vím, že je velmi jednoduché vyfotit několik fotek a hodit je na net a tvrdit, že provozuji ubytování. A pak skásnout prachy za velké zálohy.

Mám tedy 2 otázky:

1. Byl jste tam už někdo?
  2. Jak se dá vůbec zjistit, že daná služba nabízená na netu (ať už jde o cokoliv) je pravdivá?

Reklama

Reakce:

Taminka
Extra třída :D 13486 příspěvků 27.04.10 12:48

ahoj
tak tam jsem nebyla ale je pravda ze fotky se daji udelat nadherne i z neceho co ve skutecnosti vypada hrozne.
Parkrat jsem byla nemile prekvapena kdyz jsem prijela nekam kde dle fotek to vypadalo velke,prostorne a v realu to byl kamrlik 3×4 metry.

Panuška
Neúnavná pisatelka 17043 příspěvků 27.04.10 12:58

je to asi o důvěře. Většinou jsem si nechala poslat popis pokoje nebo plánek (pokud ho na netu neměli) a mám jen dobré zkušenosti, spíš to vypadalo líp než na fotkách. Ale nemusí tomu být pokaždé.

Ale to samé máš u cestovky, tam je to taky nafocené krásně, krásná pláž a kolikrát je skutečnost jiná. :nevim:

saja1
Ukecaná baba ;) 1283 příspěvků 27.04.10 13:37

a co tam zavolat. já takhle před pár týdny rezervovala přes net ubytko na šumavě. s pánem jsem komunikovala jen přes mail a když mi potom napsal, že mám peníze poslat složenkou!!! přišlo mi to krajně podezřelé. tak jsem tam zavolala, představil se jako penzion, zodpověděl mi zvídavé dotazy a já hned měla lepší pocit. určitě to není záruka ničeho. já si ještě pro jistotu projela i IČO přes registr ek. subjektů a peníze nakonec poslala. doufám, že to klapne:) jestli ne, mám schovanou korespondenci a budu se soudit :-P :-P

JP
Povídálka 46 příspěvků 29.04.10 10:45

Ještě mám dotaz. Koukala jsem se na ten registr el. subjektů a našla jsem tam:
„právní forma: 101 - Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona nezapsaná v obchodním rejstříku“

Co znamená to, nezapsaná v obchodním rejstříku?
Dík za odpověď.

jvkocourek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.05.10 23:45
Jsme skuteční:-)

Dobrý den,
těší nás, že jste si vybrala ubytování v našich apartmánech. Chápeme, že máte určité obavy, když se prezentujeme pouze na internetu prostřednictvím našich webových stránek. Na našich webových stránkách www.apartmany-kocourek.cz najdete v Kontaktech naše IČO, které můžete ověřit v registru podnikatelů. Dále je možné náš statek dohledat v katastru nemovitostí, který je volně dostupný na internetu.
Vidím, že jste z Brna, což není taková dálka a možná byste měla přes Vysočinu někdy cestu. Pak se můžete stavit na kafíčko a apartmánky s dětskými atrakcemi si prohlédnout na vlastní oči:-)
Budeme se na Vás v budoucnu moc těšit
Jitka Vítkovičová s rodinou

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Britové mají nový idol. Proč Harry s Meghan nahradili Williama a Kate?

Od svatby prince Harryho a Meghan Markle neřeší Britové nic jiného než tuhle... číst dále >

Ve StarDance bych tancovala i zadarmo, říká Arichteva: Podrží ji diváci?

Hvězda První republiky Veronika Arichteva (32) si splnila velký sen. Zároveň... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >