Statek, zvířata, kurzy..co by maminky rády? Poraďte :)

Lapka
19.4.10 16:40

Statek, zvířata, kurzy..co by maminky rády?poraďte:)

Ahoj, mam takovou prosbu. Jako čerstvá maminka (Barče je 6 týdnů:) si plním sen a stěhuju se na venkov. Od včerejška nám po zahradě běhá koza s kůzlaty, ovečkám se jehňata narodí co nevidět, králíci už se narodili, slepice, velkou zahradu plnou zeleniny..a tak:) V baráčku budeme mít místo i pro ubytování kamarádů a známých a rádi bychom (teda já:) pořádala nějaké kurzy, co by lidem udělaly radost. Nemáme statek pro výdělek, spíš pro zábavu, stačí když se uživí sám, takže cenu za ubytování v nově udělaném podkroví zvažujeme mezi 150 a 250Kč. Už domlouvám muzikoterapii, malování, focení..můžu nabídnout i filcování, výrobu sýrů..cokoliv, jenom nevim, co by lidi zaujalo. Protože zvířata a přírodu mají rádi hlavně děcka, napadlo mě zeptat se tady..na co byste se nechali nalákat a rozveselili mi to tady?:)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4235
19.4.10 16:50

Zkus se podívat sem, dělají tam zajímavý programy pro děti, třeba načerpáš inspiraci. http://www.toulcuvdvur.cz/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1289
19.4.10 16:55

Ahoj, to musi byt super :-) me by zaujalo absolutne vsechno :dance: klido i nejaky akce pro deti - malovani na keramiku, vykrajovani ze vceliho vosku…muzu se optat, kde statek mate?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lapka
19.4.10 16:57

ty znam:) nebudem tak velky(cca.8 míst?) a jsme mimo Prahu(u Milevska)spis bych rada reagovala na potřeby lidi..klidne tam muzou prijet maminy se stejne starejma detma, muzu pozvat loggopedku, kamaradku co dela vyzivu..nevim:) delala jsem v soc. oblasti-temat spousta:)

• Nahlásit
  • Citovat
Lapka
19.4.10 18:05

No, :) taky se tam moc tesim:) Vytvarny veci vubec nejsou problem! sama filcuju a vlny mame mraky, jinak jsem sama mnoho technik delala a nebo mam kamaradky, co to maji vystudovane!:) decka a zvirata nejsou problem! samy mame 4 deti(11,9,9,6t) ty 3 ma pritel z min. manzelstvi, takze veselo:)klidne sir a jestli si udelate samy skupinku a prijedete s kamaradkama..taky super:)rada bych zacla takhle ale postupne tu spis vybudovala takovou „komunitu“ lidi co to tu maji radi..nekdy se hodi treba jenom spolecnost nebo pomoc na zahrade a ubytovani se muze schovat pod odpracovano:))))

• Nahlásit
  • Citovat
babi Zlopocasna
19.4.10 18:14

Kde si sa to na ten venkov odstahovala? Odkedy nechodim robotovat k babicke tak priberam a hrdzaviem az je to nechutne :S

Inak, moj najvacsi zazitok (a uz si to pamatam len matne) bolo ked som dojila kravu u krstnych … co na tom ze krava bola vacsia ako ja? A ked sme strazili susedovho „mestiaka“ tak mu kvoka zobala z ruky … tiez bola snad vacsia ako ten capart, ale kym prisla jeho mama naucil sa dve nove slova „kvoka tobala“

Ale ako mamicka neviem co by som odporucila … ja som iba polomestske decko, takze pre mna dedina je vsetka nevyhnutna praca okolo domu a poli … a za odmenu rano este za tmy vyrazit na huby :mrgreen: Ale popravde, uz teraz lutujem ze moje buduce deti nebudu poznat dedinsky zivot a desim sa predstavy ze by si mohli mysliet ze krava je exoticke fialove zviera.

• Nahlásit
  • Citovat
12992
19.4.10 21:03

Lapko, smazala jsem duplicitní diskuse a i z toho důvodu upozorňuji, že reklama a inzerce není v diskusích povolena.

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama